0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #20 -: Май 11, 2013, 22:15:06 pm »
Дяволче, четох ти бележките, пола на бебето още не е ясен? Чакаме да се похвалиш. Колкото до крампите, виждам, че скоро имаш час при лекар, помоли да ти изпише ниска доза магнезий за тях, ще се родиш...а и стяганията на корема може да намалеят  :)
« Последна редакция: Май 11, 2013, 22:51:36 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #21 -: Май 12, 2013, 09:46:11 am »
Здравейте мами , гласувахте ли днес  :balk_56:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #22 -: Май 12, 2013, 10:30:13 am »
Дяволче, четох ти бележките, пола на бебето още не е ясен? Чакаме да се похвалиш. Колкото до крампите, виждам, че скоро имаш час при лекар, помоли да ти изпише ниска доза магнезий за тях, ще се родиш...а и стяганията на корема може да намалеят  :)
Мдаааа, още не знаем какво ще е бебенцето, важното е да ми е живо и здравичко, да се развива както трябва и да си стои на топло в коремчето до термин :) Че ще отидем на частен да го видим какво е, то е ясно, ама се чудя кога да си запазя час :) А за крампите... няма по-ужасно нещо досега за мен през бременността  :BangHead: Като отида на преглед ще кажа за тях, ама като ги знам тука какви са, само се моля да не ми каже пий парацетамол, че ще има  :bonk:
Здравейте мами , гласувахте ли днес  :balk_56:
Много бих искала, ама не съм в Бг, а изтървах срока за пускане на заявленията за гласуване в чужбина :)
Надявам се поне днес да не вали  :rain:, че да изляза малко на разходка
Хубав ден от мен на всички мами, коремчета и бебенца
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #23 -: Май 12, 2013, 10:47:14 am »
Крампите са в следствие на понижено ниво на магнезийй,няма логика да ти изписват парацетамол.
На мен пък ми се губят 3 дами,които аз наблюдавам- anjela77, туци и никоя... Тъй че наблюдателите всички са на линия :D
Аз не гласувам.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #24 -: Май 12, 2013, 10:57:10 am »
Така е Афродитка, знам, ама като ги знам какви са идиоти тука....Много обичат за всяка болежка да ти кажат"Пий парацетамол!"  За киселините 2 месеца почти чаках да ми изпишат Гавискон, та не искам да си помислям за крампите какво ще е :( Само се надявам скоро да отминат, че са ми голяма мъка, после по 2-3 дена ме болят прасците...
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #25 -: Май 12, 2013, 11:06:28 am »
Ужас-тук гавискона е без рецепта-добре че,че аз вече 10 шишета съм изгълтала сигурно,иначе хранопровода да ми е заминал...
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #26 -: Май 12, 2013, 12:06:14 pm »
Ако има отворена секция, можете да гласувате и без предварително подадено заявление.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #27 -: Май 12, 2013, 13:56:04 pm »
На мен пък ми се губят 3 дами,които аз наблюдавам- anjela77, туци и никоя...

 :lol: Афродитка, правихме едно много тежко пренасяне - преместихме се в по-голям апартамент и просто се разсипах последните три дни, в резултат на което сега коремът ми непрекъснато е като камък.  :( Друг кахър ми е, че явно с Бубулинка ще се сватосвате. И аз си направих веднъж устата, ама явно е било напразно.  :P Предлагам да решим този конфликт на интереси на принципа "Първият по време е първи по право", така че, Бубулина, казвай кога си се цанила за свекърва, че да те надцаквам по време.   8)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #28 -: Май 12, 2013, 17:09:46 pm »
:lol: Афродитка, правихме едно много тежко пренасяне - преместихме се в по-голям апартамент и просто се разсипах последните три дни, в резултат на което сега коремът ми непрекъснато е като камък.  :( Друг кахър ми е, че явно с Бубулинка ще се сватосвате. И аз си направих веднъж устата, ама явно е било напразно.  :P Предлагам да решим този конфликт на интереси на принципа "Първият по време е първи по право", така че, Бубулина, казвай кога си се цанила за свекърва, че да те надцаквам по време.   8)
Е срещу двама мога ли да надскоча  :lol: Аз съм бройнала и щерката на Блу, ама тя я къта в друга държава....та знам ли  :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #29 -: Май 12, 2013, 17:46:26 pm »
Хаха-първо за сватосването-имайте предвид,че линаполи беше най-първа-демек един брой запазен-един остава свободен... :D то ще видите майтап едното да излезе момче... 8O
Второ-ще ти се карам-местила...баш в тия седмици,нали видя на мен кво ми беше като не си седях на гъза,защо ги правиш същите неща?
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #30 -: Май 12, 2013, 17:57:59 pm »
Здравейте. Минавам само да ви кажа, че съм супер щастлива да напусна "бременните" теми със сбъдната мечта в ръце - моята малка дъщеричка Михаела се роди на 08.05. Пожелавам на всички ви това прекрасно изживяване!  :bighug:
« Последна редакция: Май 12, 2013, 18:01:07 pm от -Теди- »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #31 -: Май 12, 2013, 22:25:41 pm »
..... Аз съм бройнала и щерката на Блу, а....
Закъсняла си  :wink:
Наша е! :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #32 -: Май 12, 2013, 23:01:06 pm »
..... Аз съм бройнала и щерката на Блу, а....
Закъсняла си  :wink:
Наша е! :)

