0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #740 -: Февруари 26, 2018, 20:47:29 pm »
Момичета искам да ви попитам какво мислите за следното. Два дни след края на цикъла правихме  :bed: и два дни след това започна едно зацапване кафеникаво до червено ... днес бях на лекар. Тя ми каза да продължаваме с опитите и този месец, но ако ми дойде още първите дни да отида при нея, но не ми каза нищо друго. Само спомена уголемена лигавица. Прикачвам снимка... Бихте ли ми помогнали да разбера какво става .. Благодаря ви и спокойна вечер!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #741 -: Февруари 26, 2018, 21:28:09 pm »
Здравейте момичета, липсвали сте ми ,ама гледам не сте скучали  :D-то са точици(честито Кате) то са извадени зъбки(бързо да се оправяш Тери) то са торти.... Аз малко се бях сдухала ,ама вече ми мина :P Вдигам глава и напред (както се казва българския войник не знае отстъпление-кръгом и пак напред :D :D Целувки на всички и прекрасна ,топла и нежна зимна вечер ви пожелавам!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #742 -: Февруари 27, 2018, 07:58:04 am »
Захарче, по снимките ми се вижда на мен фоликулче. Т.е скоро се очаква да овулираш, затова и лигавицата е такава. Както ви е казала докторката- действайте  :dance2:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #743 -: Февруари 27, 2018, 08:05:32 am »
Благодаря, момичета за пожеланията. Пожелавам ви и вие скоро да видите точици(тези които нямат все още),а  на другите,с точици,да растат и накрая по едно здраво бебче.
Днес ще си лежа и носа няма да си покажа. Сутринта ставам и се чудя защо имам мускулна треска на краката. А то,от преспите вчера. Отиването ми до бомницата,беше цяло приключение.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #744 -: Февруари 27, 2018, 08:17:58 am »
Захарна, и аз виждам фоликул. Действайте. Ето ме и мен в тази снежна сутрин.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #745 -: Февруари 27, 2018, 08:26:12 am »
Winter is coming...и добре че по-рано, че ако беше закъсняла с два три дена  пак жените щахме да сме виновни  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #746 -: Февруари 27, 2018, 08:49:16 am »
Eli4ka93 ти май днес си на преглед, надявам се всичко да е наред и чакаме да пишеш
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #747 -: Февруари 27, 2018, 08:53:30 am »
Кате, честита точица много се радвам!

М да голям сняг настана, но аз имах нужда от нещо бяло да изчисти всичко наоколо-метафорично де :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #748 -: Февруари 27, 2018, 09:04:26 am »
На мен ми се върти едно интересно събитие във фейсбук: "Как да имаме богат мъж?". Ама сега ми е интересно дали ще ме научат как Мишо да стане богат или ще ми намерят друг.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #749 -: Февруари 27, 2018, 09:16:25 am »
Тук съм, тук :)
Нещо не ми остава време да ви изчета!
Искам днес да ви почерпя за моето пораснало момче:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1509990882361770&set=a.1509550712405787.1073741905.100000526175715&type=3&theater

Да ни е жив и здрав и да сбъдва мечтите си!
Кате, честита точица :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #750 -: Февруари 27, 2018, 09:32:19 am »
Ееее много хубав повод :) Да ти е жив и здрав, Пете. Да порасне един голям мъж за гордост на мама и тати. Пожелавам му много весел празник с много игри и подаръци.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #751 -: Февруари 27, 2018, 09:49:39 am »
Пете и от мен специални поздравления за рожденика :) да е жив и здрав и много да ви радва :) Пожелавам ви прекрасен празник :) ти как си?

Момичетаа много студеноооо, как се топлите ми е интересно :P
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #752 -: Февруари 27, 2018, 09:55:01 am »
Аз се топля с боди, поло, пуловер и елек...парно и климатик.  :D

Вчерашният ми преглед мина добре. Насрочихме пункцията за четвъртък. Сега ми е леко притеснено.
Кажете как минава? Има ли болки след това?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #753 -: Февруари 27, 2018, 10:07:41 am »
Angel__baby, не е страшна пункцията, и аз бях така притеснена, но всичко минава много бързо. Сутринта отиваш гладна и жадна, сестрите те приготвят, заспиваш за 10-15 минути и след като те събудят те боли коремчето все едно като първи ден от цикъла, аз имах и малко зацапване, което премина същия ден. През цялото време те наблюдават в клиниката и ако всичко е наред те изписват след няколко часа.
Пожелавам ти да се измътят едни хубави яйчица, а от тях пухкави бебчета :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #754 -: Февруари 27, 2018, 10:10:39 am »
Да, не е нищо притеснително.Отиваш гладна и жадна, приспиват те, после се събуждаш.Вливат ти 2 банки с физиологичен и айде в къщи.Ти в коя клиника си?

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #755 -: Февруари 27, 2018, 10:48:32 am »
Angel_baby -стискам палци всичко да е наред.
Еличка,да се похвалиш,че точицата е пораснала.
Честит рожденик,Пете. Да ти е жив и здрав.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #756 -: Февруари 27, 2018, 11:13:08 am »
Добро утро момичета 😊
Живи и здрави да са рождениците . А как ви завиждам за снега не е истина ,много ми липсват тези снежни дни 😊😊.
Исках да ви питам нещичко .. последните 3 дни от Ц. ми тече едно кафеникаво и по много малко . Първите 4 дни ми беше нормално и после еи така се макне по много малко и много тъмно . Това нормално е ли ?И имам тези придърпвания в дясната странна ниско долу ...
И друг път ми се е случвало и се чудя защо така си променя цвета ?! 🤔
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #757 -: Февруари 27, 2018, 11:31:48 am »
В момента тук е все едно е декември. Тогава теябваше да има такъв сняг. Лудо време.
Чичолинке,може да е нещо хормонално. И на мен ми се е случвало.
Момичета,според вас може ли да пия деган,че започна да ми се гади
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #758 -: Февруари 27, 2018, 11:39:24 am »
Кате аз хванах малко от снега през Януари когато си бяхме в България ,но да времето тотално е полудяло на всякъде .
Аз мисля дали не е от йогата и упражненията които правих в тези дни или от стреса заради ЦС ,защото само ме удря на рев като се сетя ... знам ли и аз вече . А на теб ако много ти се гади една голяма чаша с вода и лимон изпий това е най доброто и безвредно за гадене . Дано ти помогне 😊❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #759 -: Февруари 27, 2018, 11:42:32 am »
Кате аз хванах малко от снега през Януари когато си бяхме в България ,но да времето тотално е полудяло на всякъде .
Аз мисля дали не е от йогата и упражненията които правих в тези дни или от стреса заради ЦС ,защото само ме удря на рев като се сетя ... знам ли и аз вече . А на теб ако много ти се гади една голяма чаша с вода и лимон изпий това е най доброто и безвредно за гадене . Дано ти помогне 😊❤️

Мерси за съвета. Ще го пробвам.
А ти по-спокойно  :bighug: