0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #20 -: Юли 20, 2013, 19:38:25 pm »
Tesoria и аз викам да си чакаме август, ама както бебчетата решат :) Мен днес корема ми се побърка да се втвърдява  :? Даже май повече е твърд, отколкото нормално, ама каквото такова ;) и ниско долу така ме присвива, бая е болезнено, чак дъх не мога да поема... Даже първият път ми се доплака от болка  :oops:  ММ вика да не би да тръгва, ама ми се струва рано, нека мамите минали през това да споделят...
Изето никаква те няма днес, да не си се обебила  :D Пиши ни как си, че те мислим  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #21 -: Юли 20, 2013, 20:50:21 pm »
И на мен ми стават бучки и синки ,но от време на време.Иглите,че са тъпи,тъпи са,но им хванах цаката.Когато ги слагам под наклон влизат супер.Снощното убождане,не се различаваше от обикновено.Дори някой път ми е текло малко кръвчица още с ваденето на иглата,но вчера имаше само капчица от самата инжекция.
Мисля в понеделник да се обадя на доки и да го питам какви изследвания да пусна за определяне на дозата.Въпреки,че по- малка дозировка от 0.3 май няма,а и аз го слагам през ден,а всеки ден пия аспирин протект.
  Благодаря  ви, че споделихте как е при вас.
« Последна редакция: Юли 20, 2013, 20:52:06 pm от joly »
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #22 -: Юли 20, 2013, 23:18:51 pm »
Здравейте момичета,чета за всички и се радвам,че сте добре :D.Ние с бебка още сме,както malkoto_dqvolche казва 2 в 1  :D.Мажо само хайде,та хайде,ама на детенце не му се излиза :D.Пробваме всичко за предизвикване,разходки,физическа работа,с..с,но уви беба не тръгва.Утре макар и в  неделя,пак съм на тонове.А сега по-късно на поредната разходка.Та хем преди и на мен не ми се разделяше с коремчето,но сега вече е усилно чакането.А и отекох много.Лека вечер момичета,дано утре мога да се похваля,а вие се пазете :bighug:


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #23 -: Юли 20, 2013, 23:27:53 pm »
Дяволче, при родилните контракции обикновено боли и кръста...а и са особено силни, чак оставаш без дъх. Ако имаш болезнени контракции през около 10мин. се обади или отиди на лекар  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #24 -: Юли 21, 2013, 08:09:09 am »
Дяволче,не е рано аз както съм писала родих в 37седм.И това ,което описваш са контракции.
И относно моето питане,има ли мами ходили при Томова и ако да кажете колко струва ФМ?
ППДано все пак някой отговори-благодаря

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #25 -: Юли 21, 2013, 08:57:16 am »
Ехеееее аз доато се наканя да пиша в новата темичка и тя се напълнила.
При мен за сега всичко е нормално, но колкото повече напредват седмиците и ме обхваща онзи хем страх от раждането, хем нетърпение вече да се ражда :-)
Моите любимци в къщи цяла седмица бяха болни и само ги обикалях от стая в стая- мъжа ми беше 4 ри дена с температура от които два с 40 градуса ,а в другата стая Катето беше един ден с температура и през останалото време със сополи и кашлица.
Сега само се надявам мен да ме прескочи......ще видим.
На всички весела неделя
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #26 -: Юли 21, 2013, 09:04:57 am »
Искам да ви попитам нещо.От известно време хълцам много(дори когато не ми се повръща пък и киселини нямам).Коя ли мама вече не питах,къде ли не се рових и никъде не намерих нищо.То не че е болка за умиране,но от любопитство искам да знам от какво е.На ден по десетина пъти хълцане(не много продължително) не ми мърдат  :lol: Ако знаете,моля ви се споделете.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #27 -: Юли 21, 2013, 09:34:57 am »
Моникс, ходих през септември, ама помня ли?! Мисля, че беше сто лв. Ще се поразтърся. Със сигурност пазя фактурата.
Намерих. Точно толкова е. Става съпрос за миналата година.
Иначе е много мила доцентката и обяснява, обяснява и показва.  :)

Хубав ден и лека бременност и още по-леко раждане на всички.
« Последна редакция: Юли 21, 2013, 09:38:22 am от blue_sky »

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #28 -: Юли 21, 2013, 10:42:20 am »
Здравейте и от мен :) Бубу, Моникс благодаря ви момичета  :youwoman: То и аз си помислих, че са контракции, ама да питам за по-сигурно :) Иначе усещам как бебето слиза надолу, много ниско му е главичката, то цяла бременност се носехме ниско, но вече не мога седна като хората  :? И кръста от време на време така ме наболява, и десния крак ми се схваща и таза ме боли... охххх, оплаках се  :lol: Значи ще трябва вече най-накрая да си наглася чантата и ще си чакаме бебчо когато реши :)
Папилио дано мила да те прескочи този вирус  :crossfingers:
Изе хайде мила стискам много силно палчета бебка да реши да излиза и да се похвалиш ;) че то с Тесориа тебе чакаме, ред има тука  :lol:
Хубав ден коремчета
« Последна редакция: Юли 21, 2013, 10:44:45 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #29 -: Юли 21, 2013, 12:02:32 pm »
Малеее Дяволче стискам палци,момента наистина наближава по-добре стягай багажа .Дано мине като по вода
Блу скай благодаря много.Притесенено ми е заради пуститя БХС 1:50 за Даун и нямам търпение до утре какво ще каже тя.Моля се да е здравичко бебе.
« Последна редакция: Юли 21, 2013, 12:17:06 pm от moniks_s »

