0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #360 -: Февруари 15, 2018, 09:17:36 am »
За подаването на документите... всяка клиника си работи различно... те всички ти подготвят документите, но не всички ти ги изпращат във фонда... примерно в Надежда ти сама си ги пращаш/носиш..
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #361 -: Февруари 15, 2018, 09:21:26 am »
Здравейте милички, честит празник на патерици на всички. Еличка пускай кръвен и чакаме положителни резултати
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #362 -: Февруари 15, 2018, 09:21:54 am »
Тери, аз отидох с всички документи в клиниката, като предварително си бях разпечатала и попълнила образците на декларациите от сайта на ЦАР. Там момичето  ги прегледа и каза, че ще ги пратят.
За иследването  на АМХ може да питаш също в клиниката. Аз си мисля, че няма да е проблем да е без допълнителни подписи.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #363 -: Февруари 15, 2018, 09:26:25 am »
На изследването... тоо каквито и да са.. трябва да има 1 подпис и един печат.. това е.. те няма да ходят и да питат кой се е разписал..
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #364 -: Февруари 15, 2018, 09:30:24 am »
Ама много ми е интересно колко ще ни струва това удоволствие с подаването на документите... см в болницата да ни ги окомплектоват???
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #365 -: Февруари 15, 2018, 09:41:47 am »
Аз одеве се вгледах на дневна светлина в сутрешния тест и има същата черта като на вчерашния
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #366 -: Февруари 15, 2018, 09:43:59 am »
Eli4ka успокой се малко... колкото и да се взираш, теста няма да стане с по-наситена черта... направи тест пак утре при първа урина или направи кръвен.. всички ти стискаме палци да е +++

За Надежда... за подготвяне на документите взимат 50лв... за другите клиники незнам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #367 -: Февруари 15, 2018, 09:59:12 am »
Христинчето благодаря :) просто ми беше интересно... ейй само искат да лапат... тук 50 там 100 и накрая станали 1000 екстра... да сме живи и здрави че работи и изкарваме пари че иначе нз какво щяхме да правим...
На теб късмет утре, да се чуе силно сърчице и вси4ко да е наред с бебокаа :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #368 -: Февруари 15, 2018, 10:00:19 am »
Вглеждам се толкова защото ендокрийноложката каза да спра метфогама ако има нещо и да и се обадя най-вече за това ми е да не навреди ако е станало наистина накрая
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #369 -: Февруари 15, 2018, 10:03:47 am »
Еми в такъв случай иди пусни кръвен!!! Хем по точно и ще може да се реагира на време... така само вглеждаш и го мислиш и се побъркваш.. хайде късмет, но бягай до най-близката лаборатория
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #370 -: Февруари 15, 2018, 10:08:28 am »
Тя сподели, че има затруднения преди заплата.
Ели, нали докторката ти е казала, при най-малкото съмнение да спираш лекарствата. Ти определено се съмняваш и ако нямаш възможност да пуснеш кръвни, по-добре спри лекарствата. Все пак това е съвета на лекарката ти.
Слънцемое, бях чела една тема и в нея бяха казали, че пътя на стерилитета е дълъг и скъп. Преди 10 години жените и фонда не са имали, тогава не знам как са се оправяли финансово.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #371 -: Февруари 15, 2018, 10:13:40 am »
От снощи ги спрях пък като ми преведат парите ще пусна кръвен или утре на работа ще пусна ако нашата лаборатория го прави
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #372 -: Февруари 15, 2018, 10:15:00 am »
Тери, тогава инвитро са правели само хората с възможности... :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #373 -: Февруари 15, 2018, 10:16:22 am »
Ели, аз пия Метформин и все още го пия. 12та седмица съм. Не е фатално, не уврежда. Спокойно. Дано всичко да е наред.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #374 -: Февруари 15, 2018, 10:23:01 am »
Момичета кокичета,хайде и ние тази пролет да цъфнем като пролетните цветя :)
Христинче,чакаме само хубави новони утре след прегледа.
Слънцемое всяка една услуга се заплаща,нямаме много избор.
Аз утре съм на преглед,да видим имам ли аджеба полип или не,имам да пусна един хормон.Мога да ви се похваля,че си смъкнах ТСХ от 3  на 1,53 и вече съм спокойна,че той поне е наред.Чака ме утре и ЦС,като хубавото е че ми дръпнаха и по-рано часът за консултацията след ЦС,защото се бях притеснила,че утре са пуснали безплатни консултации за диагностика на тазовата болка и мислех,че въобще няма да се доредя до Цветков.Успех момичета този месец  stork-boy yahoo_17 stork-boy
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #375 -: Февруари 15, 2018, 10:32:07 am »
Леле, magi mei, много неща ще свършиш утре. Браво за ТСХ-то. Много успех ти пожелавам утре на ЦС. Дано полипът е изчезнал с цикъла. Пожелавам ти всичко да е наред и леко да ти мине ЦС. С упойка ли ще си?
Обадих се в  New life Пловдив - казаха ми 20 лв за подготовка на документи. Искат ми само 2 спермограми от клиники с договор с фонда, препоръка от уролог и АМХ. Това е само :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #376 -: Февруари 15, 2018, 10:46:14 am »
С упойка Тери,да.Ами много неща,но предпочетох да си взема 1 ден отпуск,да повися,а не да ми се налага да се моля да излизам постоянно.Не че няма вероятност за на пред да ми се наложи,ако Цветков каже да ходя на фоликуметрия.А за това гладна и жадна какво точно имат предвид-вечерям си днес и утре до прегледа нищо да ям и пия,нали?Ставам лоша и раздразнителна като съм гладна ама ще го изтърпя,тва да ми е проблема :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #377 -: Февруари 15, 2018, 10:47:59 am »
Да, Маги, никакво ядене и пиене утре до ЦС. После ще ти вкарат малко вливки да не ти падне кръвното и така. При мен много бързо и леко мина. Само гладна/жадна ми беше проблем, че по телевизора единственото интересно в болницата беше "Рецепта за кекс с цитрусови плодове"
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #378 -: Февруари 15, 2018, 10:55:02 am »
Маги меи всичко ще мине, както виждаш дойде и времето за ЦС така че си вървят нещата полека лека. Успех и само хубави резултати :) стискам палци силноо.
Днес съм 4 ден от МЦ  и се чудя дали да не си пусна АМХ-то утре да знам че и това съм свършила, за да може като запишем часа всичко да е точно и да ги подаваме тези документи и ние :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #379 -: Февруари 15, 2018, 11:03:02 am »
В колко часа ти е снимката, Маги мей? 6-7 часа преди това не трябва да си яла и 3-4 да си пила вода. За венозна анестезия от 10 мин пак трябва да си стриктна. Късмет и добри резултати утре!

Късмет и на останалите!