0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FertilAid някой ползвал ли го е?
« -: Ноември 13, 2009, 20:59:48 pm »
Ако някои които са използвали препарата нека споделят има ли смисъл от него.Аз съм със СПКЯ и се замислям дали да не опитаме и това.Не занам дали го има по аптеките и каква му е цената.Ще ви бъда благодарна
*
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2009, 22:16:02 pm »
pepilotka, ето информация за FertilAid:
 http://www.fertilaid.bg/index.php?p=1&type=womenformula

И къде може да се намери:
http://www.fertilaid.bg/index.php?p=2&menu_id=14
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 22:18:08 pm от Елфи »
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2009, 17:10:14 pm »
Здравейте, аз четох доста из нета за Fertilaid и във чужди форуми и стигнах до там, че си поръчах продукти на тази компания, а докато дойдат си закупих този продукт от аптеката на клиника Малинов и започнах да го пия от днес. Принципно единственото негативно което намерих за този продукт е, че една жена е получила алергична реакция от гинко билобата. Има много много жени който споделят положителен резултат след няколко месечен прием даже и по - бързо. Помага на жени със синдром на поликистозни яйчници и има и продукти за жени с нерадовен цикъл. Та до там стигнах с проучванията за този продукт и други на фирмата производител. И така аз съм опитното зайче :D и мисля, че намерих надежда нямам какво да губя мога само да спечеля :D
Момичета ще Ви държа в течение за това как ми се отразява тази хранителна добавка... :grouphug:


Когато да се откажеш, вече не е решение, половината път към успеха е изминат.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2009, 13:28:34 pm »
Можете ли да ме ориентирате за цената?

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2009, 14:17:45 pm »
И на нас ни препоръчаха да пием тези витамини. Но се чудех дали има подходящ ден за тяхнато започване - да речем първият ден от цикъла или нещо подобно. Ще бъда благодарна, ако някой е по-запознат от мен, ме посъветва.

Цената и за мъже и за жени е 43лв по отделно (т.е 86лв за двамата).


*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2009, 14:35:15 pm »
Mary Angel, на нас ни ги назначиха за мъжа ми. Тъкмо се ровех да видя състава. Така като гледам, май няма определен ден - за женските става дума.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2009, 22:04:05 pm »
Аз го взех за 55лв...
Няма определен ден това не е лекарство, а витамини подбрани според нуждите пропорции за репродуктивното здраве. :) Така че може да го почнеш от деня в който си го закупиш. Бях задала въпрос на производителя помая и той днес ми отговори, че мога спокойно да почна да го приемам с киста 4.26мм и относно ЯР има вероятност да ми помогне, но не е гаранция. Така че не пречи, може да помогне аз поне така си го чувствам нали знаете на човек му трябва мъничко... :balk_602:


Когато да се откажеш, вече не е решение, половината път към успеха е изминат.
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #7 -: Януари 27, 2010, 13:52:43 pm »
И аз много се колебая дали да си го купя. Освен Preseed искам да пробвам и това! Много малко момичета тук споделят, че са го пили (за Fertil Aid за жени става въпрос). Иска ми се да чуя, че се предписва от лекар при проблемно забременяване, а не да пробвам на своя глава! Споделете дали има такива случаи  :)
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #8 -: Януари 27, 2010, 15:21:55 pm »
И аз много се колебая дали да си го купя. Освен Preseed искам да пробвам и това! Много малко момичета тук споделят, че са го пили (за Fertil Aid за жени става въпрос). Иска ми се да чуя, че се предписва от лекар при проблемно забременяване, а не да пробвам на своя глава! Споделете дали има такива случаи  :)

Не съм чувала на жени някой да го е изписвал.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #9 -: Януари 27, 2010, 15:36:31 pm »
Двамата с мъжа ми пием FertilAid.
На мен гинеколожката ми го препоръча, защото имах проблеми с цикъла и овулацията. Преди това пиех различни витамини и минерали, които замених FertilAid и след месец-два нещата започнаха да си идват на мястото. Дори заключението на ендокриноложката ми е че "към момента няма ендокринологични проблеми, които да възпрепятстват овулацията".
Мъжът ми го пие по предписание на неговия андролог. Той му обяснил, че препаратът повлиявал доста добре на спермогенезата.


