0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #660 -: Май 20, 2020, 13:41:16 pm »
И аз нямах неразположения,надявах се много,но не се вглеждах толкова.Малко преди теста усетих като леко ровичкане под пъпа и това е.То на толкова ранен етап няма какво и да се усети,ембрион се имплантира,не е канго все пак.Пък и после не усетих неразположения,гърдите ме заболяха чак в 7ма седмица,хич не ги проверявайте и не ги мислете.
Успех,момичета!🤞🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #661 -: Май 20, 2020, 14:47:00 pm »
Успех и от мен на всички!  :bighug: :bighug: :bighug:
Териии, много се радвам за теб! Дай Боже всичко да е наред и след 9 месеце да си гушнеш мечтата :)  :bighug: :crossfingers: :cloud9: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #662 -: Май 21, 2020, 14:38:39 pm »
Момичета, нищо не съм разбрала от, това което ми е говорил доктора миналата седмица, е не нищо, ама нещо съм пропуснала, не знам защо така  :D Вярно ,че много фъфлеше по телефона и аз бях много развълнувана , но не знам... Та днес звънях в клиниката да питам какво става с рецептата за Летрозол, че правих тест и естествено е отрицателен , събота чакам да ми дойде и не искам да пропускаме месеца. Та пратена ми е вече по пощата, дано дойде днес. Като дойде цикъла им звъня и ще ми запишат час за ехограф. Ще  има прегледи, няма да е ей така. Не знам къде съм спала миналата седмица. Ще пия таблетките от 2 до 6 ден на Ц. Дано мога да ги започна в неделя. Още повече се развълнувах :)
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #663 -: Май 21, 2020, 14:41:24 pm »
Супер, Хелиантус. То така и трябва. Сигурно и тригер  ще имаш. Силно стискам палци!
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #664 -: Май 21, 2020, 15:06:32 pm »
Благодаря, Павла. Да, така звучи много добре.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #665 -: Май 21, 2020, 16:00:46 pm »
Браво на тия англичани, хубав план стана!

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #666 -: Май 21, 2020, 16:15:50 pm »
Стискам палци, Хелиантусче!
Много се радвам за теб!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #667 -: Май 21, 2020, 16:36:45 pm »
Здравейте, и при мен има раздвижване! Днес минах преглед, ако всичко върви както трябва, ще правим втора инсеминация този цикъл. Този път със стимулация с Кломифен цитрат от 5ти до 9ти ден, няма го по аптеките, но го поръчах онлайн. Много се вълнувам ✨⭐🌟
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #668 -: Май 21, 2020, 17:39:30 pm »
Хелиантус,супер!То това е направо скок ,много се радвам.Ще стискам палци да ви е успешен цикъла🤞🤞🤞.Аз имах на три инсе летрозол и хориомон два пъти,един път нямах.
Робин,успех,обикновено такава е практиката-първата инсеминация на естествен цикъл,от там на стимулиран.
Успех на всички!Тери ,не съм те забравила изобщо,стискам всичко живо и за теб!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #669 -: Май 21, 2020, 18:36:13 pm »
Хелиантус, добре че си се обадила значи. Много хубаво, че те е взел на сериозно докторът. Така се прави. Радвам, се че и за тръбите беше споменал, значи не работи през пръсти. Ще стане скоро при теб, усещам го.
Робин, успех и на теб. Само се обади да питаш кога ще ти го изпратят, че с този коронавирус като поръчам някое лекарство онлайн и самата обработка на заявката става след 7 работни дни. Та след седмица и половина ми звънят,за да ми кажат, че е свършило.... Кломифен/Клостилбегит още от две години го няма по аптеките в свободни количества и често вече предписват Фемара. Същото е, просто е по-скъпо и лекарите го предписват като план "Б".

Слънчице, ти така си стиснала всичко за мен, че не можеш да родиш 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #670 -: Май 21, 2020, 19:13:50 pm »
Тери, поръчах го по съвет на докторката от сайт за фитнес добавки, звъннаха ми веднага, че днес го пращат и утре е при мен.

Успех на всички ☺️
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #671 -: Май 21, 2020, 19:19:44 pm »
Благодаря , момичета. Получих рецептата, ходих и до аптеката и вече имам хапчетата. Изписали са ми по 1 таблетка от 2.5 мг веднъж дневно, от 2 до 6 ден на Ц.В събота като ми дойде им звъня за час за ехограф и започвам да ги пия от неделя.

