0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #560 -: Февруари 20, 2018, 22:06:49 pm »
На мен ми се обостри синузитът- кихах, сополи, не можех да дишам и кашлях, когато забременях. Сега не е все още добре. Не може настинка да предизвика аборт.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #561 -: Февруари 20, 2018, 23:29:23 pm »
На мен ми се обостри синузитът- кихах, сополи, не можех да дишам и кашлях, когато забременях. Сега не е все още добре. Не може настинка да предизвика аборт.
Благодаря ти, Пав-ла! Притеснявах се от напълните ако се е получило да не се отлепи, колкото и смешно да звучи.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #562 -: Февруари 21, 2018, 00:57:30 am »
Христинче, четях със затаен дъх дни наред с надеждата, че в понеделник ще пишеш, че все пак има пулс и всичко ще е наред, просто не е честно!
За това дето Господ изпраща изпитания на силните и на тези дето могат да ги понесат, просто се вбесявам като го чуя! Не е ли достатъчно това през което си минала?
И по тази логика, понеже ми се случи най-лошото, но още дишам и мърдам видиш ли, да се повтори пак, защото явно съм силна?!? Безумия са това!
Всички заслужаваме щастие, стига с тези неоправдани изпитания и преекспонирана сила!!!
От сърце ти желая, дали с предстоящото инвитро, дали на следващ цикъл, но отново чудото да стане и този път да трае до край с щастлив финал ❤️!
 :bighug:

Еличка на теб честито и лека бременност!

Момиче_ф, да един вирус би могъл да повлияе на евентуална ранна бременност/имплантиране, но никак не е задължително, имам пресен пример за това, който в момента е в началото на четвърти месец.

Стиснати палци на всички!

Тери, голяма свежарка си, а тортата от памперси е чудна!

При мен мина обременяването с глюкоза и не само, че нямах граничен резултат като предния път, но с гордост заявявам, че нямам гестационен диабет тази бременност и голям товар ми падна от плещите. Корема ми в момента е с обиколка с каквато предните два пъти ходих да раждам (в средата на седми месец съм сега), огромна съм просто  :), върнаха се неразположенията от началото на бременноста, та нямам вече търпение да се прикючи с този дискомфорт на пролет, а същевременно ме е страх от финала и ми е едно много никакво такова в това отношение...

Хайде чакам още  :bfp: и хубави новини от всички ви!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #563 -: Февруари 21, 2018, 07:16:04 am »
Браво, Вистал, много се радвам за теб. Да ставаш още по-огромна и да родиш една мома като мишелинче на пролет  :bighug:

Онзи ден гледах последния епизод на риалитито на клиника Малинов и докторът каза, че на една негова пациентка много й се ядяло през цялата бременност сапун :D Реших, че малко е преувеличено. Но когато отидох да подаря тортата от памперси и ми дадоха да разглеждам снимки. Гледам моята приятелка все мирише нещо странно, все си навряла главата до стените. И вече на една снимка гледам в чиния нещо много гадно, което не става за ядене. Попитах я какво е и тя каза, че през цялата бременност била пристрастена да души вар, затова й били сложили в чиния да си има вкъщи вар. :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #564 -: Февруари 21, 2018, 08:03:06 am »
Браво, Вистал, много се радвам за теб. Да ставаш още по-огромна и да родиш една мома като мишелинче на пролет  :bighug:

Онзи ден гледах последния епизод на риалитито на клиника Малинов и докторът каза, че на една негова пациентка много й се ядяло през цялата бременност сапун :D Реших, че малко е преувеличено. Но когато отидох да подаря тортата от памперси и ми дадоха да разглеждам снимки. Гледам моята приятелка все мирише нещо странно, все си навряла главата до стените. И вече на една снимка гледам в чиния нещо много гадно, което не става за ядене. Попитах я какво е и тя каза, че през цялата бременност била пристрастена да души вар, затова й били сложили в чиния да си има вкъщи вар. :D :D :D

Благодаря, Тери 💝!

По въпроса за варта, едни познати ядат редовно вар, правят си я на парчета тънки като чипс, сядат си пред телевизора с пликчето и си го хрупат... Това с очите си съм го видяла. До колкото знам, в класическите случаи това означава недостиг на нещо в организма, не знам при бременността дали е такъв случая или просто поредната хормонална странност.

