0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #320 -: Юни 14, 2019, 19:03:49 pm »
Слънцеее много късмет утре и браво на бебоците. Ще стискам палци всичко да е наред. Това за пълния пикочен мехур нз защо някъде го искат пълен, на други места празен, ама явно различна практика. Аз днеска съм го удари на почивка. Даже дремнах след обяд. Утре пак мисля да повторя. Нз кой точно ден съм, нещо не ги броя този път.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #321 -: Юни 14, 2019, 19:21:25 pm »
Слънчице, много стиснати палци за утре.
Слънце, а твоето желание веднага го изпълнявам с обилно наръсване с прашец  :)  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #322 -: Юни 14, 2019, 19:24:25 pm »
Слънцемое ,уж по-добре се виждало на пълен мехур къде точно ги впръскват.Казаха ми да не се наливам,просто трябва да ми се пишка.Едно момиче веднъж каза на акушерката,че пила литър и половина вода,онази се чуди с коя ръка да се кръсти.Вярно ли е ,че ембрионите живеят няколко минути от средата в която ги държат,докато ги поставят?
Катетъра като при инсеминации ли е?
Бързам под прашеца❤
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #323 -: Юни 14, 2019, 19:51:04 pm »
Мишееее <3 <3 <3 :* многооо благодаря ;) от това имаме нужда
Слънце аз предния път си ги видят двете точици като ми ги пуснаха, ама монитора беше завъртян повече и го виждах, рози път не видях, ама сестрата  дето ми държеше видеозона на корема възкликна ах колко хубаво  ги пуснахте докторке ( или нещо такова). Ние в нашата клиниката с Мишето като идем за трансфер и ни бият май две не съм много сигурна мускулни инжекции и ни дават една свещичка за дупето (аз много не питам права каквото ми кажат) и после лично аз съм доста неадекватна след инжекцията та малко ми е смътен целия трансфер като цяло. Знам само че като ги вкарат вътре чакаме ембриолога да провери катетъра (ама за какво го проверя не знам да си призная). И после лежиш около час дават дългата рецепта, ааа и пак имам тест хахаха да кажеш на теб ще ти дадат ли?
Мишеее я кажи ти по кое време време направи теста от трансфера???
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #324 -: Юни 14, 2019, 20:03:29 pm »
Мц, тестовете не доказват О, а само наличието на пък на ЛХ. Не се разпилявай по 10 лекаря. Дори да си правиш консултации и изследвания си имай един, който да ти е базов лагер и с когото да обсъждате резултатите. Само това мога да ти дам като съвет. Дали е било коректно изследването, не знам,  но единично изследване не е показателно.
Не мога да си представя, че няма да изследвате ЛХ, ФСХ, Е2, прогестерон с д-р Даскалов. Един лист с изследвания не ти ли даде?
От колко време пробвате?


Слънце, този го проверих. Рехабилитатор е освен боун терапевт. Гледах и философията им- не отричат конвенционалната медицина. Или приятелката ти преувеличава, или този наистина е пълен шарлатанин.

По- добре се вижда на пълен мехур, уж намалява риска от извънматочна и намалява риска от контракции. Около 10-15 мин след трансфер може да се изпразни. За инсемнациите ми беше по същия начин- леко пълен мехур и след 10-15 мин можеше да отида до тоалетна.
Катетрите са подобни, но не са същите. Така си мисля. Бях чела, че изборът на катетър при трансфер е също от значение за постигане на бременност.

Слънцемое, излежавай се малко, сега ти се е паднало. :)

« Последна редакция: Юни 14, 2019, 20:05:17 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #325 -: Юни 14, 2019, 20:20:44 pm »
Мц и аз не м8га да си представя че не сте изследвали основните хормони. Помня че преди време Тери беше снимала листата с всички изследвания, които д-р Даскалов и беше дал да си направи. Предполагам че идентично работи с всичките си пациенти. Успех
Павла опитвам се. Не съм свикнала да почивам толкова, ама тия дни ще се опитам. Хубавото е че и мъжа малко ме глези :) Павла ама то различни катетри ли има за трансфер?!? Аз си мислех че е само 1.
Слънце в вашата клиника слагат ли ембриолепило?
Като цяло момичета какво ви е мнението за това лепило?
Мише на теб също трябва да са ти го слагали, моята докторка каза че на всички го слагали.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #326 -: Юни 14, 2019, 20:28:50 pm »
Да, разлчни има. Томкат е с по- висока успеваемост от един друг  :oops: Забравям, но имах котка Томазиньо и затова Томкат го запомних.
Слънцемое, поглези се :) Не се и залежавай много, то не е много хубаво.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #327 -: Юни 14, 2019, 20:39:03 pm »
Май няма лепило,и свещички май няма.
Слънцемое,глези се,сега ти е паднало.Проверява катетъра да няма останал ембрион май.
Павла,ще го видим тоя,след 10 дни пак ще ходят.Ти да не си фенка на Кръстникът,аз за дон Томазо се сетих :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #328 -: Юни 14, 2019, 20:48:37 pm »
Слънце, както е казала Слънчицето проверяват дали е чист катетъра, т.е ембриончетата са си при мама. Лепило имах и на двата трансфера, наистина го слагат на всички. А теста направих на 8-ми ден, като не броя деня на трансфера.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #329 -: Юни 14, 2019, 21:36:43 pm »
Емии те си знаят. Хубаво е че проверяват.
Мише ти кръвен прави на 8 ден нали? Аз те питам за пикливия  дето ти го дават в деня на трансфера. Него кога го напишка.
Моля ви дайте идеи за тоя фраксипарин. От всички инжекции дето си бих и тая и миналата стимулация нямах нищо на коремчето. Сега с тоя фраксипарин ужас. Едни червени точки, трудно ми пробива иглата... има ли тънкости или така ще да е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #330 -: Юни 14, 2019, 21:54:44 pm »
Слънце, така е с Фраксипарина. Винаги ми стават така. Аз като видя, че не влиза и местя на друго място, но то не пречи да стане червено на първото място. Много жени сменят иглата с друга. В иглата е проблема.
Иначе не забравяй, че на Мишето й трансферираха бластоцисти, а на теб тридневни. Съществена разлика си е за деня на теста.

