0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #180 -: Февруари 08, 2018, 12:54:54 pm »
За снимката, ще я насрочим като ми дойде. Ох, дано не идва де...
Още мисля за упойката, има малко време.

Прегръдки на всички!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #181 -: Февруари 08, 2018, 12:55:26 pm »
Момичета, бързам да се прибера от Пловдив и хващам мъжа за ушите, че току що бях на фоликулометрия и  днес съм била овулирала дори! Не очаквах толкова рано! Господи, дано не е късно! Дори му се обадих да се освобождава от работа 😀 Стискайте ми палци 🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #182 -: Февруари 08, 2018, 13:26:44 pm »
Хахаха... бързо да не изпуснете момента... тичай... разсмя ме.. Ама ти не четеш аз какво пиша... че с фемарата вече на 10-ти ден имах фоликул 26мм готов пред пукане... айде дано хванете момента стискам палци.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #183 -: Февруари 08, 2018, 13:34:52 pm »
Хахаха... бързо да не изпуснете момента... тичай... разсмя ме.. Ама ти не четеш аз какво пиша... че с фемарата вече на 10-ти ден имах фоликул 26мм готов пред пукане... айде дано хванете момента стискам палци.
Ама не очаквах... Предния месец пак с Фемара беше на 13ти ден. Ние правихме гушкаме и във вторник след полунощ, дано тези войници са активни все още и те да атакуват. Иначе сега пътувам с автобуса и с мъжа ми имаме среща в леглото като се прибера  :D
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #184 -: Февруари 08, 2018, 13:35:45 pm »
Леле, и аз утре да не отида разцъфнала. Пия иногинол  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #185 -: Февруари 08, 2018, 13:39:00 pm »
Тоо затова се следят хормоните когато се прави дори и лека стимулация.. а не да ви казват няма смисъл :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #186 -: Февруари 08, 2018, 20:15:09 pm »
Леле, не мога да ви смогна и да прочета всичко ;)
Тери, честита племенница, жива и здрава да е  :bori_015:
Благодаря момичета за изчерпателните обяснения. Още не съм записала час, защото той иска да съм с него, било му неудобно  :lol: а аз не знам, кога ще ми насрочат операцията другата седмица. Трябва да разбера утре и вече ще мислим къде ще я правим. Но въпреки всичко май клоня към Владимиров.
Стискам палци на всички и успех! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #187 -: Февруари 08, 2018, 20:23:31 pm »
Здравейте момичета. Това е месеца на любовта и искренно се надявам да е и нашият месец и много скоро да завалят положителни тестове.  Аз чакам утре да не ми дойде,въпреки че си имам всички Пмс,но докъто недойда лелката си имам една малка надежда
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #188 -: Февруари 09, 2018, 09:14:59 am »
Джулия всички се надяваме на дъжда от положителни тестове :) стискаме палци да не ти идва днес :) пиши ни
Точицаа цъфнала ли си ??? хаха
Аз пък да ви кажа моя го предупредих никакви излишни хапчета да не пие... малии много ми е жал за него ама какво да се прави :) :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #189 -: Февруари 09, 2018, 09:33:17 am »
Джулка, хайде да не ти идва. Тя и Хриси имаше ПМС, пък какво се оказа <3
Слънцемое, пази го мъжа. Моят е толкова кекав. Цитирам го от тази сутрин: "Теди, ти си много корава. Как не се разболя? Аз тук умирах от грип няколко дена" :D :D
Момичета, явно това е моята късметлийска седмица (чукам на дърво). Като изключим ЦС, малката бебонка, която се роди, ами и открих сериозен проблем в сайта, който правим. И освен, че го открих, ами и го оправих. А го търсим всички от много време. Мислено си самоповиших заплатата :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #190 -: Февруари 09, 2018, 09:40:57 am »
Бравоо Терии ти си машина... язък че пиеш противозачатъчни иначе силно щяхме да вярваме че ще има две черти ама нищо да си запазиш късмета за другия месец :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #191 -: Февруари 09, 2018, 09:45:31 am »
Леле, и аз утре да не отида разцъфнала. Пия иногинол  :lol:
Цъфнала ли си или предстои?  :lol:
Ние с мъжа ми се награбихме вчера следобяд, че даже и вечерта като си лягахме  :lol:
« Последна редакция: Февруари 09, 2018, 09:49:00 am от momiche_f »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #192 -: Февруари 09, 2018, 09:52:50 am »
 ха ха браво Тери наистина си герой. Всеки път ми повдигаш настроението. Ох момичета благорадя за подкрепата, напоследък много много не влизах, от няколко дни така ми се приспива вечер че в 22:00 съм в леглото и за десет минути съм заспала...голяма умора
« Последна редакция: Февруари 09, 2018, 09:55:08 am от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #193 -: Февруари 09, 2018, 09:55:49 am »
momiche_f хайде мила стискаме палци да стаане този път
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #194 -: Февруари 09, 2018, 10:05:24 am »
Момиче ф браво на вас :) довечера за всеки случай давайте пак :)
Джулия и аз съм така на мен пика ми е 8 ( и на обяд след като хапна направо права заспивам на бюрото хахаха) и едвам изтряйвам ама направо ми се затварят очите... после готвене това онова малко се пооправям и като легнааа за 5 мин съм заспала - може и от времето да е. На мен началото на другата седмица трябва да ми дойде, но нямам големи надежди за този месец, но пък докато не дойде нищо не е ясноо.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #195 -: Февруари 09, 2018, 10:10:25 am »
Да, и довечера ще се хващаме за ушите :) Дори отиваме през уикенда малко извън града на почивка, да се отърсим от ежедневието :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #196 -: Февруари 09, 2018, 10:16:37 am »
Слънцемое нещата понякога стават тогава когато най- малко очакваш. Една позната видя двете чертички точно в месеца който беше отписала че може да стане нещо
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #197 -: Февруари 09, 2018, 10:25:09 am »
Аз моя мъж снощи го инструктирах днес да си пусне вирусологията и да пита за микробиология на еякулата. Изпълнил всичко човека   :D Останаха само моите изследвания и да ми дойде, че да запазим час. На всички които чакате да не ви дойде , ви пожелавам да не ви идва близките 9 месеца ;)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #198 -: Февруари 09, 2018, 15:24:33 pm »
Момичета, бързам да ви пиша след прегледа- и аз съм в овулация. Така че, ще се залавяме за работа.
Притеснено ми е доста обаче за нещо, което ми каза лекарката. Аз нали съм с един яйчник и ранната овулация (11 ден при мен ) не показва нищо добро за него. Отива си, остарява ...Още повече,  че в последната 1 година цикъла ми е 26 дена, което също не е добър знак.
В шах съм ...
...и се надявам тази сила отгоре да ми покаже и на мен, че съществуват чудеса.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #199 -: Февруари 09, 2018, 15:28:00 pm »
Точица.. ами може би в такъв случай не трябва да губите време и да се насочвате към инвитро... ако наистина яйчника е тръгнал да умира.. :( Ама дано не се налага и скороо да стане чудото... ръс ръс ръс  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: