0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #900 -: Март 04, 2018, 08:08:33 am »
Кате, аз вкъщи тренирам с тази мадама. Тя беше бременна, така че ще намериш клипчета в YouTube нейни за бременни. Имай предвид, че тя е имала проблем с износването и има няколко миссед-а. Реши да сподели, че е бременна, когато го е задържала за по-дълго и тогава започна с тренировките отново. Така че според мен ще са добре преценени нейните упражнения, защото ще се е пазила.
http://fitnesinstruktor.com/bremenni/
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #901 -: Март 04, 2018, 08:33:21 am »
Кате, аз вкъщи тренирам с тази мадама. Тя беше бременна, така че ще намериш клипчета в YouTube нейни за бременни. Имай предвид, че тя е имала проблем с износването и има няколко миссед-а. Реши да сподели, че е бременна, когато го е задържала за по-дълго и тогава започна с тренировките отново. Така че според мен ще са добре преценени нейните упражнения, защото ще се е пазила.
http://fitnesinstruktor.com/bremenni/
Благодаря ти. Днес ще ги прегледам и утре като отида ба преглед ще питам дали може от сега да ги правя или да минат три месеца
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #902 -: Март 04, 2018, 17:29:01 pm »
HELIANTHUS честито миличка,много се радвам за теб. Ах,момичета толкова хубаво ми става като влезна и видя че има положителен тест
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #903 -: Март 04, 2018, 18:27:11 pm »
За пореден път искам да похваля Мишо хрътката. В петък имах един фоликул 1.17 и един 1.55. Лигавицата тънка. Докторът каза, че цикълът ми ще е сигурно по-дълъг и ще имам късна овулация. Тестовете за овулация твърдо отрицателни. И тази сутрин Мишо: "Миришеш ми на овулация". "Мишо, докторът каза, че ще е по-късно и тестовете са отрицателни." "Абе, докторът, тестовете. Те помирисалили са те? Ти си миришеш на овулация" Иииии току що положителен тест за овулация. Не знам какви феромони му предавам на този човек, но вече 3ти месец ми познава деня за овулация по миризмата. Миришела съм на секс според него :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #904 -: Март 04, 2018, 18:54:32 pm »
Teri многооооо ме разсмя 😂😂😂😂😂😂😂Браво на Мишо ЕЙ това си е ... природата си знае работата какво да ти кажа 😂😂😂 хайде стискам палци 🤞🏻
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #905 -: Март 04, 2018, 19:42:17 pm »
В момента се разтапям. Мишо е на работа, а овулацията си иска нежност и се разрових из стари снимки. Имам един албум, в който съм започнала да записвам малко по малко историята ни. Да си я чета след години, че ние сме почти като "Тетрадката" и намерих следния лист в албума, който Мишо ми беше дал за рожден ден, а аз съм забравила:
"И днес със аларма се будиш,
мислиш си 'ден като ден',
насила отваряш очите,
но после поглеждаш към мен.
... и казваш си "Баси тъпака!
Ще спи като пън през целия ден"
Сръчкваш ме... "Колко още да чакам, за да ми кажеш:
Честит рожден ден!"
Влюбих се отново :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #906 -: Март 04, 2018, 20:43:54 pm »
Teri много якоо .
Ние тази година ще правим сватба и аз реших на моя да му направя подобно нещо . Купих една тетрадка (кояето се казва “нашата история “) и ще запълня със спомени и снимки от началото на връзката ни (ние сме от 6г заедно ) дано му хареса . И аз има такива малко готини споменчета ... по едно време беше почнал да ми оставя бележки с обичам те на необичайни места ,като в китията с кафето в протмонето ми . Всичко пазя ЕЙ така сега ще ги сложа и аз в тетрадката и един ден да се сещаме . 
Но това което си написала много ми хареса ❤️❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #907 -: Март 04, 2018, 20:53:25 pm »
Лелееее, как ти завиждам. Много ми се жени пак. Уникален ден е сватбата. Заслужава си всичкото вложено усилие и финанси. Кога ще е сватбата?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #908 -: Март 04, 2018, 20:57:27 pm »
Ами да ти кажа ние вече сме женени официално хахахах направихме си за нас двамата това което искахме . Оженихме се на тропичен остров ,но сега през Юли ще е тържеството в България със приятели и роднини . Аз поне не се напрягам с това а точно обратното нямам търпение да си направим купона с всички приятели 😊😊😊😊
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #909 -: Март 04, 2018, 21:42:10 pm »
Вие сте като по филмите :) Ние искахме да идем в Америка да се оженим в имението на Елвис Пресли. Точно за толкова щяха да ни стигнат парите, но баща ми нямаше да приеме никога да гледа сватбата ми на лаптопа. Та си направихме купона, не съжалявам. При вас е готино, че имате възможност и пътуване и празненство да направите. Хайде, пожелавам ти да ти подрусваш един корем на сватбата :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #910 -: Март 04, 2018, 23:23:07 pm »
Кажи речи беше много красиво и романтично 😃😂,нооо сега си давам сметка когато хората казват ,че всичко си има цена ...  Благодарение на труда който влагаме и аз и мъжът ми може да си позволим доста неща ,но знаеш ли какво ми каза доктора в България .... кагато му казах ,че искаме бебе а не става и като ме прегледа ми вика “ ти не живееш в Бг нали (аз потвърдих ) и той ми каза ,че всичко ми идва от начина на живот ,от това че е трябвало да се приобща  към друг ритъм на живот .
Многото работа и стреса на големия град . Та така сега съм си дала пас и все повече се обеждавам ,че не всичко е работа и пари , пък дано най-после и мойто чудо се случи . Благодарна съм за всичко което имам ,но най-ценно е здравето ни ❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #911 -: Март 05, 2018, 00:19:39 am »
Леле Тери много се смях. Чак мъжа ми ме пита на какво се смея та му прочетох и той се смя доста. Това като идея с тетрадката не е лошо. Ние този месец ще правим 5 години откакто сме заедно и съм в чудене какво да му подаря. :balk_134:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #912 -: Март 05, 2018, 10:22:17 am »
Teri много якоо .
Ние тази година ще правим сватба и аз реших на моя да му направя подобно нещо . Купих една тетрадка (кояето се казва “нашата история “) и ще запълня със спомени и снимки от началото на връзката ни (ние сме от 6г заедно ) дано му хареса . И аз има такива малко готини споменчета ... по едно време беше почнал да ми оставя бележки с обичам те на необичайни места ,като в китията с кафето в протмонето ми . Всичко пазя ЕЙ така сега ще ги сложа и аз в тетрадката и един ден да се сещаме . 
Но това което си написала много ми хареса ❤️❤️❤️❤️
РЕЗУЛТАТИ ОТ МИКРОБИОЛОГИЯ ПРИ МЪЖ
« Отговор #913 -: Март 05, 2018, 10:24:43 am »
Здравейте ,някой може ли да ми помогне с разчитане на резултатите на приятеля ми?


