0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #120 -: Април 10, 2009, 12:36:16 pm »
Момичета пролактина е хормона на стреса.Той се прави независимо в кой ден от цикъла.Преди да се вземе кръв за изследване трябва да се полежи за да се успокоите за да покаже вярно теста.Има за това тема във Forum.BG-Mamma "Бременост и майчинство" а темата е "Хормони-в кой ден от цикъла се изследват".
Жена която мечтае
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #121 -: Април 10, 2009, 15:03:40 pm »
Angy_baby благодаря ти за инфото.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #122 -: Април 10, 2009, 17:01:46 pm »
няма за какво миличка!
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #123 -: Април 03, 2010, 11:54:50 am »
 На мъжа ми е предписан Коензим Q 10  за подобряване на спермограмата. Мислите ли , че Q 10 може да има отношение и към подобряване на качеството на яйцеклетките ?В нета срещнах тук там информация , че действа благоприятно на маточната лигавица. Някоя от вас пила ли го е ? Ето една тема за подготовка на ин витро:
http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?action=printpage;topic=224000.0
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #124 -: Април 03, 2010, 12:09:08 pm »
fatalwoman,ние двете почти едновременно сме пуснали един и същи линк в две съседни теми! :lol:
Аз също се рових в нета за информация по въпроса за подобряване на качеството на яйцеклетките и сперматозоидите преди ин витро.По въпроса,който задаваш открих,че помага Коензим Q 10 за качеството на яйцеклетките.Виж тук-http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=bg&langpair=en%7Cbg&u=http://www.fertility.ca/2008/05/how-to-increase-your-chances-of-releasing-good-quality-eggs-2/&rurl=translate.google.bg&usg=ALkJrhjKPrJSIpFUxzuLtB2Pg4_6LiIvZw
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #125 -: Април 03, 2010, 18:16:28 pm »
А някой от вас пил ли е FertilAid за жени? http://www.fertilaid.bg/
Знам, че андролозите изписват мъжката формула при проблем със спермограмата, а в женската пише, че подобрява репродуктивната здраве на жената (каквото и да значи това). Съдържа много витамини и екстракти от билки. Ако някой има опит в приема, моля да сподели.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #126 -: Април 06, 2010, 09:41:19 am »
И аз съм чувала за Фертил еид,че помага за качеството на яйцеклетките.Някой пил ли го е?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #127 -: Април 06, 2010, 11:07:58 am »
И аз съм чувала за Фертил еид,че помага за качеството на яйцеклетките.Някой пил ли го е?
      Виж това  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40178.0
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #128 -: Юли 04, 2010, 12:26:47 pm »
Здравейте момичета, при консултация с доц. Балтаджиева относно имунологичните ми изследвания, тя ми препоръча за подобряване качеството на яйцеклетките и фертилитета  М2 - ТОН. Това са таблети на билкова основа. Пише , че са хранителна добавка.Препоръчват се за подкрепа на регулацията при жени с нарушен хормонален баланс и цикъл. Облекчават неприятните усещаня в климакса и подпомагат регулирането на цикъла. Съдействат за повишаването на фертилитета.
Всичко съм готова да пия в името да извадят по- добри яйцеклетки.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #129 -: Юли 05, 2010, 12:37:26 pm »
И аз съм пила М2 тон и съм доволна.Мисля че ми помогна.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #130 -: Юли 05, 2010, 13:55:21 pm »
Оооооо веднага ще си го закупя! Благодаря ви момичета. Нищо не губя така или иначе , а и тия мои Я ...... ще видят те!  :D
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #131 -: Юли 26, 2010, 11:22:38 am »
... доц.Балтаджиева относно имунологичните ми изследвания, тя ми препоръча за подобряване качеството на яйцеклетките и фертилитета  М2-ТОН...
А може ли инфо за дневната доза и цена на таблетките?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #132 -: Юли 26, 2010, 14:30:55 pm »
А може ли инфо за дневната доза и цена на таблетките?
Аз пия 2х1. Цената не я помня, но ще проверя.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #133 -: Юли 26, 2010, 14:45:30 pm »
Опаковката съдържа 60 таблетки. Цената е  9.50 лв, в някои аптеки 9.70 лв., а в аптеката на клиниката в събота ги взех за 10 лв. На мен доц. Балтаджиева ми  предписа да ги пия 3х2 табл. дневно. Вярвам в благотворното им влияние. Успех и на теб.
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #134 -: Ноември 05, 2010, 07:28:12 am »
 Маже ли М2 - Тон да се пие за регулиране на нивата на ФСХ и ЛХ. Възможно ли е да намали ФСХ?
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #135 -: Ноември 05, 2010, 13:51:30 pm »
www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43184.0
Това е темата за М2 тона.
На мен лично не ми помогна.ФСХ вместо да ми падне се качи почти двойно.
А всички други жени са обратно. Незнам просто какво стана. Цикълът ми тотално се сдуха и започна да закъснява много.
Прочети все пак тази тема.
Такава тема има и в БГ мама ето forum.bg-mamma.com/index.php?topic=488175.0
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #136 -: Декември 15, 2010, 17:09:16 pm »
az pia clearferti lady mnogo e dobro.Fevruari tazi godina zabremeniah po estestven na4in no za gialost izvunmato4na.Sega 6te pravia invitro i go pia pak
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #137 -: Декември 15, 2010, 17:12:31 pm »
Това пък какво е?Не съм го чувала.От аптеката ли го купуваш?Ако можеш дай линк да го видим.
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #138 -: Декември 15, 2010, 17:13:20 pm »
bory69 , кажи нещо повече за този медикамент. Какво съдържа? Така ли се изписва наименованието? :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ - Качество на яйцеклетката!
« Отговор #139 -: Декември 16, 2010, 18:03:46 pm »
Izviniavam se 4e pi6a na latiniza no comp. mi niama kiriliza.                Az tova go kopuvam ot apteka no v Italia za6toto giveia tam no predpolagam 4e mogete da go namerite za6toto e na bilkova osnova.                                                                            Osnovnata bilka e MAKA. Po to4no sudurga MAKAVIT,zinco,vitaminE,vitaminC,manganese,folieva kiselina,selenio.Tuka go davat kato xranitelna dobavka bez rezepta