0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #720 -: Май 25, 2020, 20:25:25 pm »
Значи съм добре, аз лежа по час, час и половина.
Мъжете са ни еднакви и моя се дразнеше на всички тестове и аз ги правех тайно  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #721 -: Май 25, 2020, 21:03:17 pm »
Предния път сутрин си слагах утрогестана преди да изляза за работа, не съм лежала, и вечер преди да си легна. Не съм засичала точно 12 часа.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #722 -: Май 25, 2020, 21:55:16 pm »
И аз лежа по 30 минути след дневните дози утрогестан.
Не знам на какви интервали са били, но ги слагах по едно и също време всеки ден.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #723 -: Май 25, 2020, 23:08:10 pm »
Лина, пак аз им звънях днес, но то и днес тук е почивен ден. Говорих с рецепционистка, която каза, че сестра щяла да ми се обади утре. Така или иначе аз започнах таблетките днес сутринта.

Тери, и аз само отварям и гледам дали си правила тест, май наистина ние сме по-нетърпеливи. В голямо напрежение ни държите със Слънчицето.
На мен уринарен само един път ми е показал на 11 ден, другите пъти на 12 ден от О. Но бяха с висока чувствителност,  обикновените с 20-25 чувствителност са ми били отрицателни до деня на Ц или до закъснение. Явно при всеки е различно.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #724 -: Май 26, 2020, 08:38:44 am »
Момичета, не рефрешвайте тази страница, страх ме е да правя тест. До теста съм бременна и ми харесва. Ще устискам още няколко дена. Само, ако не стане нещо напечено положението и трябва спешно да ходя за тест. Вчера видях една нишка кръв на салфетката. Та ако реши да ми идва, ще бягам за тест. Засега е спокойно положението. Кръвта може да е била всичко и нищо с този Фраксипарин и Аспирин. Дано само усвоявам добре Кринона, че нали имах месеци със зацапване преди цикъл. На теория датата за цикъл ми е утре-другиден. Все се меря с термометъра и седи на 37-37.2, така съм спокойна, че Прогестеронът е висок.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #725 -: Май 26, 2020, 09:55:23 am »
Тери, идея нямаш, как ме вдъхнови твоето заключение, че до теста си бременна ❤ Това определено би ме накарало да изчакам до теста и аз. Хубаво е, че ти е висока температурата, а и тази нишка е просто нишка и е еднократна. Би могло да си се одраскала с кринона, не го мисли.
Хелиантус, успех от тук нататък    :crossfingers:
Яничка, аз изрових някаква характеристика в нета на Утрогестана. Там пише, че трябва да се приема/поставя на равен интервал от време, също така да се лежи между 30 и 60 мин. Само за инфо го казвам.
Успех на всички 😊
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #726 -: Май 26, 2020, 10:34:02 am »
О аз не търся цикъл в кръвта, търся загнездване на ембриони 😂
Никога не съм лежала след Утрогестан. Винаги слагам хормони на определен период от време +-30мин.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #727 -: Май 26, 2020, 11:17:50 am »
Яничка, аз изрових някаква характеристика в нета на Утрогестана. Там пише, че трябва да се приема/поставя на равен интервал от време, също така да се лежи между 30 и 60 мин.

Тез дет са писали характеристиката, явно нямат диви 5-годишни деца в карантина  :D
По спомен мисля, че го слагах като се събудя (около 9), в 14:30-15:00 и като си легна около 23 часа. При първото и последно слагане малката спи, а при обедното съм й метнала масата да обядва, което тя прави с часове.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #728 -: Май 26, 2020, 11:18:58 am »
Тери, не знам. Аз мисля, че е имплатационно, но да не ти е малко прогестерона-ти пък мериш темп ? Аз нямаше да издържа да ти кажа. Хелиантус, ами да щом си го почнала тъй или иначе.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #729 -: Май 26, 2020, 12:30:04 pm »
Яничка, то моя въпрос не е толкова жизнено важен, но се старая да правя всичко правилно, за това се рових в нета  :D
Тери, аз за цикъл не се сетих, но помислих, че си се зачудила от какво може да е нишката  :lol: Грешката е в моя телевизор :wink:
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #730 -: Май 26, 2020, 13:13:43 pm »
Не й е малко прогестерона на Тери, тя слага по 2 кринона на ден.
Тери, звучиш страхотно, продължавай все така, до колкото е възможно бъди спокойна и щастлива бременна!
Лейди и Хелиантус, стискам палци и за вас! Има ли друг в процедура на този етап? Дано не изпуснах някой.
Хрис, как си? Мисля те!
Успех на всички! 🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #731 -: Май 26, 2020, 15:08:17 pm »
Лейди сега я чакаме на 29ти, Кукапетал. Аз просто казвам, защото си кървях този път и след като ми назначиха прогестерон, и беше  4 х 2 вагинално, плюс кринон вечер. Но може би защото не почнах от О  а в последствие.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #732 -: Май 26, 2020, 15:11:41 pm »
Относно зацапването преди цикъл - при мен го има всеки месец 1-2 дни, никога не ми идва от раз. Според доктора е нормално и няма място за притеснение. Прогестерона е в норма.

Аз си пия Кломифена и петък 11 ден съм на преглед.

Стискам палци и аз за теста, Тери :)
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #733 -: Май 27, 2020, 08:52:26 am »
Робин, успех и на теб  :crossfingers: Пиши после, как е минал прегледа.
Хелиантус, обадиха ли ти се, какво стана?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #734 -: Май 27, 2020, 15:30:04 pm »
И третия ми трансфер приключи безуспешно. На 12-13 ден стойност 0,27.
Ще го мислим сега накъде. Границите са затворени, мисля поне в този момент, че не искам да прибирам другите два ембриона. Нямам сили за това отново. Чудя се да си запиша час при Владимиров в София, но не знам. Хвърчат ми мисли в главата. Ако бяха отворени границите, да съм вече на митницата.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #735 -: Май 27, 2020, 15:40:23 pm »
Тери, преръщам те силно!Ако ще се чувстваш по-добре отиди на преглед при Владимиров, поне ще ти даде друга гледна точка.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #736 -: Май 27, 2020, 15:49:58 pm »
Тери,много съжалявам,наистина.
Чух сега че уж от 15.06 отварят и Турция и отпада карантината.Дано е така.
Наистина смяна на лекаря,или поне среща не е лоша идея.Надявам се да си добре сега🤗.Обмислете го,София ви е наблизо.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #737 -: Май 27, 2020, 15:52:24 pm »
Тери, толкова много съжалявам! Ех, не е честно! Прегръдки!

Лейди, трети ден ги чакам да се обадят, пак се  проявиха типично... Говорих с различни хора няколко пъти, но който трябва още не ми се е обадил, ако не се обадят до час пак аз ще звъня.
« Последна редакция: Май 27, 2020, 15:53:58 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #738 -: Май 27, 2020, 16:01:26 pm »
Ех, Тери! Сега си почини. План ще направиш. Виж Владимиров  или който и да е. Обмисли трансфер пак.
А като съвет мога да ти дам само да пиеш малко вино и да се наспиш.

Хелиантус, звъни настоятелно.
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #739 -: Май 27, 2020, 17:26:57 pm »
Тери,много съжалявам ! И според мен смяна на доктор,клиника ще е добра промяна. Прегръщам те  :bighug: :bighug: