0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #60 -: Май 14, 2013, 10:18:18 am »
Здравейте тумбачета, как сте днес? Аз съм добре, като махнем това, че не можах да спя от притеснение. Днес имам интервю за national insurance number, след голямо моткане и чакане най-накрая имам час. Толкова ми е притеснено какво ще стане, че чак не ми се мисли... Дано ми го дадат :) Ще ви помоля да ми стискате палчета, че имам голяма нужда, а аз като се прибера ще ви пиша как е минало.
Хубав ден на всички :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #61 -: Май 14, 2013, 11:01:52 am »
Здравейте момичета  :) От няколко дни имам болки в я-те и понякога пулсиране,ту по-силни ту по-слаби и като пия но шпа ми минава.Незнам това нормално ли е или това е признак на възпаление...
Ако на някой се е случвало ,моля да сподели  :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #62 -: Май 14, 2013, 11:34:01 am »
Папилио,хич не ти е рано-добре че аз започнах към 19-20 седмица,че 23 постъпих в болница и ме сложиха на леглови режим и до там бях.всичко по интернет и чре познати ми е купувано...:( мн ми рче тъпо предвид любовта ми към пазаруването. И до днес още не съм взела съвсем всичко,и поръчвам на други хора...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #63 -: Май 14, 2013, 11:51:48 am »
Здравейте Мами ,

Имам въпрос. Вярно ли е , че докато кърмиш няма цикъл ??? Майка ми ми го каза, но на мен хич не ми звучи правдоподобно.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #64 -: Май 14, 2013, 12:01:38 pm »
Цвети, това са относителни неща - при някои има цикъл, при други не...Не може категорично да се твърди /на мен например ми дойде, щом ми спряха лохиите/  :wink:
Дяволче, стискаме палци  :crossfingers:
Афродита, какво стана на прегледа?
Перличке, пускам ти снимка на кандидат зетко, да ти завидят останалите  :wink: :lol: :lol:
Бебе, нормално степените на стареене започват около 7-ми месец. При мен обаче, започна много рано и макар док да не казваше нищо, аз се притеснявах. 3-та степен бях в началото на 8-ми месец, но изкарах до 9, когато вече започна и да се калцира. Въпреки това, за себе си съм убедена, че това е причината или поне една от тях, Ивайло да забави бързия си растеж от началото... :)
« Последна редакция: Май 14, 2013, 12:08:48 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #65 -: Май 14, 2013, 12:02:01 pm »
Не завиждам на мамите, които са бременеели и родили в жегите - аз зимата умирах от жега и се потях като  :a_pig_01: а съм много зиморничава уж. Добре че наближаваме финала.
Афродита, до колкото знам и аз, по тоновете следят как се чувства бебето - т.е. ако са намалели водите и бебето страда, ще си проличи от записа. А как звучат - и мен всеки път сякаш различно ми звучат, ама докторът щом казва, че са добри съм спокойна.
Папилио, ако ти кажа, че още 1 дрешка не сме купили, ама ниииищичко. Май вече може да се престраша  :oops:
Цветина, ако разчиташ на кърменето за контрацепция - недей. Май при всяка жена е различно - на накои жени им се възстановява веднага цикълът, на други след 3-4 месеца. Но даже и да няма месечното кървене, може да има овулация и да станат породени дечица ;)
Днес ни пускат на свобода :) Запис ни направиха и момчето не спря да се подмята. После ни измериха - прескочихме 2500 гр и съм по-спокойна. Да видим още колко ще устискаме, че сега си имам надеждичка и 3 килца да прехвърлим. А да знаете кога узрява тая плацента? Мойта още не показвала признаци на зреене (или както там се казва). Води си имаме, но и на мен все нещо ми тече. Тук в прованса обаче тези тестове за води ги няма и УЗ-то казва как е положението.


Бубу, за завист си е - с тези сини очи и сладки бузки. Пупупу
« Последна редакция: Май 14, 2013, 12:03:42 pm от bebe_2013 »


