0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #60 -: Юли 23, 2013, 11:02:24 am »
Здравейте коремчета :) Как сте днес?
Благодаря на всички, които са ме мислили, нооо, все още сме си 2 в 1  :lol: Бях казала на бебко да чака, поне лъвче да е, послуша ме, сега да видим дали ще ме послуша и да е август  :D ММ се майтапи, че трябвало да родя вчера с дукесата, че да си имаме уникална монетка, ама бебчо не е на това мнение  :lol: Иначе имам много често втвърдяване на корема, ниско долу ме боли, а като се размърда имам чувството, че ще припадна от болка много ниско долу. На преглед съм в понеделник да видим какво е положението :) Не мога да спя, като седна не мога да стана, като легна не мога да се завъртя, болят ме мускулите на краката от вътрешната страна  8O Абе луда работа съм  :wink: Всички ме дразнят нямало ли да раждам, време било, много се нервя... Когато бебко си реши ще си излезе  :lol:
Моникс браво мила за прекрасните новини
Изе тебе чакам първо и след това Тесориа и таман ще стане август ;)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #61 -: Юли 23, 2013, 11:30:24 am »
avallon и аз съм на финала на утрогестана вече и просто нямам търпение да го спра и си ми е комфортно. Моя прием е до петък , но на мен преди седмицата ми намалиха дозата до 2 пъти по 1.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #62 -: Юли 23, 2013, 11:44:52 am »
Привет и от мен!

tesoria браво за хубавите новини  :)

moniks_s мъжка майка ще си,честито  :wink:

malkoto_dqvolche
  хайде още малко ще изтърпиш ,като гледам към края вече е кофти работа :mrgreen:

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #63 -: Юли 23, 2013, 15:28:31 pm »
Здравейте момичета, и аз да се отчета,днес пак бях на тонове.На беба са добре,а относно контракции,имам но слаби.В четвъртък последно позволи тонове доктора и петък сутрин стимулиране.Говоря с това дете да излиза,но уви природата си знае работата.А иначе  Дяволче и ние се майтапихме да родя с КеЙти,но и това не стана :D.Както си кюта моята да не родим заедно с теб и  tesoria  :D :D :D.А за ваксините попитах,понеже аз съм от другата страна,професията ми е такава,че работя с деца,които имат реакции от ваксините, и не само.Моята сестра не постави нито една на детето си.Аз още съм в размисъл,въпреки ,че нашата държава ни ограничава от толкова неща не поставяйки ги.Но този въпрос е много сериозен и индивидуален,всеки прави личен избор.Лек ден на всички :D


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #64 -: Юли 23, 2013, 15:53:50 pm »
Е,браво Дяволче, че се показа щото бях убедена ,че се "гушите",както казва моя син с бебенцето!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #65 -: Юли 23, 2013, 17:33:13 pm »
Привет и от мен  :lol:


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #66 -: Юли 23, 2013, 17:35:43 pm »
Ох Моникс, олекна ми като прочетох, че бебето ти се развива нормално! Няма начин 2 пъти ще бъдеш свекърва, силна мъжка майка  :wink: Много се радвам за теб  :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде другите мамчета, стискам Ви палчета за безпроблемно и леко раждане, че и Вас много Ви мисля!  :bighug: :bighug: :bighug:
На всички нови и останали като мен, безпроблемно износване на пухкави бебоци и ревящ финал накрая!
Аз да се отчета все пак, днес си бях на ЖК при моят доки и той ме успокои, че за момента всичко ми е наред. Нормално било да имам подготвителни контракции и да не се шашкам, даже не ги и усещам. Опипа шкембето и каза, че е чувствително, опита се да чуе тоновете, но през толкова сланинка не може, ама как и би могло като бебчо, застанал на кестерме сиреч напречно на корема и ми е разпънал максимално матката и си седи нашият на комфортно и широчко, нищо все пак си ме видя на УЗИ и беше доволен има си идеална сърдечна дейност, моят глезан, който си лежеше най-небрежно, обаче дечко щял да реши кога да застане като прилеп с главата надолу, това си била негова работа кога ще застане и как :lol:, каза ми вече да спя наляво или надясно (въпреки, че вече само така спя), не и по гръб, намали ми дозата до една табл. дневно Нутри-Маг (магнезият) и да го пия следобед. За страховитите болки и придружаващият ги "прекрасен" запек ми изписа ФрутиЛакс по 15 мл. вечер (това било слабително специално разработено за бременни напълно подходящо и безопасно) и така, да правя леки разходки, да избягвам слънцето и да не се вглеждам много в симптомите си, за да не се товаря психически излишно.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #67 -: Юли 23, 2013, 19:10:45 pm »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #68 -: Юли 23, 2013, 19:38:27 pm »
Да се отчета и аз.Днес бях при доки.за УЗ,а утре в майчин дом за БХС.
С мен и бебо на този етап всичко е ок.Дори ми казаха 90 процента мъж.Не е ли много рано?-12 г.с.


Мацки да знаете,че БХС в майчин дом в София вече не е на 14-ч етаж и телефоните са други.
Сега са на ет.2 в 212 кабинет  тел:02  9172468 и 02   9172469

Не съм звъняла на телефоните,но ги получих от регистратурата.Казаха ми още,че не е нужно предварително записване,само данните от УЗ в срок не по късно от 24 часа преди БХС,може да съм се хранила.