Показател Резултат Единици Референтна област
Диагн. на инфекциозни б-ти
anti-Chlamydia trach. - IgG, IgM Профил * *
Хламидия трахоматис (Chlamydia
trach.) IgM 0.27 Ratio
< 0.8 отр.; 0.8 - 1.1 граничен; >
1.1 пол.
Хламидия трахоматис (Chlamydia
trach.) IgG 0.11 Ratio
< 0.8 отр.; 0.8 - 1.1 граничен; >
1.1 пол.
Хормонален анализ
TSH ( Тиреотропен Хормон ) 0.909 mIU/l 0.300 - 4.200
Prolactin ( Пролактин ) 321.20 mIU/l 85.00 - 325.00
LH ( Лутеинизиращ Хормон ) 6.36 IU/l 1.70 - 8.60
FSH ( Фоликул Стим. Хормон ) 3.57 IU/l 1.50 - 12.40
Estradiol (Естрадиол) 106.00 pmol/l 28.00 - 156.00
Testosterone ( Тестостерон ) 18.62 nmol/l 9.90 - 27.80
Микробиология
Еякулат и Трихомони + Гарднерела
(ДНК) Профил * *
Trichomonas vaginalis DNA Отрицателен
Gardnerella vaginalis DNA Положителен
Изсл. за патогенни микроорг.
(аеробни)-еякулат
Не се
изолират
Лаб No 897
Изследване за Candida Не се изолира
Candida spp.
Микроскопски преп.-МПС липсват
левкоцити
Микоплазма и Уреаплазма еякулат Профил * *
Изследване за Mycoplasma hominis Отрицателен Лаб No 897
Изследване за Ureaplasma
urealiticum/parvum Отрицателен Лаб No 897
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #914 -: Март 05, 2018, 10:27:17 am »
Здравейте, момичета! Вчера успях да отида до лекарката, видя, че е минала овулацията, сега чакаме да не ми идва, но ако не е станало ще правим проверка на тръбите с хидротубация. Проблемът е, че от снощи имам вагинален сърбеж, нямам течение и се притеснявам да се мажа ли с нещо, знам, че не е хубаво да имам такива проблеми преди хидротубацията. Някакви съвети?
Тери, много добра идея с албум с история на връзката, ще я приложа и аз. 💖
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #915 -: Март 05, 2018, 11:45:57 am »
Голям смях с вас момичета хахах. Кукапетъл нз какво да ти кажа... ама пусни си една микробиология да видиш какво ще покаже. Айдеее силно стискам палци за  :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers :crossfingers: :bighug:
Ох при голяма болка на гърдите,че полудявам. Да не говорим че моя снощи ми засмука зърното и щях да умра от болка...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #916 -: Март 05, 2018, 15:01:50 pm »
Благодаря ви още веднъж, момичета! Стискам палци на всички и чакам да се похвалите скоро и заедно да ходим в другата тема.
 :bighug: :bighug:
 
Тери браво на твоят Мишо и мен много ме разсмя. Много хубава идея с дневника.

Джулия,  ти как си? В коя седмица си вече!

Слънцемое, дано тази болка не е случайна :)

На мен не знам какво ми има... Вместо да се радвам само се притеснявам  :D, не очаквах такавя реакция от себе си.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #917 -: Март 05, 2018, 15:41:40 pm »
Здравейте момичета. Преди малко се върнах от втория преглед. За сега всичко върви нормално. На 19- ти,живот и здраве,ще трябва да чуем сърчице.
При прегледа обаче,лекарката видя нещо,което много я изненада,но ми каза че не е опасно. Извън плодния сак,жълтъчно мехурче или нещо подобно. Имате ли представа какео може да е?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #918 -: Март 05, 2018, 15:42:57 pm »
Да не е видяла киста на жълто тяло, знам че често се случва при бременност?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #919 -: Март 05, 2018, 15:53:59 pm »
Знам ли? Зададе риторичен въпрос:нали един фоликул имаше?