0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #480 -: Февруари 19, 2018, 11:03:07 am »
Момичета на работа в коридора преди малко се роди прекрасно момиченце дано ми е на късмет и да се е получило. Все още не ми е дошло умишлено не съм правила нов тест. Гърдите не ме болят, но са станали леко чувствителни и на моменти ми иде да си изхвърля сутиена, а обикновенно преди цикъл много ме болят.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #481 -: Февруари 19, 2018, 11:28:35 am »
Момичета и аз сега се прибирам от Аг-то всичко е точно в 5 г.с съм живот и здраве октомври месец трябва да се появи бебче и така. Катя браво миличка мн се радвам за теб. Слънце стискам палци и за теб
Браво,Джулия. Всичко да е ок до края ти пожелавам. Аз съм другия понеделник на преглед и се надявам да са наред нещата.
Момичета
 :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #482 -: Февруари 19, 2018, 11:33:28 am »


HELIANTHUS ти как си?


Добре съм, мина ми О и сега чакам да не ми дойде, но вече тотално откачам :D Мисля, че О ми беше в петък вечер, защото имах някаква болка в левия яйчника и мисля, че това беше О. И сега е едно голямо о чудене дали имаме шансове или не... Чета постоянно тези дни за продължителността на живот на сперматозоидите и яйцеклетката, защото бъркахме кекса в сряда, в петък мм беше много изморен... И след това кекс в събота сутринта и вечерта, но ако О е била наистина в петък вечер... Сега ме е яд, че не правих тестове за О този месец и сега само гадаят, въпреки че преди моите усещания и тестовете винаги са съвпадали. Така или иначе до 2 седмици ще се разбере... Дано вече да стане.
Успех на всички, момичета. Дано този месец напълним темата с  :bfp1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #483 -: Февруари 19, 2018, 11:57:25 am »
Катя ще чакаме и ние с теб да дойде другия понеделник да се докажат хубавите новини :)
HELIANTHUS не се тревожи и не го мисли толкова :) ние всички толкова пъти сме правили тестове за О пък какво с тях без тях не се знае 100 % кога е О и дали наистина има О :) смело напред, кураж и щастливи новини след 2 седмици :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #484 -: Февруари 19, 2018, 12:31:23 pm »
Слънцемое, знам че е така, но съм много нетърпелив и искам да знам всичко сега и веднага  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #485 -: Февруари 19, 2018, 12:35:10 pm »
И аз това съм си мислила, колко по-лесно щеше да е, ако жената имаше механизъм да разбере деня, в който е напълнила фурната. Много въображаеми симптоми щеше да ни спести :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #486 -: Февруари 19, 2018, 13:12:34 pm »
Тери остави това с "напълването на фурната", като цяло ако знаеше кога ще забременее ето това щеше да е най-хубаво :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #487 -: Февруари 19, 2018, 14:00:54 pm »
Аз не мисля, че се променят нещата след опитите за бебе, но си мисля, че просто толкова много се вглеждаме, че откриваме много неща, които иначе даже не бихме забелязали.

Еличка, какво работиш, че ти се случват такива неща? Дано да ти е на късмет.

Късмет на всички!!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #488 -: Февруари 19, 2018, 15:27:46 pm »
В спешно отделение съм на регистратурата иначе по образование съм студентка
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #489 -: Февруари 19, 2018, 16:01:15 pm »
Катя ще чакаме и ние с теб да дойде другия понеделник да се докажат хубавите новини





