0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #420 -: Февруари 16, 2018, 22:40:02 pm »
Хрис прегръщам те мила
 :bighug: :bighug: :bighug:
Всички ще се молим за теб и бебенцето да се оправят нещата. Пращаме ти цялата положителна енергия която имаме. Опитвай се да мислиш позитивно и да си спокойна. Кураж и късмет
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #421 -: Февруари 16, 2018, 22:41:11 pm »
Хриси, ако не се лъжа GS е сакът- 1.48 см.
Отиди задължително на второ мнение. Има сърдечна дейност. Колко беше при първия преглед? Колко е нараснал за времето?
Надявам се всичко да се нареди! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #422 -: Февруари 16, 2018, 22:52:51 pm »
Разглеждах преди малко темата още от началото. Хриси,ако не се лъжа,видях,че си писала,че са ти дали да пиеш Конкор. Доколкото знам,той забавя пулса. Може да ви се стори много тъпо предпиложение,но не е ли възможни пулса на бебето да е забавен вследствие на лекарството?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #423 -: Февруари 16, 2018, 22:53:20 pm »
Утре имам записан час, та ще видим какво щр каже моето си АГ...

Павла преди 14дни на първия преглед беше изберен GS 2mm ама сега немога да стана да снимам снимката че си сложих утрогестана вагинално...
АГ каза вечер да го слагам ваг.. а сътрин да си го пия... надявам се да помогне този утрогестан... незнам какво друго да правя.. да пия повече вода? Да се пълни сака? Де да знам.. това важи за по-големите месеци ама за нача ите седмици? От няколко дни гледам като си легна да лежа на ляво... друго какво????

Катя.. ами АГ знае какво лекарство пия.. сега ще се разчета как бетаблокерите влииаят на плода.. мерси за това не се бях сетила.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #424 -: Февруари 16, 2018, 23:52:35 pm »
Не мисля, че има неща, което можеш да направиш повече. Правиш всичко възможно.
В инфото, което намерих пише, че 6 гс трябва да е между 11 и 18мм. По това е в норма.
По някой изследвания бета блокерите забавят растежа на ембриона в първия триместър.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #425 -: Февруари 17, 2018, 00:56:35 am »
Хриси, всичко ще бъде наред! Мисли за хубави неща, предай любовта си на бебко!
Пращам ти много положителна енергия!  :bighug:

Маги мей и Лейди - вие сте героини, успех момичета, както и на всички останали!  :balk_602:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #426 -: Февруари 17, 2018, 08:00:33 am »
Този е от тази сутрин. Явно фалшива тревога.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #427 -: Февруари 17, 2018, 08:08:16 am »
Този е от тази сутрин. Явно фалшива тревога.


Няма да се отчайваме. Следващият тест :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #428 -: Февруари 17, 2018, 08:18:56 am »
Ще изчакам до понеделник или вторник защото контактите които са съмнителни са на 1 и 4.02, но според мен щом вече не се появява втората черта едва ли има смисъл да се надявам
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #429 -: Февруари 17, 2018, 08:27:31 am »
Докато не дойде лелкат надежда винаги има ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #430 -: Февруари 17, 2018, 09:33:16 am »
Момичета,да ви попитам. Факт,че е още рано-едни чакат двете чертички,други-съвсем скоро са ги видяли,но някои от вас имат ли инфо,освен тази в нета,относно пренатеста. Има и нови тестове,за изследване на генетични аномалии. Според вас имат ли смисъл,или само средство за печалба? Чувам всякакви мнения.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #431 -: Февруари 17, 2018, 11:14:17 am »
Винаги има надежда за следващия месец, Ели, не се предавай.
Да ви покажа днешните ми занимания, нали сме в тема за бебета
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #432 -: Февруари 17, 2018, 11:17:05 am »
Олеееее,браво. Много е хубаво. :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #433 -: Февруари 17, 2018, 11:34:03 am »
Катя, не са нови тестове, а от доста години. Те улавят само тризомии- 13, 18 21, съответно Патау, Едуардс и Даун. За мен лично са чудесно нещо. Лошото е, че не се поемат от касата, дори и при рискови пациенти. Но така или иначе при положителен резултат пак се прави амниоцентеза или хорионбиопсия. Ако резултатът е отрицателен- дават спокойствие, което само с БХС и ФМ не можеш да имаш. Във Франция имаше миналата година доста случаи, при които ФМ и БХС бяха изпуснали Даун. Аз лично чакам да ми излезе БХМ и да си направя неинвазивния тест. Доста е скъп, но мисля, че си заслужава.

Христинче, пиши като имаш информация. Стискам силно палци и дано всичко да е наред!

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #434 -: Февруари 17, 2018, 12:47:18 pm »
Лейди и на теб ли тези дни са ти го правили изследването?
Да, в четвъртък. Държаха ме само 3 дни в Шейново и вече съм си вкъщи 😁
Тери, жестока е. Определено имаш талант! Браво :D
Хриси, при първия преглед на снаха ми бяха казали, че ембриона е по-малък от обичайното. Впоследствие се оказа, че док се е "заблудил" и всичко е наред. И аз съм за второ мнение. Кураж момиче :bighug: :cuddle:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #435 -: Февруари 17, 2018, 12:52:25 pm »
Благодаря за подкрепата.... цяла нощ сънувам ужасиии.... часа ми е в 4... и се надявам АГ да каже нещо друго...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #436 -: Февруари 17, 2018, 16:17:58 pm »
Какво е вашето мнение? Според приятеля ми има втора бледа черта. Помоли ме да направя още един тест и не можах да му откажа.
П.с. теста е един и същ но го разглобиха за по-добра видимост.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #437 -: Февруари 17, 2018, 16:34:57 pm »
Elichka мисля че няма...

Момичета ето че аз пак се включвам я отбора на бебеправещите... бях сега на преглед и няма сърдечна дейност.. няма да ходя на кюртаж изписа ми хапчета и в понеделник ще ги почна...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #438 -: Февруари 17, 2018, 16:48:00 pm »
....... Хриси, остави ме без думи. Толкова съжалявам. Не знам какво да кажа, няма ли да има още един преглед, вчера все пак е имало 90 пулс. Не искам да слагам сол в раната, но на един колега на кумовете 2-ма лекаря бяха казали "Няма сърдечна дейност" и при третия като отишли за кюртаж, той казал, че бебето е живо и сега е на 5 години това бебе. Не знам как е възможно да се пропусне сърдечен ритъм, не съм била бременна и не знам през какви прегледи минавате, но няма ли шанс да е пропуснат ритъма?
Много съжалявам, че преминаваш през това. Ще стане, убедена съм и дано да е скоро. Ти си чакаш обаждането от фонда. Пожелавам ти с това да приключи успешно борбата.
Ти оттук присъстващите си от най-силните и уравновесени, надявам се и в този момент да си такава.
Ели, и аз не виждам втора черта, но то е 12ти ден от акта и кой знае кой ден от овулация, така че си е рано. Дано да ти е на късмет този месец.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #439 -: Февруари 17, 2018, 17:52:22 pm »
Ами незнам.. може в понеделник преди да почна хапчетата да ида още веднъж... ноо определено доплера не засече нищо...