0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #280 -: Февруари 12, 2018, 13:39:03 pm »
ЛХ е високо спрямо ФСХ, това мисля че е симптом за ПКЯ, но е хубаво да се говори с лекарят.ТСХ също е малко по-високо хубаво е да се пуснат всички хормони на щитовидната и да се види дали има наистина проблем или е нещо инцидентно.

Христинче
, да си много здрава и щастлива.Леле колко водолеи има покрай мен  :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #281 -: Февруари 12, 2018, 13:47:42 pm »
Христинче честит рожден ден   :occasion13: ::cake:: :balk_19: Пожелавам ти много здраве и щастие на теб и на цялото ти семейство.Лека бременности и едно малко сладко бебче на финала :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #282 -: Февруари 12, 2018, 14:06:04 pm »
Честит Рожден ден, Христинчеееее! Здраве и щастие ти желая, лека, успешна бременност и прекрасни моменти на цялото ви семейство!

 :happy_birthday_1:
 :bighug:
 :hbirth:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #283 -: Февруари 12, 2018, 14:51:40 pm »
Джулия, благодаря!  :bighug: Ти и твоята хубава новина ме вдъхновиха да пиша за първи път тук въпреки, че ви чета от известно време! Лека и безпроблемна бременност и едно сладко бебенце в края й!

Честит Рожден Ден на Христинче!  :hbirth: :balk_19: :balk_20:  Здраве, късмет, лека и спокойна бременност и винаги да се чувстваш щастлива и обичана! 

Аз днес си имам особената болка ниско долу, както всеки път преди да ми дойде, но все още се надявам да не ми... Хубаво се оставям да ме навали дъждеца на Христинче и да видим!

Успешна седмица на всички!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #284 -: Февруари 12, 2018, 15:16:51 pm »
Захарна, а вие от колко време опитвате? Пожелавам ти, да не се задържиш тук. Всички сме с ясната цел догодина по това време да сме в темата за бременни/мами, та ще те взимаме с нас там :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #285 -: Февруари 12, 2018, 15:22:38 pm »
Zaharna не губи надежда още аз до последно си имах ПМС само че накрая не ми дойде
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #286 -: Февруари 12, 2018, 15:34:03 pm »
ПМС е симптом, както за бременност така и може да е предстоящ цикъл. Затова докато не дойде винаги има надежда :) :babyflips:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #287 -: Февруари 12, 2018, 15:36:57 pm »
Хрисинче Честит Рожден Ден миличка, пожелавам ти здраве и една безпроблемна бременност :happy_birthday_1: :ballons: :ballons: :cheerleader: :hbirth: :party: new_birthday :balk_20:
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 15:41:49 pm от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #288 -: Февруари 12, 2018, 15:39:46 pm »
Христинче,  честит Рожден ден! Бъди много здрава, много обичана и много усмихната.! Желая ти лека и безпроблемна бременност  и много  щастливи мигове за цялото семейство! 🎂 🎁 🎉 о
 :balk_19: :hbirth: :wave:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #289 -: Февруари 12, 2018, 16:07:54 pm »
А ПКЯ вижда ли се на ехограф? Защото  до сега никога никой доктор не ми е казвал  такова нещо, още повече че цикъла ми идва всеки месец.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #290 -: Февруари 12, 2018, 16:15:30 pm »
Момичета, този месец овулацията ми е в левия яйчник, но от вчера и днес усещам краткотрайни боцвания в десния. Какво е това?

Относно пкя с ехограф можецда се види. Може да имаш лека форма, на мен на десния ми казаха, че имам лека форма, също си ми идва редовно и си имам овулация.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #291 -: Февруари 12, 2018, 16:27:46 pm »
Христинче, честит рожден ден. Бъди здрава, обичана и обичаща. Пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност и накрая едно сладко, пухкаво бебче :hbirth:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #292 -: Февруари 13, 2018, 09:23:37 am »
Момичета как сте днес?Аз нещо съм изнервена и лоша, не знам защо така.Къв св. Валентин ще е с това мое настроение не знам.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #293 -: Февруари 13, 2018, 09:29:19 am »
За това,ще празнувам Трифон Зарезан  :D.
Момичета,да попитам. Взимате ли нещо срещу киселини,ако се сумнявате в бременност?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #294 -: Февруари 13, 2018, 09:34:07 am »
Неее... няма хапчета за бременни срещу киселини... поне аз така знам... газираната вода спасява и  като лежиш да си леко изправена...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #295 -: Февруари 13, 2018, 09:35:08 am »
От личен опит ( не с бременност а попринцип с борбата срещу киселините) или обикновенни бисквити или сода :)
Магии я малко по ведро не се ядосвай, успокой и се усмихвай повече :) Кога ще започвате с опита?
п.с. бях в такова настроение миналата седмица преди да ми дойде , преди доста често ми се случваше и всеки път имаше скандали в нас, но мъжа ми после оооо ти пак ли си пред цикъл и не ми обръщаше внимание. Скоро ми се беше случвало да се изнервям така.
Усмихнат денн
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #296 -: Февруари 13, 2018, 09:38:13 am »
Опита ще е март или април доктора ще каже кога точно.Не съм пред цикъл, пред Ову съм, не ми се ще и пред Ову да съм звяр.

Аз съм приемала Талцид, това помагаше и е разрешено при бременност.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #297 -: Февруари 13, 2018, 09:43:49 am »
Една приятелка беше чела в бг-мамма за бира и пиеше по малко, защото имаше непоносими киселини. Бяха й казали в училището за бременни, че можела да пие по 1л на ден, стига да не я пие наведнъж и да се напие. Което на мен все пак ми се струва доста, 1л бира си е 1л.
Моя късметлийски сезон продължава. На работа нещо доста ми върви, току що един колега ми подари парфюм на Кензо, че жена му не го харесвала. (Да чукам на дърво, много добре).
Днес с Мишо в 4 часа сме при д-р Даскалов да обсъдим как ще действаме оттук нататък. Резултатите от ЦС са си определящи за понататъшно лечение и затова досега нищо не сме обсъждали. Надявам се д-ра да хареса идеята за пукане на фоликули с Прегнил и инсеминация. (още повече, се надявам да се пукат сами).
Маги, ще правите ли детско парти утре?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #298 -: Февруари 13, 2018, 09:47:40 am »
Магии пращаме ти тогава много положителна енергия и много  :bighug: още повече че си пред О е по-добре да се успокойш :) мъжа ти и той да те поуспокой и силно ще стискам палци за положителен тест преди опита :) няма невъзможни неща и ти го знаеш :)
Терии  мноооого се радвам за теб :) и дано да сте доволни от прегледа днеска :) стискаме плаци :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #299 -: Февруари 13, 2018, 10:19:10 am »
Аз,по-миналия четвъртък,бях при гинеколожката ми,за да ми вземе микробиология,като първа стъпка към подготовка за инсе. Отивам си аз лежерно,казвам й аз за какво съм дошла,питам каква подготовка ще правим,а тя-какви ти стимулации,ти си готова. Във вторник или сряда правим процедурата. И започна:половинката това да си изследва,ти онова. Мигам аз и започвам-Амаа...нали,лекарства? А тя- няма ама....какво ще ми се чудиш ти цял месец... Излизам аз от кабинета и мигам И така...сега чакам 19-ти с надежда за  :bfp: