0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #380 -: Февруари 15, 2018, 11:49:56 am »
В 12:30 ми е часът за ЦС.Ще остискам,само да вървят нещата.   :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #381 -: Февруари 15, 2018, 12:32:32 pm »
magi mei стискам ти палци всичко да не наред.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #382 -: Февруари 15, 2018, 13:54:40 pm »
Маги, стискаме палци!

За фонда, всяка клиника действа различно.Но общото е, вие носите изследванията, те ви подготвят останалите документи.Някой клиники ги пращат те до Фонда, при други ви ги дават на вас вие да си ги внесете.Аз ги пращах нашите с Еконт.В повечето клиники има такса за изготвяне на документите.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #383 -: Февруари 15, 2018, 14:41:25 pm »
Благодаря момичета,ще пиша след това как е минало :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #384 -: Февруари 16, 2018, 08:42:55 am »
Добро утро момичета :)
Нека стискаме палци на Маги Мей днес всичко да е наред, да няма полип и да има добре проходими тръби :)
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #385 -: Февруари 16, 2018, 08:51:08 am »
И аз те мисля днес Маги мей. Късмет днес, какъвто и да е резултата важно е, че варианти има много. Пък дай Боже всичко да е наред, да ти продухат добре тръбопровода и другия месец две черти  :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #386 -: Февруари 16, 2018, 09:22:54 am »
Късмет и от мен Маги мей. Чакаме да се похвалиш с хубави резултати.
 :flower:

Момичета от днес почва годината на кучето по китайския календар. В тази година е важно да вярваме в чудесата. Жълтото куче е заредено с енергия и позитивизъм. Така че зареждайте батериите и да пълним коремите :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #387 -: Февруари 16, 2018, 09:50:22 am »
Късмет и от мен,Маги. Всичко ще е ок. :)
Момичета,на 19- ти трябва да си направя теста. Моят иска да го направя на 18-ти,защото 19- ти го свързваме с отрицателни преживявания. Тогава ще станат три месеца от тежка катастрофа,която преживяхме,а свекърва ми си отиде на другия ден. От друга страна,аз пък си мисля,че не е случайно,че трябва именно на тази дата да разбера....  На 18-ти пък е прошка. Хубав християнски празник....незнам..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #388 -: Февруари 16, 2018, 09:57:51 am »
Кате, аз си падам по символиката също, но това дали е положителен резултата няма да зависи дали го правиш на 18 или 19. Ако на 18 е положителен, то ще е положителен и на 19 и обратно (ако говорим за кръвен тест). Не се натоварвайте излишно с притеснения. Аз много харесвам мистиката и символиката, само когато е положителна, когато е негативна гледам да мисля, че не съществува. Пожелавам ви спокойствие и хубав резултат на 18, 19ти и следващите 9 месеца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #389 -: Февруари 16, 2018, 10:15:36 am »
Кате, когато и да решиш да правиш тест, желая ти резултатът да е положителен  :)

Какъв тест ще правиш, кръвен или уринен?
18.02 е 12-ти ден след инсеминацията, малко е рано за уринен. За уринните е добре да се изчака около 14-15 дни, тъй като не винаги улавят по-ниските нива на ЧХГ в урината.
Кръвен може да направиш по-рано (евентуално днес-утре) с уговорката, че при ранните тестове нивата на ЧХГ са доста ниски и заключение се прави след втория кръвен тест (около 48 часа след първия), за да се види как нараства нивото на ЧХГ.

Стискам палци за положителен резултат!  :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #390 -: Февруари 16, 2018, 10:32:39 am »
Здравейте момичета, пиша ви от болницата. Операцията мина вчера. Тръбите са проходими  :D Десен яйчник супер, дясната тръба е била прегъната. Левия яйчник е имал двукамерна гадна киста, а тръбата е имала някакво стеснение. Продухана е.  :lol: Имала съм доста сраствания, които са оправили. Поставили са ми дренаж с лекарство.
Момичета, ИМАМ ШАНСОВЕ!  :D :D :D
Сега терапията с хормони ще е 4 месеца, но ще ги избутаме...
Късмет Маги, късмет Кате! Дано имате прекрасни новини и вие.
Късмет на всички вас, мили и борбени момичета  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #391 -: Февруари 16, 2018, 10:47:07 am »
Честито, лейдии. Как положително ме зареди с това "Имам шансове". Хайде леко възстановяване и хубаво оползотворяване на шансовете :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #392 -: Февруари 16, 2018, 10:53:09 am »
Лейди, бързо възстановяване. :hug2:
След лапароскопията шанса ти е много голям, още повече, че тръбите са ги оправили и продухали. Всичко ще е наред, сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с + тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #393 -: Февруари 16, 2018, 11:02:38 am »
Благодаря ви много  :biglove: :jump12:
Нека всички сме с +++++++++++!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #394 -: Февруари 16, 2018, 11:26:19 am »
Кате, когато и да решиш да правиш тест, желая ти резултатът да е положителен  :)