Тери, получих и писмо с подробно описание какво сме си говорили. Пише си за ЦС , ако не стане до 3 месеца, както и за нова спермограма на мм, заради диагнозата му, че таблетките, които пие намалявали броя на сперматозоидите.
Много ти стискам палци и аз! 🍀🍀🍀

Слънчице , и за теб много е вълнувам. Чакам принцесата с нетърпение. Желая ти да мине леко и безпроблемно.

Робин, успех!
« Последна редакция: Май 21, 2020, 19:23:36 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #672 -: Май 21, 2020, 19:37:29 pm »
Хелиантус, страхотно, всичко върви добре. Много се радвам, че вече действаш по плана  :D
Робин, успех ти желая и аз в този цикъл. Аз също бях поръчала Кломифена от сайт за фитнес добавки, само там го имаше.
Тери, ти яде ли ананас, както беше решила?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #673 -: Май 21, 2020, 19:52:07 pm »
Ядох, да. Чочолинка ме нави. тя яде всеки път, но е важно да се яде преди и около имплантация, не след това. Въпреки,  четох в чужди източници, че просто може да се замести с Аспирин, а аз имах вече предписан. Та ядох само 4 дена по половин ананас, да не стане много
 И по едни авокадо ям на ден, че нали не обичам месо, та да набавям мазнина.
За 6 дена от трансфера съм вече 2,5 кг надолу. А главата ми е все в хладилника,ще се простудя. Как ги свалям тази килограми е мистерия.
Зареди се с овесени ядки и киви, че от Прогестерона става едно запечени положението. Коментирали сме го с момичетата, след трансфер при почти всички има този проблем.
« Последна редакция: Май 21, 2020, 19:54:05 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #674 -: Май 21, 2020, 22:01:22 pm »
И аз ядох ананас,ако не помогне ,няма и да навреди.То стана случайно,мъжа ми видя ананаса и купи 2 и аз основно ги изядох.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #675 -: Май 22, 2020, 00:22:45 am »
Добре, ще се запася и аз с ананас.
Тери, може би отслабваш заради много плодове и зеленчуци, пък и нали все внимаваш какво ядеш.
За запека съм ви чела, но бях забравила. Добре, че ме подсети, но аз и без това имам един капризан стомах и лесно го раздразвам с най-обикновена салата от необелени домати  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #676 -: Май 22, 2020, 11:37:01 am »
Здравейте, днес минах на преглед, лигавицата ми е 7,9 и доктор Белчева каза, че всичко е наред. След обед ще ми се обадят от клиниката, за да ми кажат, кога ще бъде трансфера. Обаче коментирахме с нея, колко е важно да се пусне тромбофилия. Пуснах днес наред с всички други изследвания и в лабораторията ми казаха, че ще бъде готова ЧАК на 05.06! Ама казвам, много е важно за трансфера да имам резултат, а лаборантката ми каза: Хайде, хайде, може и по-късно да излезе, не е фатално  8O Много се притесних и понеже има определен ред за излизане от лабораторията, нямаше как да се връщам до докторите, за да говоря с тях, но срещнах една сестра и коментирах с нея. Тя каза, че щели да ми го отразят в картона. Да говоря ли след обед с доктора или чак на трансфера да попитам?
« Последна редакция: Май 22, 2020, 11:40:47 am от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #677 -: Май 22, 2020, 11:49:11 am »
Изисква се време за тромбофилията, нашата излезе две седмици след като дадохме кръв.Така, че не си е измислила лаборантката нещо.Ако са готови резултатите ще ги има в картона ти, говори и с доктора в деня на трансфера.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #678 -: Май 22, 2020, 12:01:34 pm »
Споко, то се изписва аспирин и фраксипарин и без наличие на генни мутации. Много често срещано е в България. Аз съм на такава терапия, за да улесни имплантацията, въпреки, че нямам мутация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #679 -: Май 22, 2020, 12:22:19 pm »
Teri, нашия лекар не изписва лекарства ей така.Аз имах чак на третия трансфер фракси и то след направено изследване за тромбофилия.

Аз съм писала и преди, след последния трансфер имах само кринон гел, фолиева и фреаксипарин.Всичките лекарства които вие пиете ме хвърля в шах.В Надежда бях с една шепа хапчета и файда!