Сега започнах да си преглежда. Нещата от ДРЗ. Имам рекламен материал от клиниката на Слънчицето. Интересно ми е, че са писали 48-52% бременности на трансфер.
За изследванията при д-р Даскалов. Той не ми ги е назначавал така да се каже. Даде ми списъка и каза да започвам да се изследвам едно по едно, когато имам време и пари. И нещо като ме усъмнеше в резултатите, ги коментирахме.
Да ви кажа нещо много странно, което ни се случи. Мишо изля секундно лепило. Аз със салфетка го забърсах и все едно започна да гори салфетката. Започна да излизат някакви силно миришещи изпарения от нея
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #331 -: Юни 14, 2019, 22:15:07 pm »
Слънце, пикливия го направих много късно, само за да видя най - накрая две чертички на тест. Но вече бях направила няколко кръвни. Общо взето него го направих за кефа, а не за информация  :D :D :D Иначе Тери е права, че моите бяха бластоцисти и може малко по - рано да покаже кръвния.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #332 -: Юни 14, 2019, 22:55:30 pm »
Хаха момичета аз просто питах Мишето кога е направила пикливия тест, че ми беше интересно, защото в нашата клиника дават по един пиклив тест. А предполагам е голям кеф да ги видиш тия две чертички след толкова време. Та само за това се сетих и питах. Иначе знам че моите са 3 дневни, а нейните 5.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #333 -: Юни 14, 2019, 23:29:18 pm »
Тери, реакция от салфетката е. Нормално е, особено ако съдържа памук.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #334 -: Юни 15, 2019, 11:37:03 am »
При моя трансфер ми върнаха два 4 -ри дневни ембриона. Кръвен трябваше да направя на 10-ти ден от трансфера и пиклив ми дадоха също, него трябваше да припишкам на 14 ден от трансфера.
 Стискам ви палци :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #335 -: Юни 15, 2019, 11:42:34 am »
Слънчице, много хубави ембриончета да ти върнат днес и да си останете заедно за цял живот.
Слънце, супер е, че не си се побъркала след трансфера. Мисля, че това е правилния подход. Здрава мама, здрави деца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #336 -: Юни 15, 2019, 16:27:59 pm »
Ами върнаха ми ги :D.
Бяха останали трички ,върнахме две и другото замразихме.Според доктора и трите са перфектни.
Лепило,тест,свещички и инжекции нямах.Изпих половин литър вода,видяха ме с коремен ехограф,казаха "пий още",изпих още половин и ме подготвиха,Кисьов на ехографа,д-р Наско с ембрионите.Лежах 20 мин пряко сили,изпишках се ,полежах още малко и тръгнах.
Казаха ми чак на 29ти тест,едва ли ще устискам до тогава.От сряда почвам естрофема.
Предупредиха ме за т.нар. "междинно кървене",по средата на периода до теста,че не е нещо притеснително.И сега си лежа,чета си вещиците и си мътя.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #337 -: Юни 15, 2019, 17:33:18 pm »
Страхотно слънчицеее. Три е страхотна бройка. Дано тези и двечките се захванат. Доста време си е до 29, ама какво да се прави. Според мен след 10ти дена няма да има проблем  за едно тестче хахах
Пожелавам приятно и щастливо мътене още 9 месецааа :*  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #338 -: Юни 15, 2019, 20:32:58 pm »
Слънце, с теб се разбрахме :)
Викай си му на доктора си както трябва, че да го разпознават хората, които търсят за него. Александров младши звучи по- добре ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #339 -: Юни 15, 2019, 20:49:38 pm »
Май си права.Заслужава човека.
Днес пиеше кола в чаша на Зачатие  :D.