0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #240 -: Юни 12, 2019, 09:27:33 am »
Мерси, Джулия. Значи днес и утре ще трябва да натискаме. Кофтито е че некви проблеми са го налегнали ММ и не знам как ще го насиля  :oops:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #241 -: Юни 12, 2019, 09:31:38 am »
Лина и според мен вече ти е положителен теста  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #242 -: Юни 12, 2019, 09:45:44 am »
Лина, друго нещо си е сега. Но утре пак направи, защото може да ти даде 2 дена положителен и О да е някъде по средата.
Слънцемое, Господ да ти благослови бебоците, Пу-пу.
Слънчице, много добра бройка. Д-р Наско май си действа с изчакване на бластоцист. Много беше учуден, че при това, че сме имали 7 ембриона, нито един не е изчакан до 5 ден. Значи на мен ми беше пункцията в понеделник, в четвъртък трансфер. Тоест деня на пункция е 0 ден, след това започва броенето. Но то бластоцист може на 5 ден в общ случай да върнат, може и на 6ти, ако по-бавно се развиват (ако са мъжки :D :D :D) . Не е точна математика.
Мише, Маги, кога ви чакаме вас с пол на бебетата?

Джулия, сетих се за тем и Маги Мей на ДРЗ, че за вас щеше да е много полезно да си поговорите с някои лекари. Трябваше да дойдеш.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #243 -: Юни 12, 2019, 09:50:10 am »
Тери за съжаление ми изникна ангажимент,който нямаше как да отложа.Много ми се искаше да присъствам,наистина щеше да ми е от голяма полза...но уви. Лина, ММ вече е дресиран и знае  :D Тери ти е написала, прави тестове докъто не избледнее пак чертата. На мен преди 2 месеца ми даде положителен тест в два поредни дни
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #244 -: Юни 12, 2019, 10:19:59 am »
Деня на пункцията не се брои, както и деня на трансфера.

Лина, супер е теста.

Да с Тери си говорихме за Джулия и Маги мей. Много полезно е ДРЗ.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #245 -: Юни 12, 2019, 10:29:49 am »
Така или иначе щом днес е положителен- днес ако може и два пъти, утре, вдругиден, после може почивка един ден и после пак.
Няма значение, че проблеми са го налегнали. Малко време и почти никаква мисъл не се изисква :)
На мен също пикът ми на ЛХ е рано. Почти никога не съм засичала късния следобед.
Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #246 -: Юни 12, 2019, 10:36:05 am »
Момичета, Мерси , че ми писахте. Павла, ние сме по емоционалнички и да  :? аз даже му казах че в обедната ще отида да го изнасиля но даже не му беше смешно. Сериозна работа.magi_st, да наистина. Аз съм суууууупер благодарна за ДРЗ. Ако не беше щях да си рева и да си пукам кортикостероиди два месеца за ядец. Жалко, че не можа да дойдеш djuliq922. И Митко, след аборта обеща да дойде, но му смениха смените, и аз сама отидох, честно казано най-вече за да се видя с момичетата пък такава помощ получих. Ще повторя пак Тери и Джулс. :)
« Последна редакция: Юни 12, 2019, 10:40:55 am от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #247 -: Юни 12, 2019, 10:39:50 am »
Сега работа имате да вършите, емоциите после :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #248 -: Юни 12, 2019, 10:41:51 am »
И аз т'ва пропагандирам, ама! Нищо стискайте ми палци за ползотворни преговори :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #249 -: Юни 12, 2019, 12:47:36 pm »
Много се тадвам че сте се сетили и за мен момичета. Много исках да дойда и май е трябвало но уви. Бях на изпит и даже не съм го взела.
Хайде слънчица, да ни огреете този месец с хубави положителни тестчета.
Аз чакам края на тази седмица да ми дойде и стартирамеее. Ще стискате и на мен палци.
Тери слушам те как обясняваш че нещо се случва с тялото ти когато е периода за имплантация. Знаеш ли че и на мен ми се случи този месец за 3 път тази година. Усетих си перфектно О, всички признаци си имах, работихме много здраво и преди и след нея. Точно 1 седмица след това ме удари хрема много яка, промени ми се гласа, направо си бях болна. И се замислих за теб и се сетих че не за първи път ми е по това време. Странна работа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #250 -: Юни 12, 2019, 13:09:04 pm »
Аз говоря за температура и сериозно втрисане само за ден. Хремата си е настинка, както и темпаратура вероятно си е настинка. Не се подвеждайте по моите усещания. Аз никога не бих ги свързала с подобно нещо, ако не изпитах това след трансфер в деня, когато трябваше да се имплантират ембриони. Може и нищо да не е било.

