0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #920 -: Март 05, 2018, 19:43:54 pm »
Да не се окажат две?!?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #921 -: Март 05, 2018, 20:02:27 pm »
Честито на новобременните! Спокойно бременеене!

Жълтото тяло не е в матката. Щом лекарят не е казал нищо, значи не е нищо притеснително, Катя.

Христинка, добре дошла. Най- добре да коментирате изследванията с лекаря на мъжа ти.

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #922 -: Март 05, 2018, 20:15:10 pm »
Ще е хубаво да са две,ама надали :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #923 -: Март 05, 2018, 21:58:13 pm »
HELIANTHUS аз съм добре,засега всичко минава леко. В 7с.4д. съм. На 12 съм на преглед и се надявам вече да чуем сърчице
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #924 -: Март 05, 2018, 22:26:01 pm »
HELIANTHUS аз съм добре,засега всичко минава леко. В 7с.4д. съм. На 12 съм на преглед и се надявам вече да чуем сърчице

Аз на 19- ти. :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #925 -: Март 05, 2018, 22:28:12 pm »
Кате дано всичко е наред
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #926 -: Март 05, 2018, 22:36:47 pm »
Пожелавам ви и двете да чуете сърчицата и всичко да е наред. Моят първи преглед май ще чак в 12 седмица, но не е сигурно още.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #927 -: Март 05, 2018, 22:43:24 pm »
Благодаря миличка, ти защо чак тогава ще имаш преглед
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #928 -: Март 05, 2018, 22:46:44 pm »
Благодаря,Джулия. И при теб всичко да е наред :bighug:
HELIANTHUS,защо чак тогава?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #929 -: Март 05, 2018, 22:56:52 pm »
Защото съм в Англия и тук е така... Не си дават много зор и не бързат с нищо.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #930 -: Март 05, 2018, 23:44:48 pm »
Ние мрънкаме срещу нашата здравна с-ма,ама като се налага,веднага отиваме на специалист. Чувала съм,че и я други държави чакаш дълго за преглед.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #931 -: Март 06, 2018, 00:06:01 am »
Здравейте момичета, честито на всички новобременни!

Еличка съжалявам много! Пожелавам ти скоро да видиш пак двете чертички и всичко да е наред този път!!!

При мен едно и също, хормоните ми врят и кипят, избухлива съм, постоянните болежки и неразположения, неспане, вече адски ми тежат и много ме изнервят, особено факта, че не мога да върша работа и да си гледам детето като хората.
След поредната микробиология пак съм с оскъдни лактобацили, то се редува това с гъбички от месеца преди да забременея още, не знам вече колко пъти.
Минах първия си записа на тонове за тази бременност, с други думи обратното броене започва.
След седмица трябва да ходя на третата фетална морфология и ще обсъждаме евентуална дата за секцио предполагам вече.

С някакви кутии (този път за чай, а не за бебешки съкровища :D) и мартеници се занимавах тези дни, както и с довършителна работа по детската стая (от една година сме в заправили), та поне времето ми минава по-бързо така.

Утре съм на контрола при мамолог за фиброаденома, който ми откриха началото на бременността да се види на какво дередже е, общо взето това е при мен.

Чакам още положителни тестове да валят скоро !
« Последна редакция: Март 06, 2018, 00:11:55 am от Vistal »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #932 -: Март 06, 2018, 07:52:15 am »
Здравейте момичета. Съжалявам че толкова рано ви занимавам с такива неща,но тази нощ баба ми почина и сега се чудя какво да правя,знам че не е хубаво,не ме пускат вътре,но ми е мн тежко. Никога не съм губила толкова близък човек и нз нали ще си простя ако неприсъствам на погребението
« Последна редакция: Март 06, 2018, 07:53:48 am от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #933 -: Март 06, 2018, 08:04:15 am »
Джулия,моите съболезнования. Да почива в мир. Незнам какво да те посъветвам. Отиди на църква и питай свещеника. За мен това са суеверия. Но и да не отидеш,баба ти бяма да се сърди. От друга страна,пък трябва и да се пазиш емоционално,защото може да навреди на бебето. Бъди силна. :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #934 -: Март 06, 2018, 08:09:55 am »
Благодаря ти миличка
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #935 -: Март 06, 2018, 08:15:13 am »
 :bighug: бъди силна,но и най-вече спокойна заради бебето. Пази го. Баба ти би искала точно това
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #936 -: Март 06, 2018, 08:46:04 am »
Джулия моите съболезнования. Пази се и мисли първо за бебето, после за всичко останало...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #937 -: Март 06, 2018, 08:48:56 am »
Съжалявам, Джулия  :bighug: :bighug: Бъди силна. Според мен това, че бременни не трябва да присъстват са суеверия, но все пак бих те посъветвала да не ходиш. На самото опело всички са много тъжни и колкото на човек му е свита душата, там ти става още по-тъжно и не можеш да се сдържиш.  Спомням си, че когато почина моята баба, някак си всички се държахме, но когато видиш човека починал сякаш осъзнаваш какво е станало. А ти имаш малко сърчице да пазиш в себе си. Опитай се да си възможно най-спокойна и мисли за бебето. Важно е какво сме направили за живите, а не това как ще почетем починалите. И все пак, ако решиш да идеш да се простиш с нея, направи го, когато все още не е започнало погребението и няма много хора. Така ще мине по-леко. Като се съберат много хора, още по-тежка става обстановката.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #938 -: Март 06, 2018, 08:52:18 am »
Djuliq922, искрени съболезнования. Случи ми се същото, когато бях бременна със сина ми в петия месец. Близките ми категорично ми забраниха да присъствам на погребението, не от суеверие, а заради емоциите. Въпреки това доста мислих и в крайна сметка реших, че нямам работа там. Отидох в църквата и запалих свещичка сама. Погребението е изключително натоварващо събитие, колкото и силен да е човек. Не съжалявам, че така постъпих. Кураж, каквото и да решиш!

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #939 -: Март 06, 2018, 09:03:35 am »
Много ви благодаря момичета.Знам че трябва да се пазя, но нз ако не присъствам на погребението винаги ще ми тежи че не съм отишла. Много съм раздвоена ж един момент си казвам че няма да отида,после се питам каква е разликата нали щв отиде човек или ще остане вкъщи така или иначе мъката си е еднакво голяма