0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #520 -: Февруари 20, 2018, 10:22:12 am »
Момичета, аз като си поемам въздух и усещам грипове и кашлям от време на време. Притеснявам се нещо да пия, ако случайно сеце получило да не навредя с нещо. Нещо мога ли да вземем? Чак в събота трябва да правя тест
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #521 -: Февруари 20, 2018, 10:30:00 am »
Къде се разболя Момиче Ф  osi_6
Парацетамол е позволен, но за кашлица няма да помогне.
Опитай с повче чай и мед... но ако се влошава бягай на доктор, че и настинката може да навреди не по-малко от лекарствата.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #522 -: Февруари 20, 2018, 10:35:32 am »
Момиче и аз съм леко настинала но пия повече чай с мед и лимон и съм по-добре. Пий чайчета да се загряваш ако е много зле трябва да попиташ лекар само той може да ти каже какво можеш да пиеш
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #523 -: Февруари 20, 2018, 10:48:05 am »
Точице, хайде да минава и твоето номерче и да започвате април :)
Момиче_ф, защо не пробваш и клеева тинктура и мажи сливиците с мед.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #524 -: Февруари 20, 2018, 10:50:58 am »
Довечера си взимам един буркан мед и лимон и почвам  :?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #525 -: Февруари 20, 2018, 10:57:06 am »
Мед и джинджифил,но преди това виж дали е полезен за бременни
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #526 -: Февруари 20, 2018, 11:16:33 am »
Тук що излязох от кабинета на АГ. Каза, че вижда една много малка сладка точица и една много нетърпелива майка. Другата седмица понеделник или вторник пак съм на преглед.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #527 -: Февруари 20, 2018, 11:25:28 am »
Еличка,много се радвам за теб!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #528 -: Февруари 20, 2018, 11:26:11 am »
Ехаа Еличке браво :) правилно си то го е казал АГ-то хахаха
Много се радвам се така рязко се размърда нашата темичка :) надявам се и ние старите скоро да се похвалиме с такива резултати :) preggo preggo preggo
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #529 -: Февруари 20, 2018, 11:35:00 am »
Слънцемое, аз някак си съм решила, че по едно и също време с теб ще забременявам, та ми кажи само за кой месец го плануваме :D

Елиииии, честитоооо. Да ти расте тази точица много, видя им сметката на тези тестове за бременност. Бях сигурна, че ако ехографа не показваше точица щеше да го разглобиш и него :D Пожелавам ти всичко да е наред и да си стане една голяма сладка точица.
А Танчето нещо се загуби. Нея я чакаше инсеминация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #530 -: Февруари 20, 2018, 11:50:45 am »
Благодаря момичета. Дано скоро всички изпитат чувството като им се усмихне доктора и каже ето я малката сладка точка.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #531 -: Февруари 20, 2018, 11:53:46 am »
Еличка честито :)
Тери тук съм, чета си ви, но нямам нищо за споделяне за сега. Чакам си цикъла тези дни и да се обаждам за час. Днес БТ ми падна стремглаво надолу и ще имам предмартенска изненада :D Вие гледам сте направили първата крачка, нека по-бързо да минават номерцата и да идва вашия ред :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #532 -: Февруари 20, 2018, 11:58:19 am »
Тери аз мисля да го заплануваме за март или април, така че ако имаш някакви претенции казвай хахах иначе така се радвам за всичките момичета, който ни зарадваха този месец тоста така положителен беше, че вече и аз искам по силно и силно да ми се случи и си го пожелавам, на мен и на всички други които още го чакаме. Аз моя още от снощи го подхванах ахаххаха тя О ми е чак края на седмицата (даже по календара от телефона е в понеделник 26.02.2018) ама то не се знае така че да си доставяме удоволствието пък ще видиме какво ще стане :)
Тери хареса ми предположението ти ехографа при прегледа на Еличка хахахахаха и аз нямаше да се учудя ако го беше разглобила йахахахайаа
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #533 -: Февруари 20, 2018, 12:09:46 pm »
Eличка честито мила  :grouphug: :ballons: :party: :balk_16:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #534 -: Февруари 20, 2018, 12:17:56 pm »
Еличкаааа, много се радвам за теб! Браво! Спокойна и безпроблемна бременност и пухкаво, здраво бебче на финала!
Днес бях в Щерев, понакара ми се лекарката, че докато чакам мъжкия фактор да се оправи е било добре да си направя проходимост на тръбите, че времето лети, а нищо не правя. Права е за всичко, аз се надявах на чудо, естествено забременяване. Сега в събота иска да  проследим овулацията и ако няма бременност, другият месец ми препоръча хидротубация за проходимост на тръбите, след това инсеминация. Попитах защо не цветна снимка и каза, че тази процедура е по-щадяща. Помня, че на някой тук му правиха, моля да изкаже мнение, ако има повече информация и има ли болки при манипулацията.
Успех Момиче ф, Слънце мое, Тери, Маги, Катя ДЖ, Таня и на всички останали чакащи двете чертички!
Хриси, сила и спокойствие, скоро ще имате пак щастлива вест! Прегръщам те!
« Последна редакция: Февруари 20, 2018, 12:30:37 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #535 -: Февруари 20, 2018, 12:30:51 pm »
Много се радвам, Еличка!  :)
Лека и спокойна бременност ти желая!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #536 -: Февруари 20, 2018, 12:45:22 pm »
Кукапетъл и ние се мотаме спокойно ... някъде четох че в Щерев се прави само хидротубация, а не цветна снимка. Аз също бих се радвала някоя от вас, която  по запозната да каже за какво иде реч :) мноооого силно ще ти стискаме палци да има две черти този месец :) виж как хубаво и тръгна на групичката :) прегръщам те
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #537 -: Февруари 20, 2018, 12:54:04 pm »
Аз съм правила хидротубация в Щерев преди няколко години. Няма нищо страшно. Като цветната снимка е, но без контрастно вещество. При мен мина изключително леко - веднага бях готова да скоча и да си тръгна. Преди мен обаче, на друга жена, й е понесло тежко. Според мен си е до човек, праг на болка и разбира се, състояние на тръбите. Чувала съм, че когато има проблем с тях, може да бъде по-болезнена процедурата. Може превантивно да си вземете някакво обезболяващо, непосредствено преди процедурата. Аз си бях приготвила аулин, не знам дали и той не ми помогна да мине така леко. По-късно през деня усещах мнооого лека болка ниско долу при физическо усилие. Иначе, лекарката ми и асистентката бяха изключително внимателни, даже ръката ми държаха. Всичко, заедно с приготовленията, приключи за 10 минути. Доколкото знам, след хидротубация няма противопоказание за забременяване в същия месец, докато при ЦС се препоръчва да се изчака един цикъл заради контрасното вещество.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #538 -: Февруари 20, 2018, 13:13:52 pm »
А тогава защо някой избират хидротубация, други ЦС? тя пак ли с пълна упокойка се прави? и кое е по-добре да се избере?
Мерси за инфото Златето
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #539 -: Февруари 20, 2018, 13:19:02 pm »
Аз имам спомен, че на Маги са й правили хидобрутация, според която е била с две проходими тръби, а на ЦС е показало малко по-различен резултат. Но дали промяната е настъпила между двете изследвания или просто ЦС е по-точна, тя може да каже само.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света