0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #500 -: Февруари 19, 2018, 21:24:26 pm »
И аз я виждам, Ели. Дано да ти се сбъдне мечтата.
Ама как им виждаш сметката на дизайна на всички тестове 😁😁😁
« Последна редакция: Февруари 19, 2018, 21:26:50 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #501 -: Февруари 19, 2018, 21:26:42 pm »
Утре мисля да отида до гинеколог ката, ако смятам по предходния цикъл утре трябва да ми е 7-8 ден закъснение
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #502 -: Февруари 19, 2018, 21:41:55 pm »
Еличка,стискам палци
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #503 -: Февруари 19, 2018, 21:52:07 pm »
Благодаря, дано всички скоро дружно си дебелеем
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #504 -: Февруари 19, 2018, 22:24:14 pm »
Знаете ли като болкоуспокояващо какво може да се взима. Страдам от мигрена и като не хване,това аулина и нурофена за нищо ги нямам, но сега е абсурд да ги пия. Снощи имаше наченки,но за щастие ми се размина,но да знам като ме започне.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #505 -: Февруари 19, 2018, 22:35:08 pm »
Ох... катенцеее.. аз знам че може да се пие само парацетамол и но-шпа... друго незнам да се дава.. ама може да си питаш АГ...

Еличкааа стискам силно палци...

Айде този месец само хубави новини да има и да си повдигна малко духа...

Момичета изключително изморена се чувствам... психически физически всякак... незнам може би тази моя страна да бъда силна и кораваа до нищо хубаво няма да доведе...
Хвана ме шубето днес.. тази вечер в 8 си изпих първото хапче.. след 36часа тоест в сряда сутринта трябяа да започна с друите 3... страх ме в от непознатото... дали ще боли много (а аз търпя на болка), дали ще има много кръв, колко време ще продължи... Аз обичам винаги да съм информирана и да съм подготвена за всичко...

Навремето докато дъщеря ми беше в кувиоз на апаратна вентилация 25дни съм изчела многооо ама многоо и някак си бях се накоравила и имах варианти на това което може да се случи..ама сега? Страх ме е от неизвестното.. стискайте палци всичко да мине леко... Иии не на последно място АЗ ДА СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА която в преживяла това в тази тема!!!!

 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #506 -: Февруари 19, 2018, 22:49:48 pm »
Хриси,всичко ще е наред. Лекарят не ти ли обясни какво да очакваш?. След като мине това,ако имаш възможност,замини за няколко дни,за да се събереш- психически и физически. Щом трябва да преживееш това,значи си достатъчно силна да го преодолееш.
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #507 -: Февруари 19, 2018, 22:57:08 pm »
Ех, Хриси, толкова съжалявам за всичко, през което преминаваш.  Съжалявам, че мъката ти трябва да трае с дни дори физически :(
Две мои приятелки са имали мисед в 6-7 седмица и са ми споделяли, че ги е боляло корема и е имало доста кръв. Може би при тях болката не е била много голяма, защото не са споделили подобно нещо, а едната е най-голямата бъзла на света и все се оплаква като я заболи нещо.
Наистина си преминала и преминаваш през толкова изпитания. Имаш право понякога да си слаба и уплашена. Много се надявам това да не те травмира много и когато се възстановиш да си използваш фонда, който те чака.  :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #508 -: Февруари 19, 2018, 23:24:06 pm »
Благодаря ви много, ама много за подкрепата.. тук истински мога да си споделя чувствата... и да си се оплача...
Надявам се да е така, да е къо болезнен МЦ.. какъвто си е и моя де...

Ама айде да не се размеквам много и да се стягам.. 😘😘😘
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #509 -: Февруари 20, 2018, 07:26:44 am »
От тази сутрин
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #510 -: Февруари 20, 2018, 08:10:55 am »
Знаете ли като болкоуспокояващо какво може да се взима. Страдам от мигрена и като не хване,това аулина и нурофена за нищо ги нямам, но сега е абсурд да ги пия. Снощи имаше наченки,но за щастие ми се размина,но да знам като ме започне.

Аз също страдам от мигрена и с първата си бременност имах същите чуденки. За щастие никога не ми се наложи реално да пия нещо, мисля, че бременността беше причина за липсата на кризи. Веднъж май съм пила парацетамол, когато си мислех, че ме започва, но при мен също се оказаха само наченки. Дано и при теб е така, знам колко са ужасни иначе.

