0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #820 -: Юни 04, 2020, 12:51:31 pm »
Днес насочихме инсеминацията за утре, фоликулът е 22 и нещо мм, биха ми и таймираща инжекция, въпреки че до процедурата ще са минали ок 27 часа. Другите два си стоят без промяна, дано не се превърнат в задържани.

Хелиантус, успех!

Лейди, как си?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #821 -: Юни 04, 2020, 13:53:13 pm »
Хелиантус, обичайте се и чакаме резултат  :D
Робин, стиснати са ми палците и за теб. Чудесен размер е фоликула. Може и да се засечем в клиниката  :D
Утре съм на кръвен, както ми каза Владимиров. Аз от втория ден постоянно почти съм с леки болки ниско долу, все едно ще ми дойде и все едно ми се пишка, странно е. Старая се да не изпадам в ужас. Сигурно са нормални, но не знам, какво пък толкова се случва, че да ме боли 5 дни подред. Иначе гърдите са ми напрегнати, аз също  :D И ужасно ми се пие кафе  :wink:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #822 -: Юни 04, 2020, 14:11:02 pm »
Аз викам Григор и Григоринка за разкош  :lol:

Най- добре!

Благодаря ви!

Лейди, много стиснати палци за утре, чакам да се похвалиш!

Робин, късмет и на теб и дано ви е успешната процедура!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #823 -: Юни 04, 2020, 14:50:14 pm »
Лейди, пий си кафе. Защо да не пиеш.
Стискам палци утре и на двете!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #824 -: Юни 04, 2020, 15:32:24 pm »
Lady, пий си по едно кафе на ден. Да ти кажа болките са много хубав знак. Успех утре, въпреки, че ще е станало. Оптимисите май успяват по-лесно. Говоря за magi mei, Слънцемое. И ти си като тях. Ние другите разнасяме тези папки с изследвания само. Успех!

Аз тъкмо се връщам от докторката. Няма да правим този месец трансфер. Другия. Каза, че трябвало да почине тялото. То с тези хормони се побърква, днес ми е 3 ден и имам 13.5 доминантен фоликул. Разбрахме се, че ще ги чакаме до 5ти ден. Пак на ЕЦ. И няма да ми гледа микробиологията, така че започвам с опитите и вкъщи, щом микробиологията ми е опростена.

Уж си казах, че по-спокойно ще я карам... и пак се ентусиазирах, нямам тъпрение за трансфер
« Последна редакция: Юни 04, 2020, 15:47:21 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #825 -: Юни 04, 2020, 16:20:34 pm »
Така те харесвам Тери 🥰 Естествено, че ще се ентусиазираш. Кофти е стреса, но трябва да се преживее. Точно това щях да ти кажа, да действате и вие вкъщи  :D
Ами аз кафе не съм пила и капчица, че нали пречело на имплантацията. Но с това ранно ставане сутрин, не спя през нощта, само кошмари сънувам и без кафе ми е доста трудно.
Ох, дано да са хубав знак болките :crossfingers:
Благодаря ви ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #826 -: Юни 04, 2020, 16:32:05 pm »
Кафето "пречи", ако е повече от две чаши на ден, защото уж съсирва кръвта. Но над две. Моята клиника бяха пуснали статия по въпроса. Та иди удари едно кафе. Аз по принцип не пия кафе, но от хормоните много ми се пиеше и си купих безкофеиново. Та ако ти е само за вкуса, върши работа.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #827 -: Юни 04, 2020, 16:49:17 pm »
Тери, добре звучиш, супер и че домашните опити са разрешени.

Аз не съм спряла нито кафето, нито спортуването, нито излизанията с приятели, включващи по едно-две питиета. Общо взето гледам да не си спирам живота заради опитите, които вече се проточват с години.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #828 -: Юни 04, 2020, 16:52:30 pm »
 Йей Хелиантус, вече сте почнали да се обичате. А все пак правиш ли тестове за О? То аз съм такава фенка на тестовете, че и когато таймирахме с прегнил пак си правих. Поне да видя "качествена,втора черта"  :D Лейди, по едно кафе дневно нищо няма да промени. Аз питах и отдавна при таймирането, защото имах огромна консумация на кафе  и ми беше проблем. С много ниско кръвно съм и доближавах границите. Бяха ми казали по-малко кафета, със сигурност до 2 на ден (не много силни). Също се стараех фолиевата да ми е преди кафето или след поне два часа. Тери, много се зарадвах да ти прочета поста. Почвайте се :) Най-после да ги оставят настрана тея МБ, пусти! На всички много стиснати палчета :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #829 -: Юни 04, 2020, 17:14:20 pm »
Тери, супер звучи! Спокойствието не се получава, то е ясно. Ще забременяване скоро и това е!