Мисля,че фраксипарина няма да ми е до края на бременността.Док спомена за разреждане към 20 г. с. и спиране по-късно.След пункцията бях на него около месец всеки ден,сега съм през ден.после през два дни и на там не знам.И това заради фактор 5 Лайден R 506 Q
При вас как е?

При мен прокървявания и зацапвания не е имало,но след пункцията си беше почти,като при цикъл само,че само два дни.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #69 -: Юли 23, 2013, 20:21:53 pm »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)
Маги  :bighug: :bighug: :bighug:
Така се зарадвах като видях хубавата новина, добре дошла в темичката след дългите години борба  :welcome_1:
Желая ти много лека бременност и здраво/и бебче/та на финала :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #70 -: Юли 23, 2013, 20:27:32 pm »
Маги, честито и добре дошла, и най-вече лека бременност!  :bighug:

А аз да ви питам нещо. След като половината ми рода се изреди да ми казва, че щом ям много сладко щяло да е момиче, взех да се чудя дали е така. Дори майка ми, която изобщо не си пада по сладки неща, когато е била бременна с мен е ядяла сладко. Та има ли някаква доза реалност в това или са поредните бабини деветини. :D
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #71 -: Юли 23, 2013, 20:57:02 pm »
magi_st добре дошла в темичката и леки месеци  :)

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #72 -: Юли 23, 2013, 20:59:03 pm »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)
Маги, много се радвам за теб!  :bighug: Лека и безпроблемна бременност и раждане около термин ти желая! Наистина ми оправи настроението!  :D Ща следя изкъсо, да знаеш  :wink: 8)
Здравейте момичета, и аз да се отчета,днес пак бях на тонове.На беба са добре,а относно контракции,имам но слаби.В четвъртък последно позволи тонове доктора и петък сутрин стимулиране.Говоря с това дете да излиза,но уви природата си знае работата.А иначе  Дяволче и ние се майтапихме да родя с КеЙти,но и това не стана :D.Както си кюта моята да не родим заедно с теб и  tesoria  :D :D :D.А за ваксините попитах,понеже аз съм от другата страна,професията ми е такава,че работя с деца,които имат реакции от ваксините, и не само.Моята сестра не постави нито една на детето си.Аз още съм в размисъл,въпреки ,че нашата държава ни ограничава от толкова неща не поставяйки ги.Но този въпрос е много сериозен и индивидуален,всеки прави личен избор.Лек ден на всички :D
Би ли споделила за какви увреждания точно иде реч?
« Последна редакция: Юли 23, 2013, 21:00:57 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #73 -: Юли 23, 2013, 21:07:49 pm »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)
Магииииииииии,каква хубава новина.Колко ме зарадва само.Браво,момиче.Лека бременност и прекрасно бебче на финала.Уговорката остава ли?
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #74 -: Юли 23, 2013, 21:08:59 pm »
Маги, честито и добре дошла, и най-вече лека бременност!  :bighug:

А аз да ви питам нещо. След като половината ми рода се изреди да ми казва, че щом ям много сладко щяло да е момиче, взех да се чудя дали е така. Дори майка ми, която изобщо не си пада по сладки неща, когато е била бременна с мен е ядяла сладко. Та има ли някаква доза реалност в това или са поредните бабини деветини. :D

Измишльотини са това. Поне за мен като майка на момиче и момче.

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #75 -: Юли 23, 2013, 21:16:15 pm »
Привет magi_st  :welcome_1: Много лека и безпроблемна бременност ти желая  :D
Ама как започна да се пълни темичката с още момичета......умирам си от кеф  :D
« Последна редакция: Юли 23, 2013, 21:35:03 pm от Asenceto »
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #76 -: Юли 23, 2013, 21:25:00 pm »
Хайде да се запиша и в тази тема :) Както се вижда съм 8г.с.  вчера чухме сърце и вече съм на 10-тото небе от щастие :)
Магииииииииии,каква хубава новина.Колко ме зарадва само.Браво,момиче.Лека бременност и прекрасно бебче на финала.Уговорката остава ли?

Остава много ясно :)

Много благодаря момичета :) много!Ще се следим тук една друга дали всичко е наред.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #77 -: Юли 23, 2013, 22:44:13 pm »
Маги-ст,добре  дошла и безпроблемни оставащи месеци!
Алайк ,не е вярно ,защото и преди и сега лапам сладко като ламя :lol:
Йоли,да и на мен на първата ФМ в 12г.с ми казаха момче и явно познаха :wink:
Аз чакам още една бъдеща мама да се престраши да се запише в темата и съм много щастлива ,че настъпи такова оживление тук.Завъдихме "лаф",както се казва :lol:
Коте ,радвам се ,че всичко е наред с теб и бебчо   

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #78 -: Юли 23, 2013, 22:47:50 pm »
Измишльотини са това. Поне за мен като майка на момиче и момче.
Ти щото ядеше боб и чесън през цялото време, за туй така твърдиш  :cul2:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #79 -: Юли 23, 2013, 22:51:13 pm »
Добре дошла в темичката magi_st, желая ти безпроблемни и щастливи девет месеца :D.


А относно Бубулина,"Би ли споделила за какви увреждания точно иде реч?
Да бих,но не искам да обременявам никои тук,понеже на всички в тази тема им предстой индивидуален избор за ваксините.Но,ако човек желае не е нужно професионално да се занимава с това,все пак вече има достатъчно литература в това направление.