Христинче, като човек, който го е преживял - вземи си болкоуспокояващи и когато усетиш, че болките (като при М.) започват, направо пий превантивно. Може да боли повече или по-малко, мен ме боля слабо, но нях пила нурофен. Течението също не беше кой знае какво. Не знам дали защото при мен беше кухо яйце. Когато приключи, би трябвало болките ти да спрат от раз...

Кураж!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #511 -: Февруари 20, 2018, 08:12:13 am »
Христинчето, аз минах през това точно преди една година.
Тъкмо видяхме положителен тест и след 10 дена прокървих. ЧХГ-то беше паднало драстично... причините може да са много. При мен не се наложиха допълнителни процедури и хапчета обаче ... изчистих се сама. Нищо по-различно не беше от идването на цикъл. Предполагам, че и при теб ще е така... и болката не е физическа, ами онази другата, дето ти къса душата от въпроси.
Има нещо положително обаче... може да забременяваш и това е много хубав знак. Моят д-р ми  каза тогава - "Веднъж е станало. Ще стане пак" .
След около месец направихме генетичен тест за тромбофилии. Може да питаш твоя лекар дали е необходимо и при теб, ако не сте правили.
Хайде кураж!

« Последна редакция: Февруари 20, 2018, 08:14:27 am от To4ica13 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #512 -: Февруари 20, 2018, 08:42:47 am »
Христинчето кураж и сили мила... стискаш зъби и продължаваш напред. Пак ще стане и съм сиг че тогава ще забравиш всяка една болка която си преживяла...  :bighug: с теб сме ... може да си се оплакваш колкото искаш а ние ще те изслушваме... ако имаш вариант наистина заминете някъде да си починете и физически и психически.
Еличкее колко теста направи... да беше пуснала един кръвен, но и аз я виждам тази бледата чертичка от тази сутрин.
Lulito добре дошла, по кратък престой и стискаме палци.
« Последна редакция: Февруари 20, 2018, 09:11:59 am от Слънцемое »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #513 -: Февруари 20, 2018, 08:43:51 am »
От тази сутрин

Вижда се. :) . хайде, стискам палци
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #514 -: Февруари 20, 2018, 09:30:50 am »
Ето ме и мен росна-росна, бях до  Ню лайф да пуснем документи за фонда. На Мишо му дадоха две листчета да попълни, на мен ми се счупи ръката да си пиша данните на 100 места. Казаха ни, че от тази година обещали за 6 месеца да ставала цялата галимация. Така че онези красиви приказки за 2-3 месеца явно са само за пред репортерите. Сега си чакам номерчето и ще атакувам сайта на фонда на всеки час :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #515 -: Февруари 20, 2018, 09:36:05 am »
  Тери дано нещата се случат възможно по-бързо

Еличка вижда се бледа чертичка,вместо да се чудиш тичай и прави кръвен

Христинче съжалявам миличка знам че е тежко,но бъди силна и негуби надежда,всичко ще се нареди

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #516 -: Февруари 20, 2018, 09:38:28 am »
Ей Тери това е страхотна новина :) браво дано по бързо се случат нещата - абе я по-добре дано не се налага да си ползвате заповедта :) стискам палци
Джулия ти как си?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #517 -: Февруари 20, 2018, 09:39:00 am »
Ето ме и мен росна-росна, бях до  Ню лайф да пуснем документи за фонда. На Мишо му дадоха две листчета да попълни, на мен ми се счупи ръката да си пиша данните на 100 места. Казаха ни, че от тази година обещали за 6 месеца да ставала цялата галимация. Така че онези красиви приказки за 2-3 месеца явно са само за пред репортерите. Сега си чакам номерчето и ще атакувам сайта на фонда на всеки час :D

Тери, дано по време на чакането да ви изненада някоя блага вест. :babyflips:
За номерчето ще трябва да им се обадиш във фонда след около 2 седмици. Но трябва да си доста настоятелна, че не винаги вдигат.

До мен има 650 бройки  osi_16... и да ...при нас ще станат 5-6 месеца чакане.


Еличка и аз виждам черта.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #518 -: Февруари 20, 2018, 09:41:36 am »
Момичета можете ли да ми кажете какво направление трябва да зема от личния и да нося на АГ-то при следващия ми преглед, знае ли някой?

Слънце добре съм миличка,за сега немога да се оплача. При мен всичко е наред
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #519 -: Февруари 20, 2018, 09:46:39 am »
Момичета можете ли да ми кажете какво направление трябва да зема от личния и да нося на АГ-то при следващия ми преглед, знае ли някой?

Той знае.
А знаете ли колко прегледа се полагат от здравната? До колкото съм чувала,беше смешна бройка.