0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #520 -: Януари 07, 2014, 19:28:26 pm »
amanda, защо така бързат да го изродят твоето бебе? Та ти едва си започнала 36-та седмица, има време бебето да се обърне и да си родиш вагинално. Стига да няма медицински причини, всеки ден в края на бременността е ценен.
Ами докторката от ЖК каза ,че плацентата била разположена така,че нямало как бебето да се обърне вече  8O,а иначе ще ме приемат на 20.01 ,но то секциото ще е по-натам.

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #521 -: Януари 07, 2014, 22:13:52 pm »
Momicheta dnes v 13h se rodi na6eto prekrasno mom4ence VELIN.Teji 2.500kg.Gospod mnogo ni dade i mnogo ni otne.Vtoriq bliznak go zagubihme,kato syr4iceto mu sprq tazi sutrin v utrobata mi.
Prodyljavam napred s pozitivni misli i usmivka.
Blagodarq vi za podkrepata prez vsi4kite tezi meseci!
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #522 -: Януари 07, 2014, 22:22:43 pm »
Асенце, толкова много съжалявам за загубата ви! Но важното сега е, че имате едно прекрасно слънчице, на което да дадете цялата си любов! Пожелавам ти да е живо, здраво, много будно и умно дете! Пожелавам го в двойни дози! Прегръщам те силно! Утре ще съм на ЖК около 10, надявам се да се засечем. :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #523 -: Януари 07, 2014, 23:06:23 pm »
Асенце,само напред и нагоре! Жалко ,че са се развили така нещата.  Радвайте се на малкия Велин!Да ви е жив и здрав!  :bighug:
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 23:08:09 pm от moniks_s »

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #524 -: Януари 07, 2014, 23:09:20 pm »
Асенце, съжалявам за загубата ти! :?
Пожелавам на малкият Велин много здраве и палаво детство, а на вас да му се радвате и да го обичате! :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #525 -: Януари 07, 2014, 23:16:04 pm »
Макар и да съм нова, да поднеса и моето съчувствие за загубата ви, както и поздравления за раждането на малкия Велин - нека ви дарява с двойна доза обич, щастие, да донесе много светлина в дома ви  :welcome_1:
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #526 -: Януари 08, 2014, 08:21:38 am »
Асе, съжалявам за загубата ви, и честито на малкия Велин. Прегръщам те!

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #527 -: Януари 08, 2014, 09:19:28 am »
Асе много съжалявам за загубата ви  :(,много сили и само на пред имате прекрасния Велин,да е жив и здрав  :bighug:

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #528 -: Януари 08, 2014, 09:42:00 am »
асенце,бъди много силна,прегръщам те!!!  :grouphug: Нека Велин да ти е жив и здрав,много да те радва и да е гордостта на  мама и татко! Няма да скрия,че си поплаквам,докато пиша това,наистина съжалявам за загубата ви...
*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #529 -: Януари 08, 2014, 09:44:28 am »
Асе, много съжалявам за загубата ви... Много здраве и късмет желая на малкото ти борбено момченце!
Да радва и осмисля живота ви!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #530 -: Януари 08, 2014, 10:17:35 am »
Асенце много съжалявам за загубата ви...И честито за малкия Велин!Пожелавам ви да е жив и здрав и много много да ви радва... :bighug:
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #531 -: Януари 08, 2014, 10:18:55 am »
Аманда може ли да споделиш може и на лични при кой лекар смяташ да раждаш в Тина Киркова?
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #532 -: Януари 08, 2014, 11:13:39 am »
Асенце, да ви и жив и здрав Велин! Тъжно, че радостта върви при вас с болката от загубата, но от поста ти разбирам, че проявяваш сила и сама се настройваш на позитивна вълна. Така че ние можем само да прибавим нашата подкрепа в това отношение.
Радвам се, че новите при всички други са само добри и дано така да продължава. Аз до 18 януари ще кротувам, опитвайки се да се съсредоточа в работата си, макар че е трудно. Постоянно се разсейвам - вчера разглеждах в нет-а идеи за стаи за три деца, днес мисля за дрехи за бременни, луда работа.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #533 -: Януари 08, 2014, 12:35:55 pm »
Асенце, да ти е жив и здрав Велин! На много хубав празник се е родил. Много да ви радва и да го отгледате с много любов. Съжалявам за другото момченце. Радостта и болката вървят често ръка за ръка. Ти си силна и ще се справиш с болката, а радостта ще помогне да продължиш напред. Прегръщам те!
 :bighug:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #534 -: Януари 08, 2014, 12:39:55 pm »
Momicheta dnes v 13h se rodi na6eto prekrasno mom4ence VELIN.Teji 2.500kg.Gospod mnogo ni dade i mnogo ni otne.Vtoriq bliznak go zagubihme,kato syr4iceto mu sprq tazi sutrin v utrobata mi.
Prodyljavam napred s pozitivni misli i usmivka.
Blagodarq vi za podkrepata prez vsi4kite tezi meseci!


