0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #140 -: Май 08, 2015, 22:21:08 pm »
47 Smiles, нашите зимни завивки са от ИКЕА и влизат във всички "стандартни" чаршафи дето имаме.
Ние сме с обща завивка за спалня на Икеа. Тя е 220/240 см., а спалното бельо на повечето фирми е 200/220 см :? А икейски възглавници нямаме, само калъфки, които не ползваме  :lol:
Абе наистина бъркотията е пълна, а и ние сме си помогноли да я сътворим  :lol:

Аз обичайно слагам по два чаршафа - един с ластик и отгоре един обикновен. Този с ластика все едно го ползвам като протектор за матрака.
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #141 -: Май 08, 2015, 22:25:42 pm »
Аз обичайно слагам по два чаршафа - един с ластик и отгоре един обикновен. Този с ластика все едно го ползвам като протектор за матрака.

И аз така слагам с ластик един като протектор, но все пак искам и горния да е с ластик....или поне да е голям (например този на ТАС е много голям и става), защото ММ е пумпал номер едно и 10мин след лягането целия чаршаф е на топка :x
Иначе завивките май трябва да ги измеря, че са две, ама май са си големия размер :lol:
Сега като изписах всичко и се зачудих как се намира място и за нас на спалня 160/200 с толкова възглавници и завивки :lol: :oops:
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #142 -: Юли 13, 2015, 23:32:38 pm »
Ние също сме с две завивки на спалнята и взимам два едничини комплекта. Матракът ни е висок и винаги долният чаршаф ми е малък, дори 240/260. Ушиват ми с един тегел по средата.
*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #143 -: Юли 14, 2015, 09:27:58 am »
А защо не си поръчаш да ти ушият? Намери фирма производител и питай там. Не излиза по-скъпо, избираш си материя и цвят и всичко ти пасва. Аз така правя от много години, имам братовчед с такава фирма в Бургас, обаждам се, поръчвам, той смята, шие и праща с Еконт. Последно ми ши 3 еднакви по цвят и различни по размер комплекта с ЦСКА (за нас и децата).
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #144 -: Юли 14, 2015, 12:14:41 pm »
Мими, колко излиза един комплект от хубав памучен плат при твоя братовчед? :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #145 -: Юли 14, 2015, 12:45:17 pm »
Джам, дай ми размери и ще питам. Всичко зависи от размера на долен/горен чаршаф.
И без това ще му се обаждам, че и аз смятам да си поръчвам отново спален к-кт.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #146 -: Юли 14, 2015, 15:51:51 pm »
1 чаршаф 160*190 с ластик, 2 стандартни калъфа за завивка, 4 стандартни калъфки за възглавници.

примерно...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #147 -: Юли 14, 2015, 17:00:05 pm »
Предполагам 160*190 е размера на спалнята?  пликовете 150*200 ? или ... има 3 основни размера - персон, персон и половина, и два.

Вижте на какво попаднах сега - изгодно е, но незнам какво е качеството:
http://www.outletspalnobelio.com/spalni-komplekti-3D-i-5D-c9_0_1.htm
« Последна редакция: Юли 14, 2015, 20:15:24 pm от mimi26 »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Покупките, от които сме доволни
« Отговор #148 -: Юли 14, 2015, 23:30:44 pm »
тези с 3Д десените и аз ги гледах преди , но нямаше в гама , подходяща за  спалнята ни
/а сега сменихме и жилището/ града и  не съм избирала  / , така че ако някой си купи , да сподели.

Стандартни калъфи за  завивки е относителна работа  , защото имам едни завивки с  гъши пух -те са по-дълги  , имам   едни други с вата  с друг размер  , така че у дома   един чаршаф пасва на едни завивки ,други  на други ....