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #30 -: Юли 21, 2013, 12:41:38 pm »
Здравейте,
Моникс
стискаме палци тогава за утре! :bighug: osi_9

Искам да ви попитам нещо.От известно време хълцам много(дори когато не ми се повръща пък и киселини нямам).Коя ли мама вече не питах,къде ли не се рових и никъде не намерих нищо.То не че е болка за умиране,но от любопитство искам да знам от какво е.На ден по десетина пъти хълцане(не много продължително) не ми мърдат  :lol: Ако знаете,моля ви се споделете.

Асенцето споко, всеки с някакъв симптом
ти хълцаш, пък аз кихам без да съм настинала  :jump12:

Дяволче неостана  :lol:


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #31 -: Юли 21, 2013, 13:08:31 pm »
Здравейте и от мен!!!И аз да се вмъкна в новата темичка!Не се включвам често,но ви чета редовно!!!Успех на всички!!! :wink:
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #32 -: Юли 21, 2013, 17:13:13 pm »
момичета здравейте имам проблем-преди малко започна да ме боли левият яйчник,аз съм в 11 седмица
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #33 -: Юли 21, 2013, 19:03:33 pm »
Здравейте момичета !Аз се завърнах от нашата виличка в гората тези два дни ми минаха много хубаво по цял ден излежаване мама и тате приготвяха скаричка, абе просто супер,чист въздух,тишина...

izabel.1985 нещо днес не се е включвала,дали бебка не е вече на бял свят ?

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #34 -: Юли 21, 2013, 20:11:38 pm »
Здравейте,
Моникс
стискаме палци тогава за утре! :bighug: osi_9

Искам да ви попитам нещо.От известно време хълцам много(дори когато не ми се повръща пък и киселини нямам).Коя ли мама вече не питах,къде ли не се рових и никъде не намерих нищо.То не че е болка за умиране,но от любопитство искам да знам от какво е.На ден по десетина пъти хълцане(не много продължително) не ми мърдат  :lol: Ако знаете,моля ви се споделете.

Асенцето споко, всеки с някакъв симптом
ти хълцаш, пък аз кихам без да съм настинала  :jump12:

Дяволче неостана  :lol:
Дес и аз съм като тебе голямо кихане пада
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #35 -: Юли 21, 2013, 23:56:54 pm »
Тук съм момичета и още не съм се обебила :D.Бях на тонове,всичко е наред.Ако до четвъртък не излезне сама ме приемат в болницата.Вече не знам как да я предизвикам.Ако някои има опит да сподели,моля :).И аз зная,че е време,та идва ред и на другите момичета,които са с наближаващ термин. :D


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #36 -: Юли 22, 2013, 10:03:02 am »
Добро утро! Изабел, спокойно, щом бебчето е добре всичко е наред, от сега проявява характер  :wink:  Ще те зарадва, тогава, когато най- малко очакваш :)
Аз днес съм на преглед и се моля всичко да е наред, вземам с мен багажа за болницата да не бе док да реши, че трябва да остана там. През нощта доста ме болеше кръста, почти не успях да спя, и си мисля дали не са били контракции. Ще пиша по- късно да кажа как е минал прегледа. Желая лек и прохладен ден на всички  :)


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #37 -: Юли 22, 2013, 10:32:47 am »
2411 мисля,че не трябва да се притесняваш!Аз също имам болки ту в ляво,ту в дясно нисско долу.Ако започне много да те боли се обади веднага на доктора си!Аз пия папаверин и ми минава.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #38 -: Юли 22, 2013, 11:08:04 am »

Привет в новата темича и от мен.
Това с кихавиците да не е заразно. И аз кихам навсякъде и по всякакво време. По нощите като ставам до тоалетна - пак кихам, после следва запушения нос половин час и чак след това сън. Притеснява ме това, че понякога като кихна ме прерязва ниско долу и сега като ще кихам заемам позиция и чак тогава  :lol:
izabel.1985, и това ако не е характер. Дано до четвъртък се реши .
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #39 -: Юли 22, 2013, 11:38:43 am »
Здарвейте!
Изабелче голям инат твоята бебка,неще и неще  :lol:
А и аз забравих да се похваля ,че кихам  :D. Също като avallon когато и да се събудя по което и време да е почвам,явно е заразително :D