0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #840 -: Март 01, 2018, 12:00:44 pm »
Добро утро момичета кокичета .
Честита Баба Марта и от снежен Лондон .Малко да ви разсмея :
Нови сведения за критичната обстановка в Лондон. Снежната покривка вече достигна до един сантиметър, а на места и по малко. Парализиран е железопътния и автомобилния транспорт. Има нарушения в комуникациите. Тази вечер се събира градската управа да обсъди да се обяви ли бедствено положение. Сформиран е кризисен щаб. Температурите паднаха до минус 1 градус. Нарушен е графика на полетите. Препоръчва се да не се пътува и излиза на вън. Улиците са пусти и могат да се срещнат само българи, румънци, поляци и руснаци ... 😀😉😂😂☃️
Пожелавам ви в този женски месец щъркела да ни зарадва всички ! ❤️❤️❤️
Терии права си иска ми се да е петък ,че да минава по бързо 😣

Лелееее...направо затваряйте държавата
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #841 -: Март 01, 2018, 12:12:02 pm »
Бъдете здрави, вдъхновени и удовлетворени! Дами, това е нашия месец, хайде бебетаааааааа, чакаме ви!
:bori_007: :bori_002: :bori_008: :bori_015: :bori_021: :bori_022:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #842 -: Март 01, 2018, 12:29:17 pm »
момичета, един бърз въпрос: Някой да е имал зацапване от имплантация? Тука два пъти ми зацапва този месец и вече се чудя какво е. Понеделник при избърсване видях две-три кървави нишки, а вчера вечерта белезникаво зацапване, днес сутринта е толкова бледо, че едва едва се забелязва. Бях на гинеколог началото на цикъла и всичко беше ОК. Нямаше кисти , нямаше поводи за притеснение към момента, та се чудя какво се случва (около 22 ден от цикала съм). Някой акое имал нещо подобно ще се радвам да сподели
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #843 -: Март 01, 2018, 12:42:32 pm »
Тея са луди блокират страната за 10см сняг ама к’во да ги правиш 😂😂 . Късмет момичета 😘😘😘😘😘😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #844 -: Март 01, 2018, 13:01:55 pm »
Франция е същата.
Ралица, аз съм имала. Колко дена са минали от зацапването? Ако към 4, можеш да си пуснеш кръвен и ще покаже.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #845 -: Март 01, 2018, 13:15:05 pm »
Честита Баба Марта момичета,пожелавам ви от сърце -много здраве,късмет,любов и прекрасно пролетно настроение :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #846 -: Март 01, 2018, 13:59:29 pm »
Франция е същата.
Ралица, аз съм имала. Колко дена са минали от зацапването? Ако към 4, можеш да си пуснеш кръвен и ще покаже.
Първитекървави нишки бяха в понеделник 26.02, което е 19 ден от цикъла, другото зацапване е от вчера вечерта 21-22-ри ден от цикъла (има и някаква лека болчица като ПМС). Ще изчакаме да видим какво ще стане
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #847 -: Март 01, 2018, 16:34:30 pm »
Честита Баба Марта мили момичета. Бъдете румени и засмени и нека най-съкровената Ви мечта стане реалност :hug2:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #848 -: Март 01, 2018, 16:57:35 pm »
Lady аз пак с мойте билки ,но понеже са препоръчани от доктора който ми прави акипунктурата и видях как действат ,за това ги препоръчвам . Освен ,че аз пия и ми нормализираха Ц. мъжът ми също пие -едното е МАСа а другата се казва Horny Goat Weed (то се взима само една седмица преди мойта О. от него ) . Ако ги намериш вземи ги със сигурност няма да му навредят . Много са добри ! ❤️
Благодаря ти!
Прави сте за консултацията с лекар. Днес записах час при Кацаров за вторник другата седмица и ще го попитам за билките. Ако каже, че е добре ще ги пие и тях  :D Горкия, ако знае, какво го чака  :lol: Съвсем деликатно го предупредих, че доктора ще му прави ехограф. Реакцията му беше  8O Хахаха После се нави (след 10 мин. овещаване) и добави: Дано бебето оцени някой ден, на какво съм се подлагал  :lol: :lol: :lol:
Живи да ги ожалиш  osi_4
Lady може ли да те попитам какви са симптомите при ендометриоза ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #849 -: Март 01, 2018, 17:52:51 pm »
Честита баба Марта,
момичета. Желая на всички най-вече здраве и търпение, за да постигнем мечтите си 
Ето перфектната мартеничка за всички ylinfant  :D :lol: :D
Chocholinka, миличка, стискаме палци всички. Ще мине без проблем и безболезнено. Пожелавам ти хубав резултат!
Относно симптомите, трудно бих могла да кажа, защото аз нямах никакви. Имах редовен цикъл и не беше чак много болезнен. По принцип знам, че има доста обилно течение, силни болки и много нередовен цикъл. Единственото, което наведе на тази мисъл доки, беше гадната киста, която много дълго време си стоеше в левия яйчник. А и впоследствие се установи, че липсва и овулация.
Стискам ти палци за утре. УСПЕХ!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #850 -: Март 01, 2018, 18:33:30 pm »
 :bighug:Lady благодаря ти миличка ❤️❤️❤️❤️ Почвам да се втилясвам с четенето във интернет (голяма грешка ) .  Моя цикъл не е обилен даже обратното ,но с рова придърпване ниско долу в дясно и леки болки в тази от време на време ... а бе намирам си симптоми дет се вика ....
Знам че при всички ни скоро ще долети щъркела и ви го пожелавам от сърце ❤️❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #851 -: Март 01, 2018, 20:24:45 pm »
Честита Баба Марта, момичета! Бъдете Румени червени, бели и засмени, и много влюбени и обичани! Дано този месец донесе на всички ни сбъдната мечта!
Chocholinka и аз живея в Англия, при нас почти няма сняг.. Леко прехвърча и пак всички са полудели, но пък няма много работа, което ме радва  :D Дано за уикенда да понатрупа, че съвсем да няма работа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #852 -: Март 02, 2018, 00:42:32 am »
Здр.на всички и аз съм нова тук.От Май месец правим опити за съжаление без успех.Може ли някой да погледне и моята графика?Ходила съм на хормони изледваня и всичко ми беше наред.Мъжът ми и той беше на спермограма и тя беше ок.Единствения ми проблем е миомен интерволарен възел на стената на матката.Може ли това да е пречката.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #853 -: Март 02, 2018, 01:02:28 am »
HELIANTHUS два пъти опитах да кача снимка да ти покажа колко много сняг има пред нас ,но нещо не ми се получава :/ утре се очаква да е пикът на бурята ЕМА we’ll see 😊 .

