0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - 27 тема
« -: Февруари 26, 2020, 15:10:08 pm »
Ето и новата темичка :D Да ни бъде на късмет, изпълнена с много положителни тестове и тупкащи сърчица   :bfp:
Аз започвам с Гонал 300...

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=54018.0 Това е линк към старата тема :)

Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2020, 15:24:40 pm »
Късмет и успех на всички дами чакащи своята рожбичка в тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2020, 15:54:42 pm »
Хайде и тази тема да я напълним само с положителни тестове ! Лейди успех,и дано това е последната процедура която правиш ! 💙💙💙💙
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2020, 17:14:52 pm »
Хайде и аз цоп тук.

Успех Лейди!
Нека да има много +++++ тестове за всички.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2020, 20:19:04 pm »
Успех и от мен, много ститснати палчета на всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и малко прашец за късмет  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2020, 22:02:23 pm »
Успех момичета!Много стиснати палци на всички!
Лейди,кога те викат пак ?Да измътиш хубави яйца!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2020, 23:34:04 pm »
Успех момичета, само  :bfp: за всички  :)


*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2020, 08:44:27 am »
Успех и късмет на всички :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #8 -: Февруари 27, 2020, 08:59:20 am »
Късмет да ви донесе новата тема.
Аз, както бях споделила отдавна, много обичам, да си намирам положителни знаци. И ето днес най-после видях, че теменужките в двора ни са цъфнали. Дебна ги от доста време, проверявам ги всяка сутрин и ето, че днес ги видях  цъфнали. Само 4-5 цвята има, но са цъфнали - природата се събужда и живота в нея също. Та ето - нова тема, и възраждане на живота. Няма начин, да не я напълните с +++ тестове. Може в началото да е плахо и бавно, но ще се случи.
Успех ви желая!
« Последна редакция: Февруари 27, 2020, 09:00:54 am от Pesheck »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #9 -: Февруари 27, 2020, 10:20:22 am »
Благодаря  ви :D Викат ме утре за преглед и хормони.
Пешек, аз също обичам да следя за знаци. Когато излизах от вкъщи за пурвият преглед и започване на процедурата си казах нещо на ум. След 2 часа в кабинета, доктора ми каза същите думи  :D
Момичета, можем ли да имаме контакти след като ми свърши цикъла или не?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #10 -: Февруари 27, 2020, 10:28:27 am »
Лейди, аз знам че не може. Но нека се включат момичета с по-пресни процедури. Май има риск да се изпопукат фоликулите. Затова не може.
Мисля че при инсеминация само се препоръчваше, защото спермата подготвяла лигавицата.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #11 -: Февруари 27, 2020, 10:29:43 am »
Момичета, не съм ви чела от поне седмица, като се освободя ще чета. Само влизам в новата тема.
Да е на успех на Лейди и всички опитващи.

СЕКС АБСОЛЮТНО НЕ!!! Може да изпука фоликулите, дори оргазъм може да го направи, защото се повишават нива на хормоните. Моята лекарка категорично беше забранила. И след трансфер ми беше забранено.

Хайде започвам пак да работа, в понеделник заминавам за Белгия. В България е голяма паника с този коронавирус, в Белгия им дреме на шапките.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #12 -: Февруари 27, 2020, 10:47:48 am »
Успех с новата темичка момичета. Нека се напълни с много положителни тестове.  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #13 -: Февруари 27, 2020, 11:18:38 am »
Момичетаааа много късмет и стиснати палци за седяла една от вас.
Лейди лека и успешна процедура на теб.
И прашец  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #14 -: Февруари 27, 2020, 11:26:22 am »
Аз вече май официално съм с АФС. Стойността на антибета 2 гликопротеина, която предният път беше около 25, сега вече е 32. Имам и проблем с някакъв протеин С, но там не можах да намеря информция какво точно значат стойнстите ми.
Ще си чакам часът на 05.03, да видим какво ще каже докторката. Макар че хванаха вече един с корона вирус баш в тая болница. Ма да видим...

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2020, 14:10:01 pm »
Лейди, аз скоро правих трансфер и питах тук същото. Казаха момичетата "Не" заради фоликулите. Но като питах лекарката тя забрани и, защото абсолютно всичко може да докара бактерия или друг влагалищен проблем. Трябва да се запази идеалната среда, която преди процедура е изследвана и е потвърдено, че няма проблем.
Какво е АФС? Аз не мога да те разбера кога си тук, кога си там. Сега не беше ли в България, Яничка?

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2020, 14:20:32 pm »
Lady01, благодаря за новата тема! Нека да ти е на късмет и да те последваме и ние след това :-) .
Доста се позадържах... от 5-та тема съм тук  :oops:
Вчера прочетох този цитат и ми стана светло в душата
"Нещо хубаво е на път да ти се случи!
 Очаквай го, защото ти го изпратих "
                               Вселената


Нека ви усмихне и вас очакващи момичета ;-)
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #17 -: Февруари 27, 2020, 14:44:36 pm »
Лейди, сексът ще почака.

Яничка, то така или иначе ще си на терапия. Поне с причина ще си мине по каса.

Пожелавам ви да не изпишите тази тема, а тя да замре. Много късмет! 
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #18 -: Февруари 27, 2020, 15:15:23 pm »
Късмет на вдички ни момичета.
Teri, тъкмо си мислех за теб тези дни, че нещо се губиш. А какво ще ти правят в Понеделник или не си запозната.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #19 -: Февруари 27, 2020, 15:41:33 pm »
Какво е АФС? Аз не мога да те разбера кога си тук, кога си там. Сега не беше ли в България, Яничка?

Анти-фосфолипиден синдром.
Принципно съм си в Испания. Сега ще се прибираме да си сменяме паспортите и покрай това ще излетят една маса пари за изследвания. Ние с Лина вече обмисляме да си подаряваме за празниците ваучери за лаборатория  :D
Идвам си на 7-ми март само за 10 дни и дано тази година да не се прибирам повече.

Яничка, то така или иначе ще си на терапия. Поне с причина ще си мине по каса.

Аз мисля, ако забременея да не стъпвам в държавната болница. Изобщо не искам да се занимавам с тях, камо ли да раждам там.

Късмет на вдички ни момичета.
Teri, тъкмо си мислех за теб тези дни, че нещо се губиш. А какво ще ти правят в Понеделник или не си запозната.

Най-вероятно ще я скъсат от работа тез белгийци, ма дано да им е за последно и после да бременее спокойно.

26.09.2019