Лина, ще правя тестове, защото, знаете, много ги обичам  :D Днес сутринта бях толкова заспала, че забравих, но от утре ще ги правя. 13 ден ще е, тъкмо ще изхабя  по- малко тестове.

И аз пия по едно кафе на ден и спортувам и всичко, защото ми писна живота на пауза с години. След 0 не правя коремни преси и малко по-леки го давам с упражненията, но това е.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #830 -: Юни 04, 2020, 18:25:07 pm »
Тери, радвам се че си размислила и ще правиш пак трансфер. Връщайте ги другия цикъл, пък каквото стане. Аз след моя трансфер като се сетя как правех планове за това кога да подам документите към фонда, а то какво стана.
Робин живей си. Това е да намериш баланс между всичко. И аз пъчех корем по кръчмите и до последно излизах и се забавлявах. Помня даже между пункцията и трансфера, едната вечер си пийнах малко за кураж. Не ме съдете. И сега след последното кърмене си пийвам чат пат чашка вино.
Лейди стискам палци за хубав резултат утре.
Прегръщам ви момичета  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #831 -: Юни 04, 2020, 18:30:52 pm »
Аз не съм спирала да пия кафе.Никога.

Тери, с теб съм :*

Робин, успех.

Хелиантусче, хайде и теб чакаме да ни зарадваш.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #832 -: Юни 04, 2020, 19:13:09 pm »
Аз правих като Робин докато не забременях-кафе,алкохол и що ми душа сака.После пиех по едно кафе сутрин,едно следобед.Сега пак си пия кафе след кърмене.Бира пих и бременна,безалкохолна и някой път и половин чашка алкохолна.
Не се лишавайте от нищо ,иначе ще ви е по-тегаво.
Тери,супер🤞🤞🤞.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #833 -: Юни 05, 2020, 10:44:27 am »
Момичета, вълнувам се за вас и стискам постоянно палци! Чакаме хубавите новини!
Тери -  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #834 -: Юни 05, 2020, 11:26:25 am »
Лейди и Робин, успех днес.
Хелиантусче, знаеш, че и на теб стискам палци винаги 😁
Тери 😘
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #835 -: Юни 05, 2020, 11:39:29 am »
Здравейте, извинявам се ако не пиша в правилната тема... Така да започна, последен цикъл 11.май,продължителност 30-31 дни. 22 май доказана овулация и от 25 болки в яйчниците, ту в единя ту в другия, болки ниско долу в кръста, болезнени гърди. Ходих на лекар, всичко нормано, секрета също излезе чист. От два дни болките са по леки и започна долу ниско в корема да се усеща. Гърдите са ми видимо пораснали и още по болезнени... Какво да мисля? А правим опити за второ
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #836 -: Юни 05, 2020, 12:38:51 pm »
Ами то няма какво да мислиш, само да се надяваш да не ти дойде. Ако нямаш търпение, можеш да си пуснеш кръвен тест. Иначе може да имаш болки от бременност, както и от предстоящ цикъл. Мен ме болят яйчниците във втората половина на цикъла. Успех, дано се зарадваш

Лейдииииииии, хайде бе момиче, къде се покри
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #837 -: Юни 05, 2020, 12:47:42 pm »
Лейди и Робин, успех днес.
Хелиантусче, знаеш, че и на теб стискам палци винаги 😁
Тери 😘

Знам, Мише  :bighug:
Аз тоя месец само 1 тест а О изхабих, положителен беше тази сутрин, 13 ден , явно работи Летрозола за мен, хубаво е да не чакаш О още седмица време  :D

Лейди, хайде, че ще счупя телефона от рефрешване!

Деси Димитрова, мен също ме болят яйчниците след овулация, успех!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #838 -: Юни 05, 2020, 12:50:30 pm »
Ами то няма какво да мислиш, само да се надяваш да не ти дойде. Ако нямаш търпение, можеш да си пуснеш кръвен тест. Иначе може да имаш болки от бременност, както и от предстоящ цикъл. Мен ме болят яйчниците във втората половина на цикъла. Успех, дано се зарадваш

Благодаря за отговора, нека всяка види мечтаните си две чертички. Имам момиченце на 6 г. С първата бременност не усетих нищо, но сега съм силно очудена от тези болки и уголемяване на гърдите ми, такова чудо не ми се е случвало за това реших да искам вашето мнение.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #839 -: Юни 05, 2020, 12:52:54 pm »
Ох, момичета, не съм се покрила, ами и аз само проверявам, но резултатите не са готови още. Сърцето ми е свито на топка :?