*
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #10 -: Януари 28, 2010, 13:23:52 pm »
И аз много се колебая дали да си го купя. Освен Preseed искам да пробвам и това! Много малко момичета тук споделят, че са го пили (за Fertil Aid за жени става въпрос). Иска ми се да чуя, че се предписва от лекар при проблемно забременяване, а не да пробвам на своя глава! Споделете дали има такива случаи  :)

Не съм чувала на жени някой да го е изписвал.

Да се включа и аз с моето мнение. Няма нищо странно в това да се изпише или препоръча на жени въпросния билково-витаминен препарат. Виждам, че bo1976 си има много хубава лентичка, пожелавам й успешна и спокойна бременност!  :) Може би тя е в следствие на този препарат, който за мен едва ли би навредил... Но честно казано цената ми се струва доста висока, няма да фалира фармацевтичната промишленост!
Ако има някой по-компетентен, нека се включи, или пък някой, който го е изпробвал като някои момичета тук и да опишат какъв е ефекта от него. Добре е лекари да дават мнение по тези въпроси, но са твърде заети (за огромно съжаление!!!) за да пишат по форумите.
    

Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #11 -: Януари 29, 2010, 12:04:13 pm »
И аз ще се радвам, ако някой, който го е ползвал, сподели ефекта от него. Това е наистина комбинация от витамини и някакви билки, които се пият при хормонални проблеми и проблеми с овулацията. Видях го с цена 51 лв и може би до дни ще си го купя. Да видим все пак и хормоните как са ми (днес ще разбера),но мисля, че не вреди да се пие и ако всичко е наред. Надявам се да е така и някой да сподели!
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2010, 23:58:45 pm »
Аз пия Fertilaid от началото на годината. За сега не мога нищо конкретно да кажа, защото го пия от скоро. Предписа ми го лекар, не съм го започнала на своя глава. Хубавото е че ми дойде този месец, от известно време ми идва през месец, така че това че ми дойде този месец си е напредък. Ако и февруари ми дойде определено мога да кажа че има ефект, защото ще имам 3 поредни месеца с цикъл. При мен проблема е нисък прогестерон.
*
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2010, 12:22:21 pm »
Здравейте,момичета аз съм с пкя и прочетох доста в чужди форуми за този препарат... бо1976,тази хубава лентичка в профила ти в следствие на използването на фертилаид ли е?
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2010, 10:13:41 am »
Аз го пия вече две седмици. По време на овулациятя ми имах доста силни болки в десния яйчник (където беше фоликула) - до сега никога не е било така! Освен това ме наболяват и гърдите - днес ми е 8ми ден след овуто...Не знам какво да мисля!
*
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #15 -: Февруари 16, 2010, 13:52:48 pm »
по-добре не мисли,чакай си датата до М и се постарай да си спокойна до тогава..успех,стискам палци
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2010, 23:19:48 pm »
Здравейте,момичета аз съм с пкя и прочетох доста в чужди форуми за този препарат... бо1976,тази хубава лентичка в профила ти в следствие на използването на фертилаид ли е?
Стискам палци на всички ви и не спирайте да вярвате.
Аз си поръчах доста неща от производителя на Фертилаид и бях сигурна, че сте се получи и чудото стана... дали е от това не знам, но със сигурност е от съвкупност от това и вярата ми!!!
Прегръщам Ви  :)


Когато да се откажеш, вече не е решение, половината път към успеха е изминат.
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #17 -: Март 21, 2010, 17:30:56 pm »
Здравейте аз в момента ги пия  не усещам никакви странични деиствия малко са неприятни защтото са доста големи капсули пак ще ви пиша ако има резултат :bori_002:
« Последна редакция: Март 21, 2010, 17:33:11 pm от veivi »
*
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #18 -: Март 21, 2010, 19:16:46 pm »
veivi, стискаме ти палци :)
Re: FertilAid някой ползвал ли го е?
« Отговор #19 -: Март 22, 2010, 09:00:04 am »
Аз ги пия вече 2 месеца! Забелязах, че цикълът ми се удължи с 2 дни и стана доста по-оскъден от преди!  8O Чудя се на какво се дължи това....