е ергенин ли ще ми оставите детето?  :lol: Рус, със сини очи... 8)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #33 -: Май 13, 2013, 00:52:18 am »
Туцито има още една бройка -ако е девойка,те съветвам да заплюваш  :D
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #34 -: Май 13, 2013, 08:45:29 am »
Туцито има още една бройка -ако е девойка,те съветвам да заплюваш  :D

Заплювам моментално! Едно гайле поне да ми падне от главата, че мъжът ми отсега е почнал да харесва невръстни снахи по детските площадки, ама пусто все бабите ги водят, а той майката иска да види първо, че да се пазари за момата.  :lol: И тъй като Афродита вече съм я виждала и по описание е напълно одобрена от другото родителско тяло, няма какво да го мислим - взехме се.  :lol:

е ергенин ли ще ми оставите детето?  :lol: Рус, със сини очи... 8)

 
Няма страшно, Бубулина, ние имаме още две замразени ембриончета, така че ще се пробваме за снаха. Обаче ще е тъмнокоса и тъмноока.  :lol:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #35 -: Май 13, 2013, 09:31:46 am »
Ето ме и мен :)
Афродитка - само една остана да изнамерим! Нашата беба рита безобразно! Аз пропуснах един преглед защото ми беше празнично... сега чакам да ми дойде муза да назнача следващ :)
Започвам да съм силно притеснена от закъсняващия ремонт в нас... Разбира се, минава ми като си го изкарам на мъжката част  :lol:
Като гледам колко бебока чакаме този (моят) месец и подскачам от кеф!  :smiley_abxb:
Дяволче, за крампите и аз страдах от това, обаче се самоизлекувах, а после уведомих доки, който каза "ми добре" :) Взех си шуслерова сол №7, тя е с магнезии, като си назначих по 2 на ден само в началото за 3 дни, а сега по 1. Не се гълта, а се слага под езика и не трябва да ядеш 30 мин преди и след това. На мен ми помогна :) Доки каза, че е безобидно.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #36 -: Май 13, 2013, 09:55:49 am »
Шуслеровите май са добри,аз мисля да ги пробвам за кърмата и анемията след като родя.
Не ми говори за побутване на мъжки екземпляри-при нас все още на всичко се отговаря:"споко де,за къде си се разбързала-има време" и така след това аз се нервирам и изливам целите си нерви.какво време?7 дни? 8O
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #37 -: Май 13, 2013, 09:58:36 am »
Добро утро и от мен коремчета :) Как сте днес? Аз съм в отвратително настроение, от четвъртък не е спряло да вали, студено е, много подтискащо време....  :rain: А така ми се иска да пекне едно слънчице, да се разхождам.... ама няма :) Седя си вкъщи на топличко, парното си работи и тъпея всеки ден  osi_7 То какво ли не правих, ама вече ми се изчерпаха идеите  :balk_132:

Дяволче, за крампите и аз страдах от това, обаче се самоизлекувах, а после уведомих доки, който каза "ми добре" :) Взех си шуслерова сол №7, тя е с магнезии, като си назначих по 2 на ден само в началото за 3 дни, а сега по 1. Не се гълта, а се слага под езика и не трябва да ядеш 30 мин преди и след това. На мен ми помогна :) Доки каза, че е безобидно.
Никоя, проблема при мен, тук в Англия, е че освен парацетамол и аспирин, всичко останало е с рецепта. Ще потърся дали мога да си взема без рецепта:) Засега съм по-добре, нощес не се схващаха краката, но за сметка на това щях да умра от киселини :x Важното е бебо да си е добре, пък ще търпим каквото трябва :)
Хубав ден от мен  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #38 -: Май 13, 2013, 10:59:06 am »
и тук е кофти времето днес-а аз нямам яке, че върнах всички,които бях наела от една приятелка,която е малко по-едричка. И ся намерих ендо мое,дето няма да го зкаопчавам,да видим дали ще ми е студено.Отивам на тонове да видим какво се случва с моята девойка с намалелите води,напоследък ми изтича нещо прозрачно,ама май и преди си го имах и не мога да преценя дали пък не е вода. Това на тонове може ли да се разбере?

Ау,а да ви се оплача, бях решила да пробвам шилак на ноктите ми, че ходя с гел по принцип, и понеже резултата беше плачевен,го махнах, и сега всички нокти са ми зелени(Явно е влизала вода под него). И как ще се появя сега на секциото с зелени нокти, тея ще кажат-ти за кво си махнала лака,като то пак не се вижда какъв цвят ти е плочката...ужас...
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #39 -: Май 13, 2013, 11:12:07 am »
На тоновете не може да се разбере, дали са води. Сложи си една превръзка преди прегледа и помоли да ти направят тест дали са води, ще накапят превръзката с реактив и ако се оцвети в зелено, значи са. Много е възможно обаче, да подпишкваш, ако натиска върху мехура ти е твърде голям  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"