Какъв тест ще правиш, кръвен или уринен?
18.02 е 12-ти ден след инсеминацията, малко е рано за уринен. За уринните е добре да се изчака около 14-15 дни, тъй като не винаги улавят по-ниските нива на ЧХГ в урината.
Кръвен може да направиш по-рано (евентуално днес-утре) с уговорката, че при ранните тестове нивата на ЧХГ са доста ниски и заключение се прави след втория кръвен тест (около 48 часа след първия), за да се види как нараства нивото на ЧХГ.

Стискам палци за положителен резултат!  :)



Мерси за положенията :) . Иначе,19- ти ми е 14 днес от инсеминацията :) .
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #395 -: Февруари 16, 2018, 11:29:50 am »
Браво Лейдии много хубави новини :) бързо възстановяване и по скоро  :bfp:

Аз съм послед ден от Ц и го почвам моя още от сега :) ще забавиме подаването на документите месец - два :) каквото е писано ще си стане :) Иска да види дали ще има резултат от лечението му и силно се надява на естествено забременяване :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #396 -: Февруари 16, 2018, 11:36:12 am »
И ние така направихме, искахме да минат няколко месеца след операцията. Уж да не бързаме много, но сега като бяхме на консултацията с докторът, той каза, че трябвало още ноември да подадем. Според него това било спасителен вариант, който може да ползваме или да не ползваме. Не мога да кажа, че съжалявам, че не съм подала документи, защото някак се успокоих и тая надежда да стане по нормален начин. Вашето решение също ми звучи като на успокоили се хора, които нямат фикс идея ей сега да стане, а това доста ще благоприятства за крайната цел :)
Маги мей, след час влиза за ЦС  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #397 -: Февруари 16, 2018, 12:13:14 pm »
Ами Тери има нещо такова :) мислихме мислихме и решихме да си дадем 2-3 месеца и ако до тогава не стане ще почваме с тежката артилерия ;)
Айдее Магиии стискаме палции :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #398 -: Февруари 16, 2018, 14:32:02 pm »
Момичета равносметката от днешния половин ден в Надежда-преглед при Еленски,съмненията за полип след дълго вгеждане се оказаха вярни,но доктора каза че е мнооого малък и го „клъцна” на момента и го даде за биопсия.Каза че няма нужда от другите сложни интервенции и всичко вече е наред.Направихме ЦС и се оказа дясна тръба перфектна,лявата или нагъната или с някакви сраствания.На нея каза,че няма да разчитаме много,но няма и да я отписваме.Със следващият цикъл от втрия,третия ден почваме проследяване на цикъла и усилени опити,когато фоликула е от десния яйчник.Ще опитаме така два,максимум три месеца и ако не стане тогава ще преценяме какво да правим.Само да ви питам,предполагам е нормално кървене като при цикъл след ЦС,защото никой не ме предипреди и добре че се прибрах бързо,какво ще кажете миналите през това?
А и този пуст пролактин,грешно било че съм го направила днес,пак бил завишен и най-вероятно заради стрса от ЦС.Пак трябва да го пускам,ще се науча аз :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #399 -: Февруари 16, 2018, 14:38:26 pm »
Маги мей, резултатът е по- скоро добър. Пропусна ли лявата, ако да- не за притеснение. Моята лява не е нагъната, пропуска, но прави странна чупка, като джоб. От нея тръба забременявах 3 пъти, този включително.
За кървенето- да има, нормално е, но не много обилно. При теб може от полипа да е малко по- обилно. 1-2 до 3-4 дена е нормално. Аз имах първия път и стомашни неразположения за 1-2 дена.