0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #240 -: Февруари 10, 2018, 18:47:35 pm »
Джулиииииииии, много се радвам. Браво, момиче. Много късмет ти пожелавам с бременността. Как хубаво побутна темичката с ЧХГ :*
Катя, хайде дано да ти е на късмет, че писа в деня, в който Джули има положителен тест. Джулия си имаше симптоми според мен на втория ден дори, но го мислихме за ПМС.  Хубаво е, че не ти се пуши. Дано има ембрионче за пазене в теб
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #241 -: Февруари 10, 2018, 18:53:03 pm »
Благодаря. Дай Боже,  всички да изпитаме тази радост скоро :D
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #242 -: Февруари 10, 2018, 19:12:53 pm »
Имах предчувствие за теб Джулия... Много се радвам. Пожелавам ти всичко да е наред с теб до финала.  :cheerleader: :dance2:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #243 -: Февруари 10, 2018, 19:38:27 pm »
Благодаря милички, при мен болките в зърната два дни след Ов ме караха през цялото време да си мисля че е станало. Нз имах някакво предчувствие,но до последно неисках да се навивам много много
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #244 -: Февруари 10, 2018, 19:40:24 pm »
Хайде сега чакаме следващия положителен тест
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #245 -: Февруари 10, 2018, 20:43:35 pm »
Джулия, честито и дано всичко да е ОК  до финала на едно ревливо бебче! :)
Катя, добре си ни дошла и дано всичко да е наред и ти да видиш двете чертички! :)
Митовска, добре си дошла и ти! Подкрепям Пав-ла - повтори резултатите!
Момичета стискам палци за всички! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #246 -: Февруари 10, 2018, 23:33:25 pm »
Юпиииии, Джулииии, Честито! Много се радвам! Лека бременност и живо и здраво бебче на финала!

 :kickboy: :kickgirl:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #247 -: Февруари 11, 2018, 01:10:28 am »
Честито Джулия, много се радвам за теб! Желая ти лека бременност и здраво, пухкаво бебче  :babyflips:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #248 -: Февруари 11, 2018, 08:04:43 am »
Джули  :bighug: :bighug: :bighug: Честито мила, как ме зарадва  :) Лека и безпроблемна бременност ти желая. И скоро да чуеш тупкане на малко сърчице  preggo stork-girl
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #249 -: Февруари 11, 2018, 08:10:12 am »
Честито Джулия, всеки месец така по някоя да се похвалва с  :bfp:, че и по две-три  :)!

Тери, много се радвам за успешната ЦС с добър резултат!

Лейди, с кутии се занимавам тези дни общо взето да и с малката, разбира се  :D. Исками се да ви покажа някоя, обаче като се опитам да кача понеже са jpg формат не ми дава, иска да са jpeg, за да стане, което с телефона не мога да го корегирам...
Скоро ще ми е готова фейсбук страничката и ще мога да ви споделя творенията :D...

Стискайте пак палци моля ви, идната седмица съм на обременяването отново и макар ОК резултатите от предния път, за това, че бяха гранични, не съм много обнадеждена сега честно казано.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #250 -: Февруари 11, 2018, 08:42:59 am »
Вистал, недей така. И това ще мине и ще бъде наред. Започваме да стискаме палци от сега  :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #251 -: Февруари 11, 2018, 13:49:10 pm »
 :bighug: :bfp:Здравейте и от мен! Много сте заразително положителни всички!
Бъдете здрави и на всички по едно красиво пухкаво бебенце пожелавам! Аз чакам да не не ми дойде на 14ти! Имам гадене от около седмица и напрежение в гърдите! Дай Боже да е това, на което всички се молим и надяваме! Хубав ден! :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #252 -: Февруари 11, 2018, 13:57:37 pm »
Вистал, ще стискаме палци. Като си направиш страничка покажи ни да разгледаме творенията ти. Много се надявам всичко да е наред. И все пак, ако има нещо извън норма, като се хване на време няма ли как да се контролира? Ти беше казвала, че миналия път много късно сте го хванали.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #253 -: Февруари 11, 2018, 15:36:40 pm »
Момичета,да питам. Счита ли се за нормален симптом за бременност при лека повишена телесна температура. Нищо ми няма,не се усещам болна,само леко ме побиват тръпки и я измерих. 37,1...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #254 -: Февруари 11, 2018, 17:23:46 pm »
Момичета,да питам. Счита ли се за нормален симптом за бременност при лека повишена телесна температура. Нищо ми няма,не се усещам болна,само леко ме побиват тръпки и я измерих. 37,1...
Здравей, до колкото знам е нормална реакция на организма, но все пак следи, да не се покачва.
Висталче, стискаме палци всички!
Zaharna, добре дошла сред нас 😊
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #255 -: Февруари 11, 2018, 17:30:07 pm »
Джулия, честито!

Вистал, стискам палци. Всичко ще бъде наред!


Катя, може и да е, но може и да не е. Най- сигурният симптом е ЧХГ и ехографът после.


Късмет на всички!


Не знам защо, но тази темичка ме трие постоянно :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #256 -: Февруари 11, 2018, 17:52:05 pm »
Zaharna стискам палци да не ти дойде и да се похвалиш с положителен тест
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #257 -: Февруари 11, 2018, 22:15:00 pm »
Момичета болките в корема продължават не са постоянни а на моменти заболява за няколко мин и спира. Нормално ли е това
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #258 -: Февруари 11, 2018, 22:28:05 pm »
Не съм аз човекът да отговори, но помня, че имаше една бременна тук преди няколко месеца, която имаше пробождания в яйчниците и придърпвания. Не се притеснявай сега. Успокой се и се порадвай на хубавите новини :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #259 -: Февруари 11, 2018, 23:31:16 pm »
Джулия, ако са само пробождания не се притеснява, но ако е постоянна силна болка потърси лекарска помощ.