0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #640 -: Февруари 23, 2018, 14:10:56 pm »
Браво, Кате :). Аз знаех, че имаш бледа черта, но исках да се уверя, че си седи на мястото. Хайде да вдъхнеш малко кураж на Lulito така :)

Маги, дано грипът не те е тръшнал преди празника на Моника с децата, че сигурно много тежко ще си го понесла.
Аз да взема да ставам от компютъра и да ходя да си вадя мъдреца. Казах на една приятелка, че се подмладявам така, защото с тази скорост скоро ще имам толкова зъби, колкото бебето й.

Надявам все още да я има.  :D. Не съм правила после,но гърдите ме болят,корема от време на време,от друга страна се притеснявам,че го нямам зацапването,от нищо не ми ае гади,нямам променен вкус.... Ее,да,все още не ми се пуши...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #641 -: Февруари 23, 2018, 14:22:59 pm »
Е то зацапване имат малко жени и то е само на 10ти ден след О при имплантация. След това никакво зацапване не ти и трябва. Всичко е наред значи, чакаме докторът да види и твоята сладка точица.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #642 -: Февруари 23, 2018, 14:36:30 pm »
Катя аз също нямах зацапване,нито ми се гади,нито имам променен вкус или да ми се яде пожече или по- малко, хапвам си както обикновено.Само гърдите неспират да растът и болките в корема,които ме притесняваха толкова,но АГ-то каза че е нормално,все пак матката се разширявала с 1 см на седмица, така че няма страшно,не го мисли всичко ще е наред
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #643 -: Февруари 23, 2018, 14:46:48 pm »
Катя аз също нямах зацапване,нито ми се гади,нито имам променен вкус или да ми се яде пожече или по- малко, хапвам си както обикновено.Само гърдите неспират да растът и болките в корема,които ме притесняваха толкова,но АГ-то каза че е нормално,все пак матката се разширявала с 1 см на седмица, така че няма страшно,не го мисли всичко ще е наред

Благодаря,че ме успокои. Надявам се в понеделник всичко да е наред.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #644 -: Февруари 23, 2018, 15:08:19 pm »
За деруюен инсулин се взима венозни кръв на гладно не се прави никакво обременяване. Ако стойностите са завишени се приема глюкофаж или метфогама
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #645 -: Февруари 23, 2018, 15:44:29 pm »
Еличка, предполагам имаш в предвид дежурен инсулин, но какво ти показва само той сутрин на гладно?За да се види дали всичко е наред си трябва обременяване с глюкоза, за да се види как работи инсулина на гладно 60 минути след приемане на глюкозата и 120 минути.Иначе чист инсулин си показва вече нещо, ако положението си е вече зле.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #646 -: Февруари 23, 2018, 15:47:09 pm »
деруюен? Можеш ли да ми дадеш линк към това изследване? Тоест се прави изследване на инсулин на гладно, без обременяване, така ли? Най- добре е да се интерпретира с кр. захар и обременяване с глюкоза. На мен на гладно инсулинът ми е ок, но след обременяването не е.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #647 -: Февруари 23, 2018, 20:21:48 pm »
Момичета кокичета, тук съм и съм добре :) Не се притеснявайте за мен... всичко е наред :) Милите ми златни как се притесняват... просто не съм влизала, а и нали много сте писали немога да ви изчета :D

При мен нещата се развига по-бързо.. още на 24часа след първото хапче започнаха болките.. аз много търпя на болка, не съм мекошава... амаа тая болка беше нещо страшно... предпочитам още 3 пъти да ми правят секцио пред нея... е след 3 часа болки си сложих свещичка профенид и след 15мин вече не ме болеше.. и още същата вечер сакчето падна... на следващия ден си взех другите 3 хапчета но нямаше нищо, писах на АГ дали е нормално, а тя каза че след като е било паднало сакчето предната вечер е нормално да нямам болки и кръв... имах зацапване само... от вчера кървенето се позасили като нормален МЦ... Преживях го и вече не го мисля... само чакам да дойде следващия МЦ и да съм спокойна че всичко е наред. И после още 2 и да бягаме за инвитро... мисля че март месец вече трябва да се обадят за взимане на заповед...

Вие как сте... чета че някои се оплакват че нямат зацапване.. Амиии РАДВАЙТЕ СЕ че нямате, че тогава може и да има проблем..

Аз много се замислих... че случилото се смен може да е от хапчетата които пих... преди да разбера че съм бременна бях настинала и оих ибупрофен, упсарин, прахчета фервекс и тн... после след + теста антибиотика..който уж може от бременни да се пият... и може би и затова така се случи, незнам, не съм коментирала с АГ... но като ида на преглед ще я питам.. много ви моля.. внимавайте какво пиете!!!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #648 -: Февруари 23, 2018, 20:24:17 pm »
Христина, прегръдки! Така е трябвало да стане! Ще правиш ли някакви изследвания сега?

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #649 -: Февруари 23, 2018, 20:25:26 pm »
За сега само антифосфолипидни мисля да пусна и едно обременяване да направя.. пък после ще видим, може и едни НК клетки да пусна... друго мисля че няма смисъл.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #650 -: Февруари 23, 2018, 20:33:33 pm »
Христичне,прегръдки и се радвам,че звучиш толкова оптимистично. Само така. :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #651 -: Февруари 23, 2018, 20:59:01 pm »
Христинче малко се бях притеснила за теб, но сега вече съм спокойна. Радвам се че си толкова позитивна и лесно премина и през това препядствие. Сега с нови сили след няколко месеца да си вземете заповедта и да действате.
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #652 -: Февруари 23, 2018, 21:23:57 pm »
Хриси, наистина си от най-силните тук. Надявам се повече да не ти се налага да си силна и оттук само хубави неща.  :bighug: :bighug:
Много успех ви пожелавам на всички момичета. И успешни процедури на Маги, Точица и Хриси тази пролет :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #653 -: Февруари 23, 2018, 22:53:19 pm »
Момичетаааа продължавам със странностите тоя месец.... ПОПРИНЦИП овулацията трябва да ми е неделя-понеделник по груби сметки само... казах ви че докато бях в Ц и след това гърдите ми бяха напрегнати... после се оправиха и бяха нормални до преди малко... леко твърди са и са ми болезнени зърната... това пък сега какво е?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #654 -: Февруари 24, 2018, 07:09:47 am »
Хормони... иди им намери логиката.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #655 -: Февруари 24, 2018, 10:11:50 am »
Изключително отрицателен тест, викате ми вие стига с този песимизъм, но ето....  :(  :( :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #656 -: Февруари 24, 2018, 10:18:42 am »
Докато не ти дойде има надежда. При мен един беше отрицателен, един със бледа втора черта. Пък накрая на прегледа докторката видя малка точица. Сега във вторник само трябва да видим пораснала ли е точица та.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #657 -: Февруари 24, 2018, 10:35:13 am »
Един тъп въпрос. Кога се чува сърчицето,че аз в понеделник съм на преглед да се види,има ли,няма ли...на 6-ти ми беше инсето.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #658 -: Февруари 24, 2018, 11:11:58 am »
Момичета мъжа ми си прави изследвания бихте ли си казали мнението, това 0,12 малко ме притеснява.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #659 -: Февруари 24, 2018, 11:43:37 am »
На 6ти февруари ли? Ако да, то тогава си в 4 г.с. и 4 дена. Понеделник е 4 г.с и 6 дена. Рано е за сърце, но знаеш ли.
Късмет на всички!