Аз през първите две бременности загивах за ягоди и сладолед, тази бременност съм пристрастена към пръчиците на Бони обаче :D :D :D...
Поне все за храна иде реч, де :D.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #565 -: Февруари 21, 2018, 08:21:49 am »
Вие с тази вар ме разбихте.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #566 -: Февруари 21, 2018, 08:31:50 am »
Добро утро момичета,едно въпросче имам и съм малко притиснена... работата е следната. Почина близък на семейството на мъжа ми и той трябваше да ги закара днес.Аз бях много против защото знам че не е хубаво сега да ходи по такива места, има ли нещо вярно в това
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #567 -: Февруари 21, 2018, 08:42:04 am »
Добро утро момичета,едно въпросче имам и съм малко притиснена... работата е следната. Почина близък на семейството на мъжа ми и той трябваше да ги закара днес.Аз бях много против защото знам че не е хубаво сега да ходи по такива места, има ли нещо вярно в това

И аз съм чувала,но като се отнася за близък човек,няма как. През май стават шест месеца от смъртта на серкъреа ми. Ако са станали нещата при мен и дотогава всичко е ок,няма как да не я почета. Много я обичах. Разбира се,ако строго ми забранат да пътувам,няма да ходя.
Но всичко според мен са бабини девитини. Когато сестра ми трябваше да ражда ходих до църквата,за да питам дали наистина не е хубаво първо дете да се кръсти на починал. Свещеникът ми каза,че това са глупости и трябва въя всеки един момент да се почитат починалите. Така че не се притеснявай
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #568 -: Февруари 21, 2018, 08:44:31 am »
И аз знам че не е хубаво... ако отиде на гробищата поне да седи по в страни... според мен се ходи само на някой много близак, пък и хората се почитат докато са живи после вече...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #569 -: Февруари 21, 2018, 08:48:01 am »
Аз знам, че това важи само за бременната или поне така  в моя край. Преди години като почина една от бабите в рода ни, само бременната леля не дойде. Мъжът и родилите й си бяха там. И сега синът й е на 17 години. Така че общо взето са си суеверия. Не се притеснявай изобщо.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #570 -: Февруари 21, 2018, 08:48:31 am »
Не ги мислете тия суеверия. Отпуснете се. Не се напрягайте излишно и всичко ще е наред.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #571 -: Февруари 21, 2018, 08:50:59 am »
Ели, ти усещаш ли вече да ти се яде вар? :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #572 -: Февруари 21, 2018, 08:58:01 am »
Вар не 😂, но онзи ден пращах една колежка за сладолед.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #573 -: Февруари 21, 2018, 08:59:51 am »
Вчера малко се ядосах на моя , че бърза да каже на майка ми, баща ми и майка му, а той вика ти написа ли във форума тогава да мълчиш 😂
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #574 -: Февруари 21, 2018, 09:04:10 am »
:D :D :D според моя мъж сме някакво мистично общество, правещо заклинания срещу менструация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #575 -: Февруари 21, 2018, 09:06:06 am »
хахаахах Териии убиваш ме хахахха постоянно се смея с теб :)
Моя пък не знае че пиша тук... че ще има ето ти само това мислиш, бля бля бля хахаха
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #576 -: Февруари 21, 2018, 09:08:38 am »
От моят като направих първия тест с бледа черта и почна кво казаха във форума 😂. После нали един беше с бледа един без никаква и аз се изнервих и той вика айде престани щом един път се е появила тая черта няма къде да ходи като идеш на лекар ще каже
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #577 -: Февруари 21, 2018, 09:37:41 am »
Хахаха,вариме кокоши крака на пълнолуние :lol:
Аз на няколо души казах,че "май съм леко бременна". :). На моя му е бледа чертата на теста и каза,първо лекарят да потвърди,та тогава щял да ср хвали. Казах му,да минат критичните три месеца,пък после,ама нещо се намръщи. Имам една приятелка, така да се каже, на която,ако са станали нещата,смятам да й кажа към края,ако не се видим случайно. Завестлив човек е,и винаги се развалят работите като й се похваля аз или другата ни приятелка.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #578 -: Февруари 21, 2018, 11:24:28 am »
Джули, не се притеснявай. Само суеверия са и то глупави. Починалите хора трябва да се почитат, а не да имаме страх от тях. За кръщаването на починал също. Ако има някакви съмнения просто се променя името малко и готово.

Тери, такива странни апетити (пика) и желания за миризми може да показват различни заболявания. Примерно хора, които обичат миризма на боя за обувки (най- вече деца) почти винаги имат сърдечни проблеми. За вар не знам, не нищо не пречи да се проучи.

Христинче, прекалено много опити да бдеш силна изморяват не само физически.  :bighug:

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #579 -: Февруари 21, 2018, 11:39:30 am »
Аз обичам да мириша целина, самия корен, по пазара винаги ги доближавам и вдишвам. Често и готвя целина. Какво може да ми е в недостиг и аз съм се чудила.