0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #760 -: Февруари 27, 2018, 11:44:54 am »
Кате, газирана вода с лимон.Аз само това пиех.Деган е за много тежки случай на повръщане без прекъсване.Ако си имаш бременлинско гадене очаквай следващите 3 месеца да си все така.Виж какво ще ти помага да го притъпиш или какво ще можеш да ядеш.Аз бях на домати със сирене почти 3 месеца.Бях свалила 5 кг.

Чочолинка, може да е от смяна на климата, от хормони от нещо моментно.Аз имам такова кафеникаво кървене след всеки цикъл, чистя се по-бавно.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #761 -: Февруари 27, 2018, 11:54:33 am »
Кате ,а ти инсем. ли прави или ЦС . Четох коментарите от преди това ,но нещо не разбрах ? Xxx
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #762 -: Февруари 27, 2018, 11:56:05 am »
Аз този месец пих противозачатъчни (тоест малко се промениха хормоните) и ми точно такъв цикъла, едвааа се чисти накрая. Така че може да са хормони.
За водата с лимон вдигам 2 ръце. След ЦС от антибиотика ми се гадеше 1 седмица, единствено вода с лимон ми помагаше. Ама то гаденето при бременни е друго, но не пречи да се пробва.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #763 -: Февруари 27, 2018, 12:07:08 pm »
Този път нищо не се видя явно предния път докторката се е объркала незнам и аз вече
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #764 -: Февруари 27, 2018, 12:14:54 pm »
Кате ,а ти инсем. ли прави или ЦС . Четох коментарите от преди това ,но нещо не разбрах ? Xxx

Инсеминация
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #765 -: Февруари 27, 2018, 12:15:48 pm »
Този път нищо не се видя явно предния път докторката се е объркала незнам и аз вече

Как така? 8O
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #766 -: Февруари 27, 2018, 12:27:20 pm »
А тестовете какво показват, пусна ли кръвен?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #767 -: Февруари 27, 2018, 12:28:55 pm »
Ми и аз незнам предния път видя точката даже ми я показа. Сега нищо не виждала. Пуснах кръвен утре сутрин след работа ще взема резултата.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #768 -: Февруари 27, 2018, 12:29:30 pm »
Отиди на второ мнение.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #769 -: Февруари 27, 2018, 12:30:58 pm »
Ще изчакам д видя резултата от кръвния да видим има ли смисъл от второ мнение
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #770 -: Февруари 27, 2018, 13:36:12 pm »
С колко ти закъснява?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #771 -: Февруари 27, 2018, 14:04:00 pm »
То ще е имало точица и тестовете й отчетоха. Дано да е продължила да расте. Дано ти е високо ЧХГ-то  и да се удвоява. Дано, дано, дано. Милата до утре сигурно ще полудееш :(  :bighug: :bighug
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #772 -: Февруари 27, 2018, 14:17:00 pm »
Благодаря момичета! Всички да сме живи и здрави! Дай Боже всеки му поне по едно такова като моето, да ви радва и обича! :)

Пете и от мен специални поздравления за рожденика :) да е жив и здрав и много да ви радва :) Пожелавам ви прекрасен празник :) ти как си?
Добре съм Слънце :) Отърсих се и продължавам напред :) За опити, за сега няма да мисля. Оставам всичко на времето - каквото стане, а ако не стане - Стаси за ни е жив и здрав! :)
Eli4ka93, защо чак утре - не може ли днес след 16ч. да си видиш резултата? В коя лаборатория го пусна? Дано всичко да е ОК!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #773 -: Февруари 27, 2018, 16:04:39 pm »
Петя, честит празник. Да е живо и здраво момчето ви  :balk_184: :balk_20:

Еличка, не може ли да провериш резултата онлайн?

А сега да ви разкажа и аз... Бях записала час за спермограма за вчера сутринта. Както знаете моя М, не желаеше да стъпва в болница. Условието беше да свършим работа вкъщи и за 5 мин. да ме закара до клиниката (тя е на 5 мин с кола от нас) и аз да вляза да я оставя :)
Обаче в неделя решихме да проверим точно къде се намира лабораторията и тръгнахме на разузнаване, за да не се лутам в понеделник сутрин. И без това времето е силно ограничено. При проверката се оказа, че клиниката е преместена в друг квартал, до който пък с колата в неделя при нулево движение и празни пътища стигнахме за 30 мин!!!  osi_12
Сами сте видяли снежната обстановка и жестоките задръствания в понеделник... Абсурд да стигнем.
И милия ми той каза: Срам, несрам ще отидем и на място ще дам пробата  :D :D :D Това беше най-доброто решение, както се досещате ;)
Та вчера сутрин свършихме и дългоотлаганата работа. Резултатите са готови и днес привечер (дано успеем), ще минем за тях.
Силно се надявам всичко да е ОК  osi_9
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #774 -: Февруари 27, 2018, 16:19:23 pm »
Това за тях е най-мъчното :lol:. И моят в началото се мръщи и се притесни,даже трябваше малко помощ от мен. Ама после свикна :D . даже последният път,когато трябвале да даде материала за инсето,докато отида до касата,за да платя процедурата и се върна,той беше готов.  :lol:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #775 -: Февруари 27, 2018, 16:20:41 pm »
Лейди, понякога просто нещата си се нареждат от самосебе си. Много по-добре е да даде пробата на място.
Хайде,стискаме слино палци всичко да е наред  yahoo_17 yahoo_17 :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #776 -: Февруари 27, 2018, 16:23:25 pm »
Това за тях е най-мъчното :lol:. И моят в началото се мръщи и се притесни,даже трябваше малко помощ от мен. Ама после свикна :D . даже последният път,когато трябвале да даде материала за инсето,докато отида до касата,за да платя процедурата и се върна,той беше готов.  :lol:
Хахахахаха Кате  :lol:
И аз се бях настроила, че ще почакам, предвид голямото му притеснение. А и се опасявах, да не би от стреса, да не може да свърши работа. Засечки не е имал, но знае ли човек...
Обаче докато си отворя фейсбука и разгледам, той вече беше готов  :lol:
Знам Точице, за това се зарадвах толкова много :) Благодаря ти :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #777 -: Февруари 27, 2018, 16:25:43 pm »
10-12дни ми е закъснението. Докторката лазва, че може да не се вижда понеже съм с двурога марка и може да е в някой от рифовете. А кръвния ще си го чакам до утре понеже съм шемет и забравих да искам ИД и парола
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #778 -: Февруари 27, 2018, 16:30:52 pm »
10-12дни ми е закъснението. Докторката лазва, че може да не се вижда понеже съм с двурога марка и може да е в някой от рифовете. А кръвния ще си го чакам до утре понеже съм шемет и забравих да искам ИД и парола

Значи,неозначава че няма точица. Така,че спокойно. Скрила се е.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #779 -: Февруари 27, 2018, 16:34:37 pm »
Еличке не можеш ли да звъннеш в лабораторията за ИД и парало - така процедират в Бодимед например.. опитай се да намериш вариант? Силно стискам палци всичко да е наред и точицата да си е на място... с теб сме и се молим за теб :)
Пете браво радвам се че се чувстваш добре - все пак пуснете се по течението, имате едно съкровище, а ако е писано ще се случи чудото пак... Пожелавам ти го :)
Лейди браво това е много добре, че на място е свършил работа. Моя пък и двата пъти с С е бил доста бърз.. само на микробиологията се беше забавил ( много му дойде - предния ден С. вечерта секс и за тая микробиология на др сутрин е тогава се е позамотал). Аз го бъзикам много си бърз, а той вика ми интереси филмчета има хаххаа