0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #340 -: Февруари 14, 2018, 17:53:24 pm »
Ели, вижда се нещичко :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #341 -: Февруари 14, 2018, 18:00:59 pm »
Значи не си въобразявам. Утре ще повторя да видим ще има ли промяна!?!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #342 -: Февруари 14, 2018, 19:03:14 pm »
Не издържах и направих още един тоя път престой и според приятеля ми на него по се забелязва втората черта
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #343 -: Февруари 14, 2018, 19:32:07 pm »
Браво Еличка страхотен подарък. Пусни кръвен или още един тест след 2 дни за по голяма сигурност
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #344 -: Февруари 14, 2018, 19:37:42 pm »
Утре ще препикая и втория от опаковката престо и от тая вечер спирам метфогама, че ендокрийноложката каза и при най-малки съмнения да я спра и да и се обадя.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #345 -: Февруари 14, 2018, 21:38:30 pm »
привет,  този месец само 2 опита имаме по стечение на обстоятелствата, лекарката каза, че се е пукнал фоликул (не знаеше кога, но предположи, че може да е и предната нощ). Последен цикъл от 20.01.,  на 27-29 дни ми е, на 1 и 2 .02 имахме опити, нямам търпение за тест, макар че не залагам големи надежди на този месец. Усещам напрежение и чувствителност в гърдите, както и леко напрежение (като затопляне) в корема долу.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #346 -: Февруари 14, 2018, 21:38:54 pm »
КатяДЖ, благодаря за стиснатите палци, но аз вече само на вас ви стискам.

Имам си момче, родено през 2009 г. и една мома, родена през 2012 г. А бях на ДРЗ през 2011 г. във Варна и там момичетата ме орисаха да си имам и дъщеря. И следващата година правих процедура, която се оказа успешна и се роди мадмоазел.  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #347 -: Февруари 14, 2018, 21:45:05 pm »
И аз не залагах никакви надежди защото даже и овулация не следих и заради СПЯ незнам кога трябва да ми дойде, но днес реших да направя теста, защото снощи за пръв път ми стана лошо на работа от кръв. Ще видим обаче какво ще е развитието и дали ще потъмнее чертичката
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #348 -: Февруари 14, 2018, 22:16:53 pm »
Еличкааа ръсвам те с прашец та чертичката да стане по-тъмна.... закъснява ли ти вече Мц?

А за СГ дето коментирате сега ще ви прикача нашата СГ... Имаме две правени през един месец в различни клиники с едни и същи показатели са... Аз не вярвах че може да се случи чудото естествено... ама ето че стана... http://prikachi.com/images.php?images/298/9266298M.jpg
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #349 -: Февруари 14, 2018, 22:32:17 pm »
Хриси, дай Боже на всеки му вашия късмет. Как си ти? Добре ли са нещата с бебчето, чухте ли сърчице или е рано още?
Ели, много ти стискам палци. Ех, че хубав месец. И Джулия е бременна, дано и ти :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #350 -: Февруари 14, 2018, 23:28:55 pm »
Тери благодаря добре съм, в петък е заветният момент.. надявам се всичко да е наред.... нещо съм се разчела за кухи яйца и тн и много се притеснявах, снощи сънувах че прокървявам ама брутално после не помня...
Днеск бях на преглед при проф. Паскалева заради тромбофилията... направи изследвания... към 10седмица живот и здраве почвам аспирин 100мг и после 18 седмица пак при нея за изследвания и да вдигнем дозата за фраксиприна от 0,4 на 0,6.. ама много съм този от 0,6 😯 направо нензна как ще се справя... мислих да почвам да събирам пари за разни неща... ама няма да ме огрее...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #351 -: Февруари 15, 2018, 07:30:25 am »
Въпроса е там, че незнам дали и закъснява понеже съм със СПЯ престото от тази сутрин е отрицателно може да е рано след няколко дни пак ще тествам
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #352 -: Февруари 15, 2018, 07:49:39 am »
Ето снимката и на днешният ( разглобиха гр и че да огледам по добре дали има нещо 😁)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #353 -: Февруари 15, 2018, 07:57:32 am »
Еличка, защо не опиташ кръвен тест. Стискам палци да е с + ЧХГ. :babyflips:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #354 -: Февруари 15, 2018, 08:00:26 am »
Мисля за по сигурно да изчакам до понеделник. Тази сутрин като направих теста моят приятел ми каза че щом веднъж е имало втора черта тия дни ще се появи и по наситена така че ме обнадежди и за сега се въоражавам с търпение :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #355 -: Февруари 15, 2018, 08:43:04 am »
Еличка ще стискаме палци :) ако имаш търпение чакай до понеделник ако не на кръвен за по сигурно :)
Щастлив месец :) браво на вас
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #356 -: Февруари 15, 2018, 08:52:42 am »
Когато миналия месец си направих тест на 13ти ден след предполагаемата О (аз си бях решила, че е имало) и казах на докторът, че този месец няма да е станало и той: "Ама ти си правиш тест за бременност за този месец или искаш да предскажеш другата година ще забременееш ли". Тоест е рано за пикливи тестове. Така че понеделник направо прави кръвен да ти е мирна главата, щом си достатъчно търпелива да изчакаш понеделник.
Аз почти не съм правила тестове за бременност, трябва нещо наистина да ме е съмнявало, но ако съм направила един и има съмнителен резултат изобщо няма да чакам да минат няколко дена. Само ще седиш и ще мислиш сега. На твое място вече щях да съм в лабораторията и да съм дала кръв :D
Хриси, стискам палци да чуете сърчице. То трябва, все пак си имаш едно чудо в теб. А относно кухото яйце, пишещите тук, сме изчели доста различни истории. За съжаление доста от тях с мисед и знаем за това, че докато не стане по-напреднала бременността все си на тръни. Забелязвам момичета, които забременяват и вместо да се радват, започват да пишат от както се притесняват. Това му е хубавото на незнанието, че не мислиш за лошите неща. Аз вярвам, че всичко ще е наред при теб. Колко често се случва това кухо яйце, пък и да се случва какъв е шанса да е в месецът, в който си успяла да забременееш. Така че утре се надяваме да се похвалиш с едно хубаво сърчице  <3

