0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #880 -: Март 03, 2018, 10:06:41 am »
HELIANTHUS честито лека б и пухкаво бебче на финал. Аз да ви попитам, след доказана ову запонаха леки болки в яйчниците и някакво страшно бяло течение, има ли повод да се притеснявам?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #881 -: Март 03, 2018, 10:17:51 am »
Еееее, браво момиче  :bighug: :bighug:. Точно така се прави: повече българчета за България. Честит празник, честити чертички.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #882 -: Март 03, 2018, 10:30:29 am »
Честит празник! И честит нов положителен тест. Стискам палци. Аз като видях бледата чертичка,започнах да будя моя,за да види и той,а получих само едно мучене :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #883 -: Март 03, 2018, 11:14:44 am »
Честит празник момичета, пожелавам ви да сте много борбени и много българчета да има  2bg
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #884 -: Март 03, 2018, 12:16:33 pm »
Благодаря, момичета  :bighug:

Честит празник, бъдете горди, че сте българи, където и да сте по света 2bg
Желая ви много българчета!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #885 -: Март 03, 2018, 12:19:36 pm »
Честит празник на всички!
Чочолинка, чудесен резултат! Страхотно! Радвам се за теб!
Хелиантус, тихичко честито! Стискам палци всичко да е наред! 💖💖💖
Днес не успях да отида до АГ, викаше ме да проверим дали се е пукнал фоликула ми, но сме в Пловдив. Дали ще е проблем ден, два по-късно да отида според вас. Имам леки болки в овулиралия яйчник, нормално ли е, че почвам да мисля, че ми е запушена там тръбата. Винаги вдясно имам по-силни болки.
Слънце мое,  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #886 -: Март 03, 2018, 13:00:28 pm »
Честит празник 🇧🇬❤️HELIANTHUS честитоооо много се радвам ❤️❤️❤️ ХЕи момичета от цяла седмица от както съм влезнала в групата само хубави новини и на тези на които не бяха много хубави съм сигурна ,че много скоро ще се похвалят .
Kukapetal  благодаря ти ако знаеш как ми олекна , не знам ти дали си правила ЦС и как са ти тръбите ,но при мен има едно постоянно придърпване от дясната страна от много време,мислех си че и мойта е запушена именно заради това и даже вчера казаха на докторката докато правеше ЦС ,но при мен и нямаше проблем с тръбите . Явно е нещо друго . Като отида другия месец за проследяване на О. ще ги накарам да ме погледнат по специално .
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #887 -: Март 03, 2018, 13:06:40 pm »
Този месец проследяваме овулацията при мен, а другият ще проверяваме тръбите, много се притеснявам, дано всичко е наред. Само отлагам тази цветна снимка, но вече няма за кога.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #888 -: Март 03, 2018, 13:16:22 pm »
Ами аз като прясна прясна след снимката сигурно вече си прочела ,но въобще не ме боля !!! Снимката ми беше след обяд в 16:00 . Сутринта в 10 си сложих една свещичка Profenid ,после в 15.00ч си сложих още една и полувинка Аулин изпих ,че ме беше станах целия да не се надрусам пък съвсем .  И си мисля ,че това много ми помогна за болката . Страха ми беше много по голям щом ревнах само при влизането в кабинета смятай ... срам 🙊🙈 . Много добре те разбирам аз им надух главите тук няколко дни за тази снимка . А само да кажа ,че вчера преди ЦС имах болки в кръста ,пробождания и придърпвания от дясно и от ляво и се притеснявах още повече ,че сигурно са ми запушени и на мен и за това така ме боли . За моя радостта не да те . Стискам ти палци всичко да е наред ❤️❤️❤️❤️
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #889 -: Март 03, 2018, 13:20:34 pm »
Благодаря, Чочолинка!
  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #890 -: Март 03, 2018, 13:26:00 pm »
Благодаря, Чочолинка!
  :bighug:
:bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #891 -: Март 03, 2018, 14:02:18 pm »
Кукапетъл така или иначе не можеш да идеш до АГ действайте си и след 2 седмици те чакаме с пожително тестче и дано ме се стигне до тая ЦС. Нещо се разминахме вече с теб. Аз след една седмица не чакам Ц. А преди бяхме по едно и също време.
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #892 -: Март 03, 2018, 15:00:28 pm »
Да, така е, аз декември имах закъснение 4 дена и се разминахме, сега не чакам цикъл на 14 март.
Стискам ти палци и на всички момичета в групата, успех!!!
« Последна редакция: Март 03, 2018, 15:03:17 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #893 -: Март 03, 2018, 15:24:22 pm »
Кукапетал, всичко ще е наред на снимката. Всички ни боли и придърпва от някоя страна и се филмираме.
Аз вчера бях на фоликулометрия. Пусти фоликули, пак 2 са тръгнали. Лошото е, че като миналия месец единия е с нормални размери, пък другия по дребен (1.55мм и 1.17 мм). Та се надявам да не стане като януари единия да си свърши работата и другия да направи пак ЛУФ. Че хич не ми харесва опцията 1 месец опити, 1 месец противозачатъчни. Но пъъъъък така имам възможност за така мечтаните от мен близначки :D :D Какво ли не прави човешкото съзнание, толкова много искам близначки, че правя някакви аномалии с фоликулите без стимулации. И лекарите се учудиха, че за втори месец правя два. И сега се чувствам още по-красива. Миналия път ми казаха, че имам красив яйчник, сега и фоликулите ми били хубави. Ехххх да взема да си ги кача във фейсбук да събера лайкове :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #894 -: Март 03, 2018, 15:53:10 pm »
Май започвам да вярвам, разбира се не издържах до утре сутрин както беше предварителния план и пак се тествах

Тери желая ти съвсем скоро близначките да са факт.

Чочолинка за теб много се радвам, че всичко е минало добре вчера.

Слънцемое дано хич да не ти идва след седмица, нали с Тери бяхте решили март да е.

Кукапетъл, дано и на теб хич да не ти идва на 14.

Успех на всички

« Последна редакция: Март 03, 2018, 16:04:45 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #895 -: Март 03, 2018, 15:55:23 pm »
Много хубава чертичка, да ти носи много щастие  :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #896 -: Март 03, 2018, 16:17:53 pm »
HELIANTHUS, браво. :bighug:
Аз си направих три,че за мъж ми,му бяха все бледи чертичките :D . Стискам палци, всичко да е наред и леко дебелеене. :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #897 -: Март 03, 2018, 16:18:53 pm »
Джулия и Христинчето ми се губят.
Как сте,момичета?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #898 -: Март 03, 2018, 17:20:11 pm »
HELIANTHUS честито. Каква хубава чертичка само. Добро начало на женския месец :) Честит празник на всички :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #899 -: Март 03, 2018, 22:43:05 pm »
Момичета, да ви попитам. Запознати ли сте,каква физическа активност е разрешена при бременност,имам предвид упражнения,тренировки.... Защото аз ходя на народни танци,но лекарката ми ги забрани още в деня на инсето. За сега-да не говорим. Но искам да правя някакви упражнения,които хем да ми подържат тоноса,хем да са безопасни