0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #860 -: Март 02, 2018, 13:06:00 pm »
Благодарение на приятеля ми който ме подкрепя страшно много съм добре. Настроила съм се че може би така е трябвало да стане и че скоро ще се получат нещата.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #861 -: Март 02, 2018, 13:17:41 pm »
Еличка негуби вяра, тежко е знам , но така е било писано. Стисни зъби и продължавай да се бориш за това което толкова силно искаш. Аз лично вярвам че в най-скоро време при теб ще се получат нещата
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #862 -: Март 02, 2018, 13:21:27 pm »
Благодаря!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #863 -: Март 02, 2018, 14:53:48 pm »
Здравейте момичета. Честита Баба Марта и от мен! Дано нашият месец ни донесе бебенцата, за които толкова много мечтаем и желаем.
Ще можете ли да погледнете спермограмата на моят мъж и да кажете мнение.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #864 -: Март 02, 2018, 15:43:50 pm »
Теди, относно обема на еякулата и мъжът ми първия път даде по-малко. Докторката обясни, че може да е било, защото в лаборатория не достигат до пик на възбуда и дават малко, но от сърце. Втория път беше на долна граница,но все пак в норма. Имате 5 дена въздържание, това може да е повлияло на бързината на сперматозоидите. По-малко дни въздържание: по-малък общ брой, повече дни: по-бавни.  По принцип бързината се повлиява от билки и антиоксиданти, така че не се отчайвай. Правил ли си е изследвания да видите левкоцитите от какво са?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #865 -: Март 02, 2018, 15:53:19 pm »
Да правихме. Микробилогия на урина и еякулат за каквото се сетиш и това е. Високи са левкоцитите. И кръвна картина правихме и там са високи, а няма разни бактерии и тн. Предписаха му да пие антибиотици да видим какво ще стане. Ще го накарам пак след това да пуснем кръвни и микробиология.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #866 -: Март 02, 2018, 19:57:39 pm »
Момичетааааааа ето ме и мен .
Всичко мина многоооо добре ,въобще не ме боля (сложих си една свещичка сутринта ,1 си сложих 1 час преди ЦС и полувинка аулин бях изпила ) .
Нищо не усетих само дето ревнах като влезнах в кабинета ,но пък докторката беле супер внимателна и любезна ,говореше си с мен през цялото време доойде и една сестра която каза “само ми казваш и идвам да ти хвана ръката .
Най най важното е ,че тръбите ми са напълно проходими и докторката ми каза да действаме този медец . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Искам да ви благодаря за подкрепата много ми помогнахте и окуражихме ❤️❤️❤️❤️❤️Целувам ви много 😘😘😘😘😘😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #867 -: Март 02, 2018, 20:32:38 pm »
Много се радвам, Чочолинке. Ама много. Знам каква радост е като чуеш тази новина. Страха беше голям, ама и радостта сега. Хайде да оползотворите продуханите тръби
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #868 -: Март 02, 2018, 20:40:28 pm »
Бравооо. Много се радвам. Може би това ще е една хубава година. Добре почна о добре продължава, е с малки изключения. Дано това е много успешен месец за всички нас. Заслужаваме го.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #869 -: Март 02, 2018, 21:24:00 pm »
Оцелях. Родителите ни си бяха уговорили вечеря без наше знание. А аз се опитвах да отклоня поканата всячески. Мина учудващо добре. Избегнахме темите за комунизма ловко 😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #870 -: Март 02, 2018, 22:13:16 pm »
 :bighug:Момичета е веднъж ви БЛАГОДАРЯ !!!
Дано всичко скоро се похвалим със хубави новини !!! Целувки 😘❤️😘❤️😘❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #871 -: Март 02, 2018, 22:17:12 pm »
:bighug:Момичета е веднъж ви БЛАГОДАРЯ !!!
Дано всичко скоро се похвалим със хубави новини !!! Целувки 😘❤️😘❤️😘❤️

Радвам се,че всичко е минало прекрасно. Време е за действие ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #872 -: Март 02, 2018, 22:34:10 pm »
Чочолина, защо не каза да ти извадят и апандисита? Така добре си се обезболила. :)
Важен е резултата. Късмет!

Тери, свакото на М. редовно ми казва, че съм комунистка заради някои мои социално насочени идеи. Браво, че си опазила темата, че след една определена възраст (и/или под едно определено IQ) трябва да е табу.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #873 -: Март 02, 2018, 22:50:04 pm »
Pav-la 😂😂😂 не знам за апандесита ,но аз им надух главата с глупости ,че да не мисля за усещането 🙈не искам и да знам как съм изглеждала от страни ..като луда 🙊🐵.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #874 -: Март 03, 2018, 00:26:47 am »
Здравейте момичета правим опити за бебе вече 10 месеца ,но няма резултат.Можете ли да ми погледнете графиката за този месец?Как ви се вижда?Благодаря ви много.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #875 -: Март 03, 2018, 08:23:23 am »
Здравей, Каките. Тук не сме много професионалисти по графики. Пък си получила коментар от Марси, тя е достатъчно компетентна. Започвам да се съмнявам, че е станала гинеколог.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #876 -: Март 03, 2018, 09:34:21 am »
Момичетааа, днес ми е 14 ден от О (не съвсем потвърдено) ии като ставах до тоалетна в 3 през нощта реших да си направя тест за бременност и е   :bfp:, чертичката е много бледа, но я има... Беше по -наситена във времето за отчитане, сега е малко по- бледа,  но се вижда. Казах на Мм, та и двамата не спахме той само се подхилваше тъпо, милия ми... Не мога да повярвам, даже не мога да се зарадвам. Мислех, че като видя положителен тест ще започна да подскачам от радост, а сега по - скоро изпитвам притеснение да не ми изчезне чертичката... Луда работа. Едно такова ми е свито и отнесено... Не знам дали е истина, а трябва да ходя на работа след малко. Утре сутрин ще тествам пак.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #877 -: Март 03, 2018, 09:43:08 am »
Ехаааааа БРАВООО Хелуантус. Можеш ли да пуснеш кръвен. Лелеее колко съм хепи. Бравооо. Тихичко честито за сега. Ще чакаме с теб да се потвърди хубавия резултат. Чак вече и аз започнах да се чувствам доста обнадеждена.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #878 -: Март 03, 2018, 09:48:14 am »
Благодаря Слънцемое, аз още не смея да се зарадвам.Дано да се напълни тази теми пак с положителни тестове най - сетне. Не знам как става това с кръвния тест тук. Трябва да отида при личния си лекар и той,  ако благоволи да ми го изпише. Ще се пробвам да си запиша час тези дни, но обикновено става за седмица напред. Дотогава продължавам с тестването. Този тест беше clear blue, със сини чертички на кръстче. Четох , че са по- малко чувствителни от розовите, та после ще издирвам розов.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #879 -: Март 03, 2018, 09:49:54 am »
Щом я е имало,пак ще я има. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!