0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #440 -: Февруари 17, 2018, 19:04:16 pm »
Стискам палци доплера да е развален.
Джули отдавна не е писала как е. Дано всичко да е ок
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #441 -: Февруари 17, 2018, 19:24:43 pm »
Здравейте милички,тези дни имах многооо работа и не съм писала,но неспирам да ви следя. Добре съм болките понамаляха. Моето Аг уж в петък щеше да е наработа,ама не та имам записан час за понеделник да видим как се развиват нещата
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #442 -: Февруари 17, 2018, 19:28:49 pm »
Стискам палци
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #443 -: Февруари 17, 2018, 19:49:09 pm »
Момичета,на 19- ти трябва да си направя тест. Това е 14 ден след инсеминацията. Утре ако го направя теста,дали ще отчете реален резултат? 8O
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #444 -: Февруари 17, 2018, 19:58:42 pm »
Кате, нямате ли работеща лаборатория да направиш направо кръвен. Писанец например работят в неделя до 2 часа. Пожелавам ти много хубав резултат :)
Джули, ти поуспокои ли си вече. Бях чела, че си се подтиснала нещо, пък няма причина за това :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #445 -: Февруари 17, 2018, 20:28:34 pm »
Хриси, съжалявам много. Знам какво ти е. Каквото и да е все пак е имало имплантация и сърдечна дейност. Значи ще стане!
Прегръщам те силно. Не се прави на много силна- по плачи си, ако ти се плачи, прави каквото и се прави. Знам, че всичко ще бъде наред!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #446 -: Февруари 17, 2018, 20:29:54 pm »
Катя възможно е да отчете да... ама и да не отчете утре няма да се отчайващ.. стискам палци..

Джули какво ти е на теб мила? Какво те притеснява?

Аз нещо малко се попритесних относно тия хапчета за медикаментозен аборт... дали не е по-добре кюртаж? Незнам какво да правя...

Павла благодаря ти.. поплаках си след прегледа и сега съм добре.. така си се успокоий че не съм нито първата и за съжаление и последната.. случват се такива неща за да ни правят по-силни...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #447 -: Февруари 17, 2018, 20:48:59 pm »
Хриси, чувала съм,че в толкова ранен етап,с хапчета се прекъсва.
Не знам какво да ти кажа,освен-смело напред. Като ми се случват лоши неща,винаги си казвам,че е за добро.
Чели ли сте една статия във фейса на тема,как децата си избират родителите. Интересна е. Попадна ми малко след като сестра ми ми каза,че племенницата ми и била казала,че много я избирала,за да й стане майка. Направо се изумих.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #448 -: Февруари 17, 2018, 20:55:39 pm »
Христинче, съжалявам  :? Много е трудно...
Изпращам ти любов  :heartbeat: :flower:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #449 -: Февруари 17, 2018, 20:58:56 pm »
Чели ли сте една статия във фейса на тема,как децата си избират родителите. Интересна е. Попадна ми малко след като сестра ми ми каза,че племенницата ми и била казала,че много я избирала,за да й стане майка. Направо се изумих.
Скоро ми попадна и я споделих тук. Заинтригува ме... На колко е племенницата ти?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #450 -: Февруари 17, 2018, 21:04:38 pm »
Чели ли сте една статия във фейса на тема,как децата си избират родителите. Интересна е. Попадна ми малко след като сестра ми ми каза,че племенницата ми и била казала,че много я избирала,за да й стане майка. Направо се изумих.
Скоро ми попадна и я споделих тук. Заинтригува ме... На колко е племенницата ти?

Сега е втори клас. Но това беше преди две-три години.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #451 -: Февруари 17, 2018, 21:08:48 pm »
Аз също съм го срещала като твърдение, но не искам да вярвам, че е вярно. Защото това е комплимент за родителя, да си мисли, че детето му го е избрало. Но е много болезнено да си представиш, че никое дете не е поискало да те избере и затова нямаш дете например.
Хриси, мои две приятелка имаха миссед 6-7 седмица и не им правеха кюртаж. Сами се изчистиха. Понякога ми е криво защо трябва да е толкова трудно - първо докато стане бебето и после докато се роди едно здраво дете.
Хриси, доста изпитания ти дава животът, надявам се да ти се върне всичко с много щастие.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #452 -: Февруари 17, 2018, 22:01:15 pm »
Чели ли сте една статия във фейса на тема,как децата си избират родителите. Интересна е. Попадна ми малко след като сестра ми ми каза,че племенницата ми и била казала,че много я избирала,за да й стане майка. Направо се изумих.
Скоро ми попадна и я споделих тук. Заинтригува ме... На колко е племенницата ти?

Сега е втори клас. Но това беше преди две-три години.
Чела съм и други истории, разбира се непотвърдени, а и тази тема ми е доста интересна. Обичам езотеричната литература.
Тери, не мисли, по този начин. Има деца, които са ни избрали, НО ЧАКАТ най-подходящият момент, да се появят. Защото те идват с цел при нас, идват да се усъвършенстват и за това е нобходимо да дойдат в определено време. Не забравяй, че и ти също си избрана от някое детенце. Просто трябва да го изчакаш ❤
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #453 -: Февруари 17, 2018, 22:42:44 pm »
Аз не говорех за себе си, а за хората, които не са успели да имат деца дълги години.  Иначе съм фен на спиритуалното, идеята за прераждания, енергии и т.н. Решила съм, че има леки пророчески моменти, но още не мога да убедя мъжът ми. Дори срещата ни е изпълнена с някаква енергия. Някога бяхме гаджета. Не бях се сещала за него 3-4 години. И една сутрин в автобуса си пожелах някой да ме обича, както някога Мишо ме обичаше. Точно в този ден го срещнах отново на централна гара. Според него това е нещо нормално, работното време по принцип свършвало в 17:30, какво по-нормално от това да се срещнем.
В този ред на мисли с предсказания, днес сънувах, че имам бебе момченце. Напоследък ми се случва, явно вътрешно много ми се иска, въпреки, че гледам да не мисля за това. По принцип искам момиченце, ама това момченце все се появява... ииии с тези кафеви очи, нещо не прилича на мъжа ми :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #454 -: Февруари 17, 2018, 23:18:11 pm »
И последен въпрос... стига съм ви занимавала с мен... Къде да пусна НК клетки и антифосфолипидни анти тела? Става ли в Рамус примерно(видях чв ги правят) или в генетична лаб трябва?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #455 -: Февруари 17, 2018, 23:43:52 pm »
Отиди на консултация според мен първо. Не са само антофосфолипидните, антикардиолипиди има, антинуклеарни антитела и тн. Аз ако си бях в България бих направила консултация с доц. Русев. Чела съм негови публикации, статии и изследвания на 3 езика. Мисля, че той би те насочил най- добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #456 -: Февруари 18, 2018, 02:51:43 am »
Христинче,  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #457 -: Февруари 18, 2018, 08:31:45 am »
Момичетааааа,втора,бледа черта
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #458 -: Февруари 18, 2018, 09:20:20 am »
ооооооо много хубаво, Катя  :bighug: :bighug:
Нека ти става още по-наситена.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #459 -: Февруари 18, 2018, 09:24:39 am »
Мерси :D