0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #980 -: Март 08, 2018, 08:27:52 am »
Момичета честит празник! Да сте живи и здрави! И нека март да донесе дъжд от положителни тестове!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #981 -: Март 08, 2018, 08:37:59 am »
Чести 8-ми март ДАМИ! Бъде винаги, усмихнати и даряващи любов и нежност. Нека сте много обичани и желани. Весел празник и да продължаваме да пълниме темичката с все повече положителни тестове!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #982 -: Март 08, 2018, 09:16:28 am »
Честит 8-ми март момичета!Бъдете обичани, ценени и уважавани всеки ден!

Джулия, аз като минаха 40-те дни на дядо виках поп да освети къщата, защото живеехме на едно място!Така се успокоих вътрешно!
« Последна редакция: Март 08, 2018, 09:33:33 am от magi_st »

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #983 -: Март 08, 2018, 09:27:26 am »
Честит празник мили дами, бъдете много обичани и обичащи  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #984 -: Март 08, 2018, 09:49:57 am »
Честит празник и от мен. Бъдете живи и здрави,обичани,обичащи и съвсем скоро,всички които очакват двете чертички,да ги видят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #985 -: Март 08, 2018, 11:17:56 am »
Честит празник момичета. Да сте живи и здрави. Особено честит празник на мамите и с пожелание да повторите-потретите. А тези, които още не са мами да станат скоро  :bighug: :bighug:

Мъжете в офиса са ни събрали пари за букети, както всяка година и решихме да ги почерпим тази година. От мен торта Наполеон (по-точно бих казала голяма кремка), от колежката мъфини. Днес възнамерявам да не излизам в обедна почивка по този повод, да се почерпя и аз със сладичко.

Другия месец мисля да не меря БТ, само филми ми вкарва. За първи месец я меря и сигурно не се справям особено добре, защото нито особени спадове имам, нито покачвания. Чакам да спре да мига термометъра (сигурно около 1 мин от начало до край) и много бетонирана ми е БТ. Аха вчера се вдигна стана от 36.6 на 36.8 и се зарадвах, че е тръгнал прогестерона и днес спад с 36.7. Реших за проверка да го подържа след това по-дълго след измерените 36.7, верно стана 36.8, ама не се брои, защото друг път не меря така. Та докторът ми каза БТ много да не го гледам. По моята графика все едно няма О, пък от тестовете и фоликулометрия има О. Така че ще мисля първия си опит за БТ тотално неуспешен. Ще ида другата седмица да пусна един прогестерон на 7 ден от О и евентуално, ако е наред, приключвам с диагностиките при мен поне засега.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #986 -: Март 08, 2018, 11:21:05 am »
Честит 8ми Март мили дами бъдете много здрави и обичани ❤️😘💐
Да ви попитам вчера вечерта си правих тесте за О. който е електроеннен и трябва да показва дори дните преди самата О. е снощи нищо не показа ,а тази сутрин направо ми показа ,че днес съм в О. това възможно ли е ?!?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #987 -: Март 08, 2018, 11:24:20 am »
Еми лентичките един ден твърдо няма нищо, на другия ярки черти. Така че би следвало и на електронния да е възможно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #988 -: Март 08, 2018, 11:38:01 am »
Chocholinka,Клиър блу дуо ли си правиш? От кога го правиш? Той се наглася според твоите нива на хормони, прави се само/ основно сутрин с ПСУ. Първият път е винаги отрицателен.
За мен това са най- добрите тестове за О. Малко са скъпи, но има 10 стика. На мен ми трябваха по- 3-4 на цикъл. За около 3 цикъла стигат, особено ако са съчетани с лентички.

Някоя от новите бременни да пусне следващата тема!
А и вземете да пишете и в бременната тема, че никой не пише там:)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #989 -: Март 08, 2018, 11:39:13 am »
Честит празник, момичета!
Бъдете здрави и много обичани! Дано всяка една от нас сбъдне мечтите си!


Хайде сега някоя с две чертички да пусне и нова тема, че тази бързо я изписахте :wink:

Заповядайте в Тема 13 цък
« Последна редакция: Март 08, 2018, 13:51:26 pm от petqst »