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #66 -: Май 14, 2013, 13:41:11 pm »
мдааа...Иво е сладурче, ще разбива сърца yahoo_33
аз се завърнах отново вкъщи :D все бързам...и все ме връщат...запънали са се тез девойки начи и туй то. Днес ми падна част от тапата...като изключим това лекарят казва,че всичко е ок,че водите са намалели,но са си в норма, плацената ми е поостаряла, ама пак не било фатално. И най-забавното, долната пак се е обърнала...докога успяват да намират място да се обръщат тез шавливки!
Та похвали ни размерите, каза, че ще са супер бебета и ще са едри дори за близнаци и ме изпрати по живо по здраво да си се мъча вкъщи :D
Секциото- за средата на следващата седмица остава.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #67 -: Май 14, 2013, 14:49:47 pm »
До chattenoire84 - аз повръщах непрекъснато до 13 седмица и ми беше ужасно лошо. Гинекологът ме изпрати на гастроентеролог, днес ще ходя, но като цяло от както влязох в 14 седмица, повръщането намаля, да не кажа спря. Разбира се, от време на време ми се гади ужасно и снощи се събудих от парещи киселини, но като цяло положението е много по-добре, имай търпение, още малко. Утре ще споделя, ако все пак гастроентеролога каже нещо интересно.


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #68 -: Май 14, 2013, 16:05:36 pm »
Вчера и аз разрових дисагите да видим от баткото какви дрешки има. Общо взето всичко имам, само се чудя още дали да купувам комплект за изписване или да направя някаква комбинация от дрешки.
Охх, толкова малък е бил, как пак ще се облича и къпе такава "кукла" не знам.  :babyflips: :bori_002:  Който ви каже, че не се забравя - лъже.  :lol:  А няма и 2 години откакто съм го родила. Ще се чудя откъде да го подхвана. И май пак ще предоставя задължението по къпането на свекито или тати - като по-смели.
Утре съм на преглед и сигурно ще определим дата за секциото. Дано си я дочакам, че доктора е на 100км.
Кога мина това време  osi_10


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #69 -: Май 14, 2013, 19:52:24 pm »
Можете ли да ми бъдете полезни със списък на най необходимото за бебето и майката при раждане
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #70 -: Май 14, 2013, 20:04:55 pm »
Хриси 73 ето ти една полезна статия има и много други в Гуглето е пълно: http://www.momentofpeace.net/2008/pregnancy_lists/all/1
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #71 -: Май 14, 2013, 20:21:06 pm »
Момичета на някой да са му изписвали Новфилин.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #72 -: Май 14, 2013, 20:52:15 pm »
Цвети, това са относителни неща - при някои има цикъл, при други не...Не може категорично да се твърди /на мен например ми дойде, щом ми спряха лохиите/  :wink:
Дяволче, стискаме палци  :crossfingers:
Афродита, какво стана на прегледа?
Перличке, пускам ти снимка на кандидат зетко, да ти завидят останалите  :wink: :lol: :lol:
Бебе, нормално степените на стареене започват около 7-ми месец. При мен обаче, започна много рано и макар док да не казваше нищо, аз се притеснявах. 3-та степен бях в началото на 8-ми месец, но изкарах до 9, когато вече започна и да се калцира. Въпреки това, за себе си съм убедена, че това е причината или поне една от тях, Ивайло да забави бързия си растеж от началото... :)
Малеееей,че е хубав.Аз не успях да кача снимка да си видиш снахичката.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #73 -: Май 14, 2013, 20:56:42 pm »
Малеееей,че е хубав.Аз не успях да кача снимка да си видиш снахичката.
защо не успя, да не би да е голяма? Пробвай да намалиш размера... :) Ако не успееш отново, прати я на *** аз ще я кача  :wink:
« Последна редакция: Май 14, 2013, 23:51:49 pm от jam »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #74 -: Май 14, 2013, 21:02:46 pm »
Изпратих ти я
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #75 -: Май 14, 2013, 21:34:50 pm »
Малка кукла на мама Перличка / и моята бъдеща снаха/ пу пу  :) :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #76 -: Май 14, 2013, 21:46:29 pm »
Вие ся кво-ще ни карате да завиждаме и съжаляваме ли? :P
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #77 -: Май 14, 2013, 21:53:16 pm »
Афродита споко, ако моето е момченце ще вземе една от твоите каки!  :lol: :wink:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #78 -: Май 14, 2013, 23:38:06 pm »
Перличка и Бубулина, моля ви, имаме си тема за снимките на децата. Преместете ги там!
И Бубу, ще помоля някой да ти изтрие имейл-а от поста. Не го давай така, че ще те напълнят със спам. Само на лс.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #79 -: Май 15, 2013, 07:57:24 am »
Опс, съжалявам, че оспамихме темата  :oops: Снимките не мога да преместя, ако някой от модераторите може, ще съм благодарна.  :) Благодаря на Jam, че е махнала мейла, не съобразих, наистина...
Леко бременеене, момичета  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"