0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #540 -: Юли 15, 2021, 10:27:48 am »
Хрис, надявам се да усетите правилното решение за вас като двойка. Да си наредите живота, пък дали ще ви дойде желание да пробвате пак, да осиновявате или да си пътувате с моторите, важно е да намерите вашето си щастие. А с такъв подкрепящ мъж, знам че ще го направите.

Lady, от Fertil aid-a. 2018 бях с АМХ, от добавки и витамини 2019 беше станал 3, въпреки стимулацията. А започнах ли Fertil aid стана 5.6 и тогава го спрях, защото ми предстоеше нова стимулация и се опасявах от хиперстимулация. Е изкарах двойно по-малко яйцеклетки, но повечето стигнаха до бластоцист и на другия месец забременях. Говори с лекаря ти какво мисли за това АмХ и да продължаваш ли добавките.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #541 -: Юли 15, 2021, 11:02:29 am »
Грейси, в Рамус са ми по-ниските резултати на АМХ. Последното изследване правих в лабораторията на Токуда. Не съм си променяла навиците на хранене, може покачването да е резултат на приема на ФХ ПРО, наистина  :D
Ще коментирам дали да ги започвам пак, въпреки че ме притеснява йода в тях. Докторката ми изписа 2 вида добавки без йод. Следващият месец е наред биопсията, да.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #542 -: Юли 30, 2021, 08:20:29 am »
Никой не пише тук, а има бебеправещи. Как сте? Как вървят нещата? Аз чакам вече последен цикъл след седмица ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #543 -: Август 07, 2021, 11:23:29 am »
Лято, вълнуващо е,  че започваш този месец ❤ Палците са стиснати, успех ви пожелавам  :crossfingers: :bighug:
Ние пробвахме вкъщи този месец, естествено без резултат. Подадох документи към фонда за следващ опит и чакам този месец решението. Следващият петък съм на преглед, за да насрочим дата за биопсията.
Много ни опустя темата  :D Дано съвсем се изпразни  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #544 -: Август 07, 2021, 12:44:04 pm »
Лейди, радвам се, че писа. Още повече се радвам, че продължавате напред и сте се съвзели :)
Аз записах час вчера за първи преглед на 11.08., което ще е ден 6 от цикъла. Не се очаква да имам допълнителни лекарства в първа фаза на цикъла, тъй като и сама правя добра лигавица. Все пак ще обсъдим това също, тъй като ще съм при лекар по заместване първите 2 прегледа. Аз имам опасения, че вдигам Криси, а тя си тежи. А всички знаем, че вдигането на тежко влияе на всички процеси. Естествено само Криси не е проблема, повече се притеснявам от качването и свалянето на количката по стълбите най-вече след трансфер. Не съм с големи очаквания, макар че се вълнувам много от предстоящото.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #545 -: Август 09, 2021, 10:11:36 am »
Лейди, успех този месец с биопсията. Дано всичко е наред. И дано другия месец да стартирате.

Лято, и на теб стиснати палци този месец. Помоли някой да помага за количката, ако има кой.

Чакам ви в темата на бременните преди да съм излязла от там. :)
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #546 -: Август 09, 2021, 11:50:08 am »
Грейси, през деня съм сама с децата. Баткото помага и сега със силовите неща, но все пак не мога да го ползвам за всичко. Аз на този етап излизам предимно вечер с нея, след като мъжът ми се прибере и той я сваля, но все пак за дневните тренировки излизаме и през деня. Не е ежедневие чак. Може да викам бабата да седи с малката, но ще го мисля в движение. Дано успеем да се засечем там с теб. С Тери май няма как.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #547 -: Август 09, 2021, 13:09:57 pm »
Лято, ти си с децата постоянно. Просто Васил да носи Криси, а ти количката или той да пази малката докато свалиш количката. Има много варианти. Пък и ти си на чист трансфер. Няма нужда от пазене. Нали знаеш, че ще бъдеш бременна точно на голямото носене, навеждане и тн. Свикне се от сега.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #548 -: Август 09, 2021, 14:10:27 pm »
Лято, друго, което ми хрумва е, ако имате кола пред блока да оставяш количката в багажника. Или да ползваш някоя на сесед, който не я кара. Доста сложно е за организация, а и съзнавам, че не всеки ще си предостави возилото (ако разбира се няма да ползва), но не пречи да помислиш, дали има такъв вариант.

Грейси, благодаря ти  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #549 -: Август 09, 2021, 14:53:07 pm »
Лейди, ние не шофираме, а съсед трудно ще намеря. Мобилните си карат колите през деня.
Павла, да. Аз и сега оствям Васил отвреме навреме да я наглежда в такива ситуации, явно ще стане практика за следващия месец. После ще го мисля. Иначе от ноември ще ползвам асансьор вече, но някак до там ще избутаме. Стига всичко да е наред с трансфера и резултата.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #550 -: Август 11, 2021, 18:29:11 pm »
Минах преглед, оставам без стимулация. Един фоликул 8мм и един 13 мм на ден 6 от мц. Чаках много заради операция по спешност и когато докторът дойде и разбра, че у дома ме чака бебе се притесни много. В цялата разправия и от чакането забравихме да вземем материал за изследване, а аз скоро не съм изследвала нищо. Чудя се в събота дали ще е късно, че тогава ми е следващият час.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #551 -: Август 11, 2021, 20:22:25 pm »
Ако можеш да се измъкнеш отиди по-рано, знаеш колко се чака за резултати. Ако пък не и събота е вариант. На мен микробиологията ми я взимат около 7-8 ден.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #552 -: Август 11, 2021, 20:25:21 pm »
9 ден ще е тогава, но повече се притеснявам дали резултат ще има преди трансфер. За измъкване мога, но за час май няма да успея да се вредя.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #553 -: Август 11, 2021, 21:16:21 pm »
Аз съм с по-късна О и трансферите са ми на 21ви ден, а до тогава винаги ми е бил готов резултата. Кога очакваш да бъде при теб?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #554 -: Август 12, 2021, 07:57:04 am »
Досега пункция винаги съм имала на 13 ден, а когато съм мрила температури и съм ползвала тест лентички също този ден е показвало да съм в овулация. Събота ще е ден 9, трансферът ще е на 18 или 19 ден май.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #555 -: Август 12, 2021, 11:45:21 am »
Ако бях на твое място, щях да отида днес, а те предполагам имат опция да пуснат спешно микробиологията. Стискам палци  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #556 -: Август 12, 2021, 12:49:13 pm »
Съжалявам, че не се върнах вчера, но какво да се прави. Днес и утре май няма шанс, че Васил ми е с някакво стомашно разстойство и го обгрижвам и държа далеч от Криси.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #557 -: Август 12, 2021, 21:59:14 pm »
Не се ядосвай, така е било писано. Неприятни са стимашните проблеми, явно е вирус, защото го минах и аз миналата седмица. Дано се оправя бързо момчето ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #558 -: Август 13, 2021, 10:03:51 am »
Лято, последната микробиология, която ми взеха в четвъртък миналата седмица, е била готова в неделя, защото тогава беше качен резултата. Аз го видях в понеделник. Значи там в клиниката в Тутракан го вземат и го носят в лаборатория Рамус. Може да зависи и колко бройки имат да обработват. Сигурно ако са малко, става бързо. Но иначе около седмица е било. Мисля, че имаш достатъчно време до 18-19-ти ден. А и докторът може да ускори нещата, ако трябва по-рано да е готов резултатът. Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #559 -: Август 13, 2021, 10:06:31 am »
Благодря, Грейси. Ако е така ще е супер.