Момичета, аз имам два въпроса. Смятам другата седмица да ида до клиниката да ми подготвят документите. Засега имаме две спермограми с печат и подпис, препоръка за ИКСИ от уролог и моето АМХ с печат. Печатът от Писанех на изследването на АМХ е направен така, че отпечатва с мастило и подписа на д-р Писанец, дали това е достатъчно или трябва да ходя пак до лабораторията да търся някой да се подпише? И вторият ми въпрос е: видях, че има адрес за подаване на документите в София за фонда. Знам, че лично си взимат заповеди, но също така лично ли се подават документите или от болницата ще ги изпратят?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #357 -: Февруари 15, 2018, 08:57:36 am »
Е нямам друг избор пред заплата съм най- много да взема някоя лентичка,че са по евтини, а и май ще излязат по чувствителни щом лентичката отчете нещо
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #358 -: Февруари 15, 2018, 09:00:43 am »
Тери здрастии :) :P
Аз знам че болницата подготвя всичките документи ти само трябва да се разпишеш на всички тях.. ама сега като се замисля нз дали лично трябва да идеш да ги подадеш... ще почетем малко и ще разберем ако не момичетата който са подава ще кажат :)


ето:

Подаване на документите?
Медицинската документация се подготвя от лечебно заведение, имащо Договор с Центъра по асистирана репродукция.
Останалите документи се подготвят от заявителката. Образци на тях могат да се изтеглят от ТУК.

Подавани документи
+
 
Всички окомплектовани документи се подават на адрес:
„Център за асистирана репродукция”
п.к. 1431, гр. София, бул. "Акад. Иван Гешов"15,
Център по хигиена, ет. 11, ст. 36

Това може да стане като се представят лично или се ползват пощенски услуги (писмо с обратна разписка) или с куриерски услуги.

Всеки подаден пакет от документи получава входящ номер, като разглеждането и одобрението става по редa на приемане.
« Последна редакция: Февруари 15, 2018, 09:02:55 am от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #359 -: Февруари 15, 2018, 09:10:58 am »
Благодаря, Слънцемое. Аз бях намерила само адреса. Явно не съм чела достатъчно. Има доста дълги теми във форума за ФАР.
Аз по-късно ще се обадя в болницата и ще докладвам какво ми искат да нося за мъжки фактор.
Въпреки, че след споделената спермограма на Хриси съм решила да забременявам по нормален път :D :D
Онзи ден, докато си чаках часа за консултация, излиза една жена от кабинета много щастлива и казва: "Yes, има фоликул. Даже два. От година и половина не съм имала. Довечера атакааа" :D :D :D Така хубаво я разбрах как се чувства, нейната радост чак мен обзе, сега като се сетих и пак ми стана хубаво. Така че и аз така, само да ми свършат лекарствата и атакааа :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света