0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Тема на бременните N87
« -: Юли 19, 2013, 17:23:00 pm »
Здравейте бъдещи мами, позволих си да пусна НОВАТА тема, с пожелание за една лека, схокойна и приятна бременност  :lol:
« Последна редакция: Юли 19, 2013, 17:24:41 pm от dess_dess »


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #1 -: Юли 19, 2013, 17:46:21 pm »
Честита нова темичка, аз задължително се записвам цопвайки тук  :a_cat_06: . Денят минава леко, почти нищо не остана от страшните колики и газове, но пък усетих бебешко ритниче, беше много сладко усещане, а цял ден спинкам, заради снощните "приключения" в тоалетната.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #2 -: Юли 19, 2013, 18:10:06 pm »
Привет в новата темичка :hello: ,да се напълни с още много бременни коремчета  :)
Аз се чувствам добре,нямам тези дни гадене,хапвам по-малко и така.
Сега се върнах от преглед видяхме бебчето на 4D там вече изглежда по добре  :lol:,всичко е наред само дето е с една седмица на зад,но доктора каза ,че няма проблем в това.Всичко си е на място ръце,глава,крака ,пъпната връв е добре и така.Сега ще чакам 31.07 за БХС.
Лека вечер от мен!

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #3 -: Юли 19, 2013, 18:44:18 pm »
Айде честита ни нова темичка, нека се напълни с още много мами :)
Коте браво за ритничето :) Нека все повече и по-силни стават  :wink:
Аманда не се притеснявай за размерите на бебчето,  последните 2 месеца от бременност бебко вървя една седмица назад по размерчета и днес дока каза, че вече е в нормите и си е наваксал всичко :) Различни бебчета, различни мерки :)
Изето нещо се загуби, дали не се е обебила вече  :ask:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #4 -: Юли 19, 2013, 20:05:50 pm »
Честита нова тема и от мен, на всички момичета желая лека бременност и здрави бебета на финала  :goodluck:


*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #5 -: Юли 19, 2013, 20:08:54 pm »
Хайде и аз да се запиша в темичката.Дано стане претъпкано тука.Ще чакаме нови попълнения  :D
А Изето вярно днес се губи....може да стискаме палци за нея и да се молим всичко да е наред.
Аманда аз мисля,че бебо има време да навакса  :wink: Пази го,глези го и всичко ще е наред  :D
Дес Дес благодаря за темичката  osi_9
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #6 -: Юли 19, 2013, 20:36:53 pm »
момичета здравейте,като се взима кръв за биохимичен скрининг на гладно ли трябва да е и след колко време излизат резултатите
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #7 -: Юли 19, 2013, 21:49:37 pm »
Здравейте бъдещи мами, успех на всички в очакване на появата на бебенцата.Ние от миналата седмица ритаме активно.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #8 -: Юли 19, 2013, 22:23:21 pm »
момичета здравейте,като се взима кръв за биохимичен скрининг на гладно ли трябва да е и след колко време излизат резултатите

Напротив кръв за БХС се дава на пълен стомах, т.е. хапни си хубаво и тогава ходи да те боцкат (за всеки случай не пий кафе). Резултатите излизат до максимум 5 работни дни, ти като отидеш те ще ти кажат и ще ти дадат талонче, кога да си ги получиш имаш право след като ги получиш да ги обсъдиш безплатно с лекар, който да ти ги разчете правилно. Ще те питат дали си пушила или консумирала алкохол през последният месец, трябва да си максимално откровена. После ще те питат дали си взимала лекарства (такива, които са от сорта на приспивателни, барбитуати, такива които са за психиката и прочее), даже им кажи, ако си взимала каквито и да било лекарства в по-продължителен период. Това е всичко ;)
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #9 -: Юли 19, 2013, 22:50:10 pm »
Само за пълната кръвна картина (ПКК) има изискване да е на гладно.