Kakite аз нямам опит в това момичетата ще кажат . И аз съм от тези с въпросите . Касмет и на теб ти пожелавам ❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #854 -: Март 02, 2018, 08:12:04 am »
Успех днес, Chocholinka! Пиши после...  ❤
Kakite, здравей и от мен. Дано щъркела дойде по-скоро и при теб.
Късмет момичета  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #855 -: Март 02, 2018, 08:14:12 am »
Chocholinka успех миличка,стискаме палци всичко да мине добре и чакаме да ни пишеш после  :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #856 -: Март 02, 2018, 08:26:48 am »
Chocholinka успех и чакаме хубави резултати :)
Усмихнат петъчен ден момичета :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #857 -: Март 02, 2018, 08:43:52 am »
Чочолинка, успех!

Кати, къде си правила изследвания и спермограма?В клиника по репродуктивна медицина ли?
Къде е миомния възел и колко е голям, това има голямо значение.Понякога пречи понякога не.

На мен днес ми дойде най-накрая, мъчи ме тук 2-3 дни и бях като буре пълно с барут  :x

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #858 -: Март 02, 2018, 10:03:25 am »
Чочолинка,успех.
Еличка,как си?
Кати,добре дошла. Зависи къде е и колко е голям възела. Отиди на поврче мнения
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #859 -: Март 02, 2018, 10:28:51 am »
Благодаря ви момичета ,ще пиша какво е станало . Вчера ми казаха че мога да използвам свещичките така че 🤞🏻Дано подействат повече от нурофена ❤️😘❤️😘❤️😘❤️