Наближава :D
« Последна редакция: Февруари 19, 2018, 16:19:23 pm от КатяДЖ »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #490 -: Февруари 19, 2018, 16:28:24 pm »
Ееее, Ели, да беше една рецепционистка в Надежда, да ни намериш едни пролуки в часовете :D :D
Днес като бях на зъболекар и му казвам, че нищо не искам да вадя, чакам си АРТ процедури. И той: "При кой ходиш на лекар, да те пратя при моя приятел д-р М." Почти си записах час за инвитро от зъболекарския стол. Въпреки, че то там ще ида на зъболекар някой път и ще си тръгна бременна. В тази клиника всички забременяха миналата година и от екип от 20 човека 9 излязоха в майчинство. Предишната ми зъболекарка и сестра й бяха едновременно бременни в 8 месец и аз отивам да си правя зъб и си удряха коремите през мен :D Мъжете зъболекари се шегуват, че не искат да сядат по столовете, да не вземели да забременеят. И днес докторът ме пита много ли го чаках, а аз му отговорих: "А не, аз си чакам да забременея" :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #491 -: Февруари 19, 2018, 17:05:52 pm »
Хахахах Тери луда глава си  :lol:   :lol:  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #492 -: Февруари 19, 2018, 19:46:08 pm »
Здравейте момичета,чета ви от няколко месеца ,всъщност от както с половинката решихме да имаме детенце.Аз  съм на 40 г.имам 3-ма прекрасни сина ама половинката няма и решихме ако е рекъл Господ да си имаме още едно.Правим опити от няколко месеца .Не се заблуждавам, че ще стане лесно🙄В момента съм с 5 дневно закъснение и 2 отрицателни теста ,като цикълът ми е на 25-6 дни ,редовен.Не ми се е случвало до сега подобно нещо ,и понеже от прочетеното до сега съм установила ,че сте ужасно мили ,искам да ви попитам-дали вече трябва да се притеснявам? По принцип знам че до 7 дни е горе долу нормално ама се чудя дали не ми подранява менопаузата......
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #493 -: Февруари 19, 2018, 20:07:01 pm »
Ееее, Ели, да беше една рецепционистка в Надежда, да ни намериш едни пролуки в часовете :D :D
Днес като бях на зъболекар и му казвам, че нищо не искам да вадя, чакам си АРТ процедури. И той: "При кой ходиш на лекар, да те пратя при моя приятел д-р М." Почти си записах час за инвитро от зъболекарския стол. Въпреки, че то там ще ида на зъболекар някой път и ще си тръгна бременна. В тази клиника всички забременяха миналата година и от екип от 20 човека 9 излязоха в майчинство. Предишната ми зъболекарка и сестра й бяха едновременно бременни в 8 месец и аз отивам да си правя зъб и си удряха коремите през мен :D Мъжете зъболекари се шегуват, че не искат да сядат по столовете, да не вземели да забременеят. И днес докторът ме пита много ли го чаках, а аз му отговорих: "А не, аз си чакам да забременея" :D
Тери, как успяваш да ме разсмиваш :lol: :lol: :lol: Давай адреса, ще чакам с теб  :D
Лулито, добре дошла. Дано не се задържиш много тук... Не съм много компетентна, но знам, че един кръвен тест ще те ориентира най-добре. Може О да ти е била по-късно и за това тестовете да са отрицателни. Утре сутрин тичай към лабораторията и ни дръж в течение. Успех и  :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #494 -: Февруари 19, 2018, 20:14:14 pm »
Лулито,хайде моля те. Много е рано за такива работи. Аз аъм на 41 и не смятам да се давам още. :D . Има и други причини освен мнооооого ранна менопаулза. Отивай да правиш тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #495 -: Февруари 19, 2018, 20:15:56 pm »
Здравей, Лули. Четири дечица звучи много хубаво <3 Ние като започнахме опити с мъжа ми, всеки месец ми закъсняваше, а  13 години съм била бетон на 28 ден. Чела съм, че вариране на цикъл може да предскаже бъдеща менопауза. Защо не пуснеш един анти-мюлеров хормон. Мисля, че ми струваше 30лв, а той дава оценка на яйчниковия резерв. Все пак ти пожелавам причината да е бебенце :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #496 -: Февруари 19, 2018, 20:43:00 pm »
Аз писах, но не се е публикувало.
Лилиту, според мен трябва да посетите репродуктивен специалист. Това, че ти си на 40 не е краят. Не се знае, може мъжът ти да има проблем. Просто не е препоръчително да губите време, а да не сте наясно със състоянието и на двама ви.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #497 -: Февруари 19, 2018, 21:06:11 pm »
Благодаря на всички за бързите отговори ,страхотни сте  :) и да ,знам че един кръвен тест ще даде яснота по въпроса,но ще изчакам и утре (ще ми е май 7ми ден, на 14-ти трябваше да ми дойде) ,но не мисля че съм бременна ,до сега тестовете да са отчели ,а и нямам никакви симптоми нито пмс...но и цикъл няма ,дори не ми зацапа...страх ме е да не е някакъв здравословен проблем и утре ще звъня да си запиша час за гинеколог.Пожелавам на всички тук да постигнат целта си съвсем скоро😙
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #498 -: Февруари 19, 2018, 21:08:07 pm »
От тази вечер
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #499 -: Февруари 19, 2018, 21:12:12 pm »
Еличка,аз виждам бледа чертичка -дано!