0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #200 -: Февруари 09, 2018, 15:28:39 pm »
Еее Точице, недей така. Ще направите бебчето преди да му е дошло времето да си отиде. Варианти има поне, ако не стане по естествен начин. Няма да падаш духом и да се предаваш :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #201 -: Февруари 09, 2018, 15:31:12 pm »
Момичета... пък аз да ви кажа.. с моя последно  :bed: на 8-ми миналия месец... и го виждам че се е изнервил...не че си търси де.... ама като грам секс не ми се прави... знаете ли какво значи грам? Незнам защо така... не че преди съм била многооо по секса.. ама сега вече хептен... дайте съвет как да го поправя този проблем
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #202 -: Февруари 09, 2018, 15:40:39 pm »
Христинче, наближава празник. Изненадай го с нещо, някоя вечеря за двама ви, едно секси бельо може да си вземеш и вечерта да му се поглезиш. Предполагам че ще му хареса ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #203 -: Февруари 09, 2018, 15:43:08 pm »
Хриси, разбирам те. Аз съм така от противозачатъчните този месец. Никога, не съм имала такова нежелание.
Каквото и да ти кажем, ти си го знаеш най-добре. Аз си позволявам да не се мъча сега за секс, защото след 20 дена се захващаме пак. Но ти сега, ако не правиш, ще влезеш в коловоз и забрави за секса.
Точице, не мисля, че чак толкова е лошо положението. При 26 дена цикъл, овулация на 11-12 дни е напълно нормално. Аз си имам супер хормони, но имах овулация на 10ти ден 3 месеца.
Освен това, ти нали беше изследвала преди година АМХ и е 2. Ако има проблем с резервът, то би следвало да стане истински проблем след години. Петя си изкара този месец 1 яйцеклетка с АМХ под 1. Ако за в бъдеще за второ дете те притеснява, може да замразиш някое яйцеклетка. Или направо април да ти направят близначета.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #204 -: Февруари 09, 2018, 15:48:10 pm »
То до заповедта за ин витро не остана... надявам се още Април да го направим. Ако не стане и този път се насочваме към Турция- това е плана. Сега говорих с мъжа ми по телефона и той малко ме  успокои. Все пак преди месец наврших  29, дано времето да ни стигне  и да хванем най- хубавите яйцеклетки от късметлийския ми яйчник ...
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #205 -: Февруари 09, 2018, 15:55:51 pm »
Той да ми облича секси бельо и да ме изненадва с вечеря!!!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #206 -: Февруари 09, 2018, 15:59:40 pm »
Намекни му да ти подари и вечерта да го облечеш или ти си купи :) Или отидете някъде двамата за 2-3 дена ако е възможно. Сменете обстановката :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #207 -: Февруари 09, 2018, 16:11:02 pm »
Както каза един мой колега, като му казах за моя документ от докторът, че не трябва да правя секс:"Мишо да свиква, че после ще забременееш, после пък като родиш и да забрави напълно". Това мой колега, който веднъж ми се жалваше, че след 20 години брак правили само по два пъти в месец секс и на мен ми падна ченето. Първо, че още правят секс и второ, че по два пъти в месец и той се оплаква.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #208 -: Февруари 09, 2018, 16:20:30 pm »
като минат дните за бебеправене и моето желание за секс рязко спада,даже да не кажа че го няма никакво. Момичета лелката още я няма,иначе корама си ме боли и от три дни гурдите много ме болят,никога не са ме боляли чак толкова
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #209 -: Февруари 09, 2018, 16:25:49 pm »
хахах никой не писа цял деен сега не смогвам да ви изчета... Само аз ли нямам проблеми с секса??? при нас все аз съм по активната, но той определя кога ( затова е имало случай да не ми се прави ама не мога да го оставя така - все си искам хахах какво да се прави)аз подбутвам и започвам и разбирам дали иска или не ... нз при вас как е ... при мен няма значение преди О, по време на О, след О... и за това малко ви се чудя :)
Христинчето постарай се малко да зарадваш мъжлето, че като трябваше да се бебеправи искаше а сега горкичкият, пък и на  тях тези неща доста им влияят ( според мен и на двата пола).
Точицеее стискаме плаци да станат нещата преди ин витрото :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #210 -: Февруари 09, 2018, 16:32:53 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата. Няма да крия, че доста мъчно ми стана днес и малко си поплаках.

.... и явно това с нежеланието е някаква епидемия при бебеправещите. На мен изобщо не ми се занимава след дните за овулация. 
« Последна редакция: Февруари 09, 2018, 16:34:41 pm от To4ica13 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #211 -: Февруари 09, 2018, 16:44:03 pm »
На нас ни се прави почти по всяко време ако не сме много изморени. Все пак го виждам за 1-2 дена в седмицата или на две седмици. Така че гледаме да наваксваме без значение дали е ден за бебе или не :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #212 -: Февруари 09, 2018, 16:54:10 pm »
Тери, колегата ти не трябва да се притеснява. 20 години и все още се искат, това не е малко. Моите родители след 20 години брак се разведоха :)
Относно секса- ние не сме правили от доста време, може би от средата на декември. Горкият ми мъж, но не се оплаква. Мисля, че някак си се беше настроил. Един път да вляза в 4ти месец и всичко да е наред...
Не се притеснявайте, говорете с мъжете си, обяснявайте им как се чувствате, какво мислите, не се оправдавайте, никой на никого не е длъжен за нищо. За мен всичко е общо, той трябва да знае кога ме боли, а не да се правя на силна и когато ми дотежи да не знае от къде му е дошло.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #213 -: Февруари 09, 2018, 17:00:03 pm »
Аз за себе си съм забелязала, че апетита идва с яденето. Ако правим често, искам си. Ама ако се пазя за ЦС и преди това цикъл и нещо заспиват хормоните. И миналия месец беше така. Но мен не ме притеснява това, казвам си, когато искам и не искам. Мъжът ми ми е първо приятел, после сексуален партньор. Обясних му, че от ЦС не ми е добре, ето днес бях с лека температура (което е нормално), какъв ти секс, какви 5 лв.
Пък и по принцип ритъма на всяка връзка е различна, някои са като Таня и Слънцемое постоянно в чаршафите, други на 2-3 дена (аз влизам тук), пък други на месец веднъж. Стига да се чувстват и двамата добре, всичко е ОК. Пък ииииии тук установихме, че се оказва, че май мъжете ги домързява повече :D :D
И говорейки за секс и бременни. "Любимата" докторка на мен и Точица д-р Видева водила урок в училището за бременни. От 6 бременни още на първия урок разревала 4. Казала им как след раждането няма да искат и да чуят за секс (факт), но да стискали зъби и след 40 дена да правят секс, защото мъжете им ще си потърсят други. И те момичетата, така или иначе са били лабилни от хормони, само това им е липсвало. Щом д-рката казва така, значи край всички мъже изневеряват, ако на първия месец не правиш секс след раждане.
Точице, няма за какво да си разстроена. Този процес ще отнеме години, а ти до тогава ще си вече по парковете в Кичука с количка и още една по-голяма панта наоколо.
« Последна редакция: Февруари 09, 2018, 17:13:18 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #214 -: Февруари 09, 2018, 17:30:22 pm »
Тери, тя Видева освен някоя глупост друго не може да каже за съжаление.  :?

 И се надявам  да ги  тикаме по едно и също време количките.

 Джулия, защо не направиш един тест?
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #215 -: Февруари 09, 2018, 17:53:19 pm »
Мисля да изчакам и утре за по-сигурно и ако недойда лелката ще взема един тест
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #216 -: Февруари 09, 2018, 18:34:49 pm »
Джулия, искрено ти пожелавам  да ти се случи. Вие отскоро започнахте, така че е съвсем възможно скоро да стане бебенцето. При повечето хора без проблеми и ориентирани плувци става за няколко месеца.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #217 -: Февруари 09, 2018, 18:52:14 pm »
Тери, то и ние ако бяхме всеки ден заедно щяхме да разредим секса :D За два дена два пъти и после след пет дни пак :lol: :lol:
Джули, чакаме резултат и дано да е положителен :)
Моя мъж седи до мен и гледа, че чета какво сте писали. И му викам, че в момента говорим по колко пъти го правим. Такъв поглед ми хвърли, все едно сме се снимали в клипче и съм го качила :lol: :lol: :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #218 -: Февруари 09, 2018, 19:04:16 pm »
Хаха Танче,те си мислят че само те водят такива разговори. Благодаря ви момичета,много голяма подкрепа сте ми
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #219 -: Февруари 09, 2018, 19:57:14 pm »
Джули, стискам палци да не ти идва и да ни зарадваш! 💖💖💖
Христинче, ти симптоми или нещо по-различно усети ли преди теста с двете чертички? Спомням си как Теди беше сънувала положителни тестове и после разбра, че е бременна. Вистал имаше усещане, че е станало. :)