Маги мей, процедура ли започваш. Доказахте с изследвания изчистена Уреаплазмата?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #251 -: Юни 12, 2019, 13:28:46 pm »
Моето си е настинка ама по едно и също време на цикъла. Няма значение. Надявам се да почнем процедура. Като ми дойде записвам час за 2 или 3 ден от Ц и доктора ще каже. Аз малко си самоназначих витамин Д и Б12. Наистина ми бяха към долна граница, а доктора каза че не го притесняват. Да ама аз да седя и нищо да не правя и да си чакам само инвитротата не съм навита. От Боуен терапията 2 месеца не видях резилтати. Та това е покрай мен :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #252 -: Юни 12, 2019, 14:26:31 pm »
Вчера бях на лекар да видим бойния план как изглежда. Този месец ще е “почивка” - ще взимам медикаменти за лигавицата, и на деня, в който иначе би бил трансфер, ще ми вземат проба от лигавицата, за да видят дали е изградена както трябва. Не е част от стандартното лечение, а от едни вътрешни изследвания на клиниката. Едновременно с взимането на пробата ще ми направят pipelle (онова надраскване, което уж трябва да подкрепи имплантация в следващ цикъл).

Другия цикъл - ако снежко оцелее при размразяването - ще ми го върнат.

Отделно ми пуснаха изследване за ИР, и FSH, че скоро не сме го контролирали. Да видим ...
Всичко ще е наред накрая. Ако не е наред, значи не е дошъл краят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #253 -: Юни 12, 2019, 17:39:54 pm »
magi mei, добър план, успех! Кога трябва да ти дойде?Микаса, с ИР ли си? Натоварване с глюкоза ли ще правиш? Успех на твоя снежко <3 Това като го написа се разтопих <3 Pav-la, овършахме се обедно, 20 минутки лежах и хукнах. Поизтече , но както писахме преди, бебета и под душа стават, ай дано. От утре трябва да пия аспирин,вечер. Ще пречи ли на Овулацията? Това е от Конова изискване.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #254 -: Юни 12, 2019, 17:43:28 pm »
Lina, не пречи аспирина. Даже го изписват след инсеминации, защото разрежда кръвта и уж да улесни имплантацията.
Микаса, май ще ти правят ендометриална биопсия. Добър план за действие е това.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #255 -: Юни 12, 2019, 18:38:00 pm »
Микаса, браво много стегнат план.

Лина, ще стискаме палци!

Маги мей, много стискам и за теб!

Слънцата не са писали днес как са, що са.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #256 -: Юни 12, 2019, 19:06:34 pm »
Висока, чудесен е планът. То самата беопсия е като надраскани и е 2 цикъла. На мен поне така ми казаха. За се размразиСнежко и всичко ще е наред.

Лина, каквото и да е е по-добре от нищо.
Аспиринът прави лигавицата рехава и така подпомага имплантацията. Аз го пиех от първи чист ден, сега си мисля от + тест.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #257 -: Юни 12, 2019, 20:45:54 pm »
Момичета, Одеве забелязах,че имам на сравните устни нещо като белезникава потдутина. На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #258 -: Юни 12, 2019, 21:09:42 pm »
Да не е обърнато косъмче, джули? Тери, благодаря, прекрасна.:* Павла , мен конова ми го изписа от 15 до 25 ден. Повторих към 6:30-7 ч последните две, отделени са овю и клиър овю. За майтап имаше и едно hgc погрешка. Седя и се дзверя защо няма никаква черта ххаха


Редакция: попаднах на доста статии, в които пише че с тези менструални чашки по-лесно се забременявало? Ново 20? Какво мислите https://www.parents.com/getting-pregnant/trying-to-conceive/using-menstrual-cups-to-get-pregnant-TTC/
« Последна редакция: Юни 12, 2019, 22:18:24 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #259 -: Юни 12, 2019, 21:32:37 pm »
Лина, и моят днес за втори ден е положителен,бебеправенето продължава