0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #680 -: Февруари 25, 2018, 00:53:28 am »
Хриси, евалата на високия дух, честно!!! Възхищавам ти се ❤️!

На мен ми остават два месеца мили момичета, хем искам да идва и да се свършва с тоя дискомфорт, болежки, притеснения, хем ме е много страх, че наближава.
Днес взехме комплекта за изписване, всяка покупка, която правим (нас почти нищо не ни трябва де, че си имаме от малката всичко, точно за майско бебе момиченце), хем ми е едно, несвойствено такова, особено, и в мозъка ми е все, ако не се стигне да го използваме на кой да го дам после, каквото съм взела за бебето, ей такива неща. Ужасно е да бременееш по този начин през цялото време, не знам как да го обясня, но на никой не го пожелавам. Бременността трябва да е най-щастливото очакване, еуфорията, плановете за бъдещето, а не най-смразяващия страх и вместо като нормалните хора да казваме “като се роди второто дете”, всъщност да казвам “ако имаме все пак второ дете”, просто защото не мога да си обърна езика да го кажа другото, най-малкото защото вътрешно крайно не съм убедена, че ще се сбъдне тази най-съкровена мечта.
А, живота е спрял от 18.05.2016г., и не може да придължи ог тогава.

Ей ме на, на целия ви позитивизъм, вечния черен облак с лирични отклонения съм аз, но продължавам да ви се радвам на високия боен дух, силна вяра, търпение, а с вас вярвам и аз, че ще успеете да сбъднете вашата съкровена мечта. Ето положителните тестове заваляха със започването на годината, нека продължават все така!

:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #681 -: Февруари 25, 2018, 01:24:56 am »
Вистал страхът ти да не преживееш това което ти се е случило е напълно нормално, но виж сега пак си бременна малко остава и се опитвай да се абстрахираш от лошите мисли. Просто когато се сетиш нещо подобно си кажи не този път всичко ще е наред, няма да мисля лоши неща.
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #682 -: Февруари 25, 2018, 01:26:25 am »
Вистал, все те чакам да се включиш и да пишеш как си. Кога писа, че има още 4 месеца, кога станаха 2. И те ще минат и ще е наред всичко. Този път знаете кое е било проблем и си под наблюдение. Нещата в живота не се повтарят по напълно еднакъв начин, особено изключенията. Само ти и мъжът ти знаете през какво сте преминали, какво ви е на душата и какво ще ви е още дълго време. Аз все съм ти се възхищавала, че имаш смелостта да опиташ отново за дете. И то не за второ, а за трето, защото ти си си имала второ дете. Майка си и тази мъка няма как да я забравиш. Не си песимист, а си човек. Ударите от живота ни правят по-предпазливи. Още 2 месеца и ти пожелавам големия камък да ти падне от плещите и да си гушкаш едно хубаво момиченце.  :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #683 -: Февруари 25, 2018, 11:39:42 am »
Вистал мила и ти не падаш по-далеч от мен! и ти си много силна жена... няма да мислиш за лоши неща... виж само какво ти се случи.. в последния месец в които правехте опити чудото се случи... и сега всичко ще е наред... мисли позитивно! Ще гушкаш една малка сладка принцеса... горе главата!!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #684 -: Февруари 25, 2018, 14:27:20 pm »
Вистал,сега разбирам през какъв ад си преминала,и много съжалявам. Но,сега трябва да мислиш позитивно и да изпращаш положителни емоции на детенце. Ще видиш,че нещата ще се развият положително и ще гушкаш една принцеса
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #685 -: Февруари 25, 2018, 14:29:20 pm »
Момичета пращам ви снежни усмивки от нашия Карандил. Не се предавайте и помнете , че след всяко зло следва добро :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #686 -: Февруари 25, 2018, 14:56:14 pm »
Хубави снежни усмивки. Много сняг,много нещо :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #687 -: Февруари 25, 2018, 15:14:00 pm »
Ама кучето не го взехте на разходка :( забременявай, че само за кучето ще питам, докато родиш 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #688 -: Февруари 25, 2018, 15:23:16 pm »
Ааа с тази козина само ни трябваше да го вземем там, после да се чудя как да го суша   :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #689 -: Февруари 25, 2018, 15:28:31 pm »
А ние днес,направихме нашия котарак евнух :D .
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #690 -: Февруари 25, 2018, 17:31:51 pm »
Нали си качваме снимки. Да се покажа и аз след извадения зъб. Вчера имах имен ден, никога не съм осъзнавала преди това колко много хора ми звънят да ми честитят 😀
Днес правя торти, за да почерпя в офиса. Купих 18 шоколада 😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #691 -: Февруари 25, 2018, 17:33:42 pm »
Добре си се подула, Тери!
Честит имен ден с малко закъснение :)
Какви торти правиш и защо в множествено число? Колко човека сте в този офис? :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #692 -: Февруари 25, 2018, 17:38:48 pm »
Ами 30 човека сме. Правя торта три шоколада. Миришеш и дебелееш. Ама моите колеги са мъже и моите торти с чиа без захар не ги тачат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #693 -: Февруари 25, 2018, 17:48:47 pm »
Да ти кажа чия без захар и аз не я тача. Или ще ям торта или не.
Обясни малко за 3 шоколада тортата! Сега се ограничавам от въглехидрати и тн, но не ми пречи да си помечтая, а и да я имам резерва :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #694 -: Февруари 25, 2018, 18:11:47 pm »
На тази торта и аз отдавна й се каня,ама незнам кога ще се захвана. Струва ми се голяма играчка.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #695 -: Февруари 25, 2018, 19:36:16 pm »
Ами не ми натежа толкова. Докато стяга единия блат, чистя едната стая, после докато стяга другия, банята и така. Мина си деня :D
Ето я рецептата. За първи път я правя и се получи.  Е едната торта като се опитах да я преместя в друг съд ми се разпадна, защото нямах търпение да я чакам още да стегне. Но тази торта беше за вкъщи и сега имаме шоколадово-бисквитена каша, която ще се омете също така бързо http://lussisworldofartcraft.blogspot.bg/2016/12/triple-chocolate-cake.html

Петя липсва, дано е добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #696 -: Февруари 25, 2018, 19:38:54 pm »
Хахаха....две в едно...чистене и правене на торта
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #697 -: Февруари 25, 2018, 19:49:50 pm »
Здравейте милички, Катенце благодаря че ме мислиш. Чета ви всеки ден. Аз се чувствам добре за сега. Кате успех на прегледа,дано да водите малката сладка точици. Моят следващ преглед е на 12.03 и се надявам всичко да е наред и да чуем вече сърчицето
« Последна редакция: Февруари 25, 2018, 19:52:12 pm от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #698 -: Февруари 25, 2018, 19:55:19 pm »
Благодаря. Вече започва да ме тресе треска. Като казах на приятелят ми,че ме е страх,да не кажат,че няма нищо,ме попита нямам ли още тестове. Ами,нямам! И не поиска да отиде да ми купи :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #699 -: Февруари 25, 2018, 20:01:01 pm »
Тери, изглежда и звучи много добре. Ще я пробвам някой пък. Иначе и аз така правя като правя една крем торта- на всеки пласт чистя по нещо :)

Катя, ти утре си на преглед, нали? Ще си в 4г.с и 6 дена. Ще се види точица. Дано всичко е наред :)