Асенцеeeeeeeeeeeeeeeeeee

бъди много силна,прегръщам те!!! Mного съжалявам за загубата ви...И честито за малкия Велин!Пожелавам ви да е жив и здрав и много много да ви радва!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #535 -: Януари 08, 2014, 12:45:27 pm »
Да кажа добре дошла на hope-love :). Много се радвам, че си в тази тема. Лека и безпроблемна бременност!

amanda, много добре вървите. Няма значение дали бебка ще се обърне, по-важно е да постои още в коремчето ти, за да се роди напълно развита и здрава :).

Днес е Бабинден :). Да ни е на късмет!
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 13:35:21 pm от beata »
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #536 -: Януари 08, 2014, 13:34:24 pm »
Момичета,сега си взех резултатите от ПКК и урина-левкоцитите ми са 12,5 (реф.гр. до 10,5),а СУЕ е 45 (реф.гр. до 25,но си мисля дали не е повишена от това,че вече 10 дена имам хрема и гърлобол...)? Урината май е ОК-единични плоски епителни клетки,единични левкоцити,но имам аскорбинова киселина 20 мг. (реф.гр. до 10)!!!В предишната лаборатория въобще не съм имала изследване на аскорбинова киселина!!!  :ask:
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #537 -: Януари 08, 2014, 14:01:13 pm »
Асенце,
кураж и сила! Нека бог бди над малкия Велин и той да е здрав, силен и щастлив!
На всички мами пожелавам много късмет и много радости през новата 2014 година. Бъдете силни и вярвайте, че вие ще успеете!
Аз отдавна не съм писала, но често ви чета и се радвам за всички. Ние също сме щастливи и коледния ни подарък беше най-хубавия, от всички които получихме. Видяхме бебетата че са момче и момиче. Ние за това мечтаехме! Здрави са, добре са, аз също. На 30.01.2014 съм на ФМ и се надявам всичко да е нормално. Още веднъж ви пожелавам да сте здрави, много усмихнати и щастливи по време на бременността. Невероятно време, несладете му се! :D

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #538 -: Януари 08, 2014, 14:11:41 pm »
Съни ,аскорбиновата киселина е името на витамин С.Пила ли си витамини?Този витамин се отделя с урината,а не се  натрупва в организма,тъй че споко!

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #539 -: Януари 08, 2014, 15:19:08 pm »
Момичета,сега си взех резултатите от ПКК и урина-левкоцитите ми са 12,5 (реф.гр. до 10,5),а СУЕ е 45 (реф.гр. до 25,но си мисля дали не е повишена от това,че вече 10 дена имам хрема и гърлобол...)? Урината май е ОК-единични плоски епителни клетки,единични левкоцити,но имам аскорбинова киселина 20 мг. (реф.гр. до 10)!!!В предишната лаборатория въобще не съм имала изследване на аскорбинова киселина!!!  :ask:
Моето е 50, д-р Сигридов смята, че до 100 е ок стига другите показатели да са в норма.