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #10 -: Юли 20, 2013, 01:22:08 am »
 malkoto_dqvolche,Asenceto,благодаря,че ми стискате палци :).Силно се надявам скоро да мога да се похваля и всичко да е минало добре.Краят е малко тегав,но за резултата ще се търпи :D.Пожелавам и при вас,а и всички други момичета всичко да е наред.И честита темичка,дано е най-многолюдната :D


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #11 -: Юли 20, 2013, 09:51:37 am »
Добро утро мами,как сте днес?
Благодаря ви за отговорите.
izabel.1985 айде чакаме с нетърпение бебка,всичко да мине бързо и лесно :wink:
2411 и аз като си записах час казаха няма изисквания ,така че бъди спокойна и успех. :)

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #12 -: Юли 20, 2013, 11:01:13 am »
Добро утро и от мен :) Как сте днес мили коремчета? Ние с момъка сме добре, на мен ми се спи, въпреки че си легнах снощи рано и се чувствам отпочинала, но... още може :) Късно снощи така ме боля ниско долу, бебко такива юмручета ми раздава... Усещам го мнооого ниско, само да не реши да излиза сега, че искам да е август  :lol: Ама кой ли ме пита де  :D И втвърдяването си го имам почти постоянно  :?
Tesoria ти как си мила?
Изе ще се похвалиш скоро, че си се обебила и че всичко е минало идеално, вярвам в това  osi_9 И аз хем искам вече да излиза, хем ми се иска да сме още малко 2 в 1  :jump12:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #13 -: Юли 20, 2013, 11:51:39 am »
Айде честита нова тема ! Дано се напълни с много бременни майчета.
Аз вече едвам издържам вечер да не си лягам още в 10 , а сутрин по рано от 10:30 не ставам, но за сметка на това пропускам обедното спане:)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #14 -: Юли 20, 2013, 13:20:40 pm »
Айде честита нова тема ! Дано се напълни с много бременни майчета.
Аз вече едвам издържам вечер да не си лягам още в 10 , а сутрин по рано от 10:30 не ставам, но за сметка на това пропускам обедното спане:)

Хаххахаа Веси
 22.00ч даже вече ми е късно,едвам изчаквам филма да свърши и заспивам блажено, че и следобед си поспивам :lol:


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #15 -: Юли 20, 2013, 14:10:20 pm »
Честита темичка и от мен :D  Аз мисля,че не е имало толкова много момичета в друга тема за бременни,като в миналата,съответно и в тази.Дай боже и все повече да ставаме.
Тази нощ в 3.30 станах по тревога,защото усетих,че напипвам нещо като кора на корема си.И наистина беше кора на засъхнала кръв.То си текло,текло... Имам си една малка възглавничка,която си гушкам,че мъжът ми е доста обемист и не мога да го обгърна,а и все му е жега,та възглавничката в кръв,тениската в кръв,Ужас!А вчера,като се боцках само капчица от фраксипарина,нямаше никаква кръв?
После прокърви изпод лепенката преди лягане в банята,но там почти винаги потича.Затова слагам марличка и лепенка и след банята я сменям,но до сега не ми се беше случвало такова нещо,а на Вас?
« Последна редакция: Юли 20, 2013, 14:13:03 pm от joly »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #16 -: Юли 20, 2013, 14:16:01 pm »
joly
Аз отдавна не слагам фраксипарин, но и преди като съм си слагала, чак кръв не ми е теквала, така сякаш, ставаха ми синини и буци, но и аз много държа тампона със спирт след инжекцията :lol:


*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #17 -: Юли 20, 2013, 14:54:46 pm »
Joly,иглите на фраксипарина са много гадни и дебели.Може би ти си напипала някой кръвоносен съд....знам ли....И на мен ми се е случвало изтичането,но не на такова количество.Ако ти се е случвало и с други инжекции,по добре да говориш с лекаря.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #18 -: Юли 20, 2013, 15:02:41 pm »
Привет и честита нова тема! :DИ при мен с бебе всичко е постарому,чакаме ФМ  с нетърпение.Някой може ли да ми каже колко струва ФМ при доц.Томова?

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #19 -: Юли 20, 2013, 19:16:17 pm »
Здравейте коремчета! Аз съм добре, надявам се и бебето да се чувства така :) Почиваме си повечко, напоследък ме е налегнал голям мързел  :oops: успявам само да сготвя и да изчистя. Чакам с нетърпение прегледа в понеделник. И аз като теб malkoto_dqvolche хем и се иска вече да се ражда бебчето, хем пък да почака до началото на август. Нека първо Изе да се обеби, а след това и всички други по ред на номерата  :wink: