0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #60 -: Ноември 09, 2014, 15:03:42 pm »
Аха, ясно!  :P
И ние нашето столче (това, което се закрепя на масата) си го носим, но не се сгъва.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #61 -: Ноември 09, 2014, 16:01:45 pm »
В началото на темата точно препоръчвах подобни столчета,модел с табла,за монтиране на стол,леко,лесно преносимо за пътувания


Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #62 -: Ноември 11, 2014, 14:58:13 pm »
Най-новата ни придобивка  :oops:
Много смешно-сладки чорапо-буйки  :lol:
http://www.attipas-bulgaria.com/?gclid=CJLa8t7M8sECFYHHtAodIgwAiA
Идват скъпички обаче ...


Позволявам си да копирам от една друга тема и ето това  :P

Мих, аз от завод Свобода в Добрич си бях купила чувалчета от агнешки каракул за бебетата и със тях ги извеждах цяла зима без въобще да се притеснявам, още повече че моята количка нямаше кошове за новородени. Много бях доволна, бебенцата вътре бяха топлички, като топъл хляб направо :P
Това са чувалчетата

http://svoboda.my.contact.bg/otherbul.html

Пращат и по еконт, ако не можеш да отидеш на място.

А за майки дето нямат време препоръчвам прахосмукачките-роботи.
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #63 -: Ноември 11, 2014, 17:04:00 pm »
Ох това с прахусмокачката робот ми е мечта, че и с две котки в къщи представи си.Някой ден, някой ден!

Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #64 -: Ноември 11, 2014, 17:14:18 pm »
Magi_st,не очаквай чудеса от прахосмукачката робот,имам такава,но рядко я ползвам,предпочитам си обикновената върши повече работа :lol:
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #65 -: Ноември 11, 2014, 17:24:54 pm »
Magi_st,не очаквай чудеса от прахосмукачката робот,имам такава,но рядко я ползвам,предпочитам си обикновената върши повече работа :lol:
Алексче, какъв модел е твоята? За пръв път чувам за недоволен  :ask:. Само от Агама знам, че не са доволни, тези които са си я купували, но Irobot, Samsung, LG са с много много добри отзиви.
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #66 -: Ноември 11, 2014, 18:40:48 pm »
Смайли,моят е самсунг...ами какво да ти кажа по ъглите не обира хубаво има някаква програма за ъглите,ама аз нещо не съм я разучила :lol: а и пропуска места...като много бързаш и нямаш време става но някак оставам с усещането,че не чисти обстойно :lol: с другата прахосмукачка съм сигурна поне,че всичко е чисто... :lol:
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #67 -: Ноември 11, 2014, 19:00:46 pm »
Аз пък съм с Агама и съм сепир доволна хахаха В дните, които не сме в къщи ми идва супер, иначе детето я ползва за играчка. Ако не е чистено седмица се задръства отвора с мъхове и в такива случаи ако няма кой да я изчисти просто си се разхожда :)
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #68 -: Ноември 11, 2014, 19:10:04 pm »
Алексче, ти сигурна ли си, че си я разучила добре?
М-и, браво, щом си доволна  :P

Аз пък съм с IRobot  :lol:
Всичко чисти, нищо не пропуска, като бърша с парцала после няма нищо по него.
За ъглите има една страничка четка, която ги обира.
Влиза под леглото, под дивана, пускам я върху високите гардероби да чисти (не пада, защото има сензор).
Слагала съм капани в началото да видя дали ще мине през тях и ще ги събере. Събира ги, макар да се движи хаотично и да изглежда, че ще пропусне нещо.
Обикновената прахосмукачка не съм я пускала, откакто имам тази. Само я използвам да доизсмуча контейнерчето на роботчето след като го изсипя първо.
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #69 -: Ноември 11, 2014, 19:12:06 pm »
И на мен ми е мечта тази прахосмукачка... Не смятам, че тя ще ми изчисти и ще замени изцяло основната прахосмукачка, защото имам котка, а и според всички около мен съм била маниачка на тема чистота, но смятам че ще ми е от огромна полза... Ето например в петък вечер е чистено супер основно и днес вече се мотаят едни мъхове по пода (ние сме на голи подове - без килими, и един косъм да има и се носи напред-назад и влудява...). Та ако може тя да обикаля през седмицата и да обира този боклук смятам, че ще ми е доста по-лесно да изчиствам уикенда - поне няма да се е набило под, зад, върху... мебелите :lol: Сега се замислям, че щом има доста майки тук с такива може да пусна една анкета каква да си взема ;) Може пък дядо Коледа да ми се усмихне :lol: (мечтая си)
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #70 -: Ноември 11, 2014, 19:18:43 pm »
Mousyt, пета серия на Irobot е за кучета и котки доколкото съм чела. Основно стопани на такива животинчета си купуват тези прахосмукачки май. Просто при почистването е добре да я разглобяваш и да чистиш космите, които са под колелата например.
Не съм чувала някой да пуска обикновената прахосмукачка като има роботчето, освен Алексче дето писа сега. Роботчето чисти много по-добре. По много пъти минава на едно й също място и събира много финия прах също.
Но ако си купиш ще се убедиш сама  osi_9
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #71 -: Ноември 11, 2014, 19:35:12 pm »
Мерси, Смайл!

Ще разгледам дали има нещо като за бюджета :) :lol:
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #72 -: Ноември 11, 2014, 19:44:23 pm »
Останала съм с впечатление, че Айробот са най-разпространени, просто като купувах Агамата я намерих на някаква промоция и ми идваше на половина на Румба примерно. Обикновената си я пускам като съм в къщи и всеки ден, става по-бързо, давам и на детето да чисти :D а и ще му изяде Легото дето все е пръснато. Също робота паажини не събира ;)
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #73 -: Ноември 11, 2014, 22:39:10 pm »
Mousyt, пета серия на Irobot е за кучета и котки доколкото съм чела. Основно стопани на такива животинчета си купуват тези прахосмукачки май. Просто при почистването е добре да я разглобяваш и да чистиш космите, които са под колелата например.
Не съм чувала някой да пуска обикновената прахосмукачка като има роботчето, освен Алексче дето писа сега. Роботчето чисти много по-добре. По много пъти минава на едно й също място и събира много финия прах също.
Но ако си купиш ще се убедиш сама  osi_9

Смайл, кое е пета серия? Имам чувството и че ти беше цитирала някаква поносима цена, а тук като гледам : http://irobotbg.com/products.html и ми призлява  :?
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #74 -: Ноември 11, 2014, 22:49:13 pm »
Здравейте,
И аз да се включа за покупките. На нас ни подариха за рождения ден надуваем замък и е страшен хит вече 6 месеца. Ако сме вкъщи, по цял ден скача, ако имаме гости - всички са вътре! За първи път нещо което я занимава с часове и е активна. Единствения проблем е, че заема сигурно 60% от стаята и....но си заслужава за момента, доста свободно време ми се отвори  :D


*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #75 -: Ноември 12, 2014, 08:30:23 am »
Mousyt ако не ти е проблем да поръчаш от Амазон има доста промоции и по-добри цени. Примерно това http://www.amazon.co.uk/iRoboVac-XD-Robot-Vacuum-Cleaner/dp/B00DVKRBI0/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1415773601&sr=8-12&keywords=irobot+roomba
5-та серия трябва да са моделите с 5-ца мисля, в Амазон само една видях http://www.amazon.co.uk/iRobot-Roomba-581-Manufacturer-Article/dp/B002P68ADQ/ref=sr_1_28?s=kitchen-appliances&ie=UTF8&qid=1415773908&sr=1-28&keywords=irobot+roomba
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 08:33:19 am от м-и »
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #76 -: Ноември 12, 2014, 10:04:26 am »
Irobot ги има повече в немския амазон.
Оттам поръчват основно. Имат си и гаранция, но ако стане нещо трябва да я върнеш в Германия. Мисля, че поемат разходите, но ще се забави ремонта.
Ето моделът, който се препоръчва за домашни любимци. Даже виж на снимките има кучета :lol: :lol: :lol:
Малко е по-скъп от другите, но много го хвалят.

http://www.amazon.de/iRobot-Roomba-585-Staubsaug-Roboter/dp/B007RWIBQE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1415779215&sr=8-1&keywords=roomba+585

А моята е ето тази:
http://www.amazon.de/iRobot-Roomba-620-Staubsaug-Roboter/dp/B008ZAYZLM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1415779422&sr=8-1&keywords=roomba+620

*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #77 -: Ноември 12, 2014, 10:44:07 am »
Имайте предвид, че тукашните търговци на irobot не поемат гаранцията на купени от чужди сайтове. Докато на LG гаранцията е международна и тукашното представителство я признава.
И за да не е спам, и аз съм от доволните от роботите. Много отдавна исках, защото изобщо не обичам да чистя.
Нямаме домашни любимци, но псориазисът на половинката ми "избухна" и лющенето е страшно. Та се сдобихме с LG 6270 lvmb от немския амазон. От тогава не съм хващала обикновена прахосмукачка. И никога не е било толкова чисто вкъщи.
Сега се оглеждам и за такъв за миене.
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #78 -: Ноември 12, 2014, 17:00:23 pm »
Така вече изгледа далеч по-смислено ;)
И не ми е проблем поръчката ако кажете и от южна корея или тайван  :lol: Стига да си струва ;)
Ще разгледам по-подробно какво сте ми пратили и ще поровя и аз :)
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #79 -: Ноември 16, 2014, 16:20:32 pm »
Щяло да има черен петък в Амазоните на 28 ноември (инфо от бг мама).