0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #460 -: Януари 03, 2014, 14:00:15 pm »
Момичета, ако пъшкате в 33 седмица, изчакайте да видите как ще е в 42 (Бубулина се шегува с мен, че все направо в първи клас ги раждам).

дариа66, контракциите са като менструални болки. Друг вид са болките в кръста (ако натиснеш двете точки, където е опашката и спре да те боли, значи пак са контракции). Дано да не са!

Дес, защо ще се вади зъбчето?

Добре дошли на стоека и десисм!

Стоека, много ти се радвам. Четох за опита ви в Турция.



Лека бременност на всички!

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #461 -: Януари 03, 2014, 14:24:03 pm »
Момичета, ако пъшкате в 33 седмица, изчакайте да видите как ще е в 42 (Бубулина се шегува с мен, че все направо в първи клас ги раждам).


Аз ей за това не се обаждам, а и не е да съм станала неподвижна нали :) Растат децата това им е работата, за мен в момента най-важното е да дочакаме термин и да е с добри килограми, пък че ме боли, че трудно спя или нещо друго майната му.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #462 -: Януари 03, 2014, 14:52:31 pm »
Здравейте момичета!
Стоека добре дошла и на теб леки и безпроблемнни оставащи месеци  :wink:
Ase браво че си добре и си се настрила положително,само така  :balk_47:
Starshine гледай да не се преуморяваш и дано да минат тези контракцийки.Иначе и на мен док ми каза така профилактично да си взимам Нош па да няма изненади и да издържим колкото се може. :wink:

Десс със сигурност е ммного гадно за вас без едното мъниче,но виж че наддава, не се притеснявай, браво Теичка добре върви хайде още малко и да си я гушката вкъщи и нея  :bighug:

Аз днес  бях на тонове и всичко си е наред  :balk_62:
« Последна редакция: Януари 03, 2014, 14:56:14 pm от amanda »

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #463 -: Януари 03, 2014, 22:16:55 pm »
Маги, аз на майтап го казах.  :lol:

Накрая се чувствах като хипопотам след вечеря. И после обясняват да се правят креватни упражнения, за да се предизвика раждане. Първия път се вързах, но втория просто исках да си легна и никой да не ме занимава с нищо.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #464 -: Януари 03, 2014, 22:39:51 pm »
Хахаха Блу, на майтап на истина аз сега на моменти се чувствам като хипопотам, а вечер имам чувството, че са ме напомпали.Но ми е ясно, че тепърва ще ставам голяма и кръгла.Колкото до креватните упражнения да ходят да се гръмнат, аз на моменти едва се въртя от ляво на дясно пък какво остава секс да правя.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #465 -: Януари 04, 2014, 00:04:34 am »
Като исках раждането да си тръгне само, и хипопотамски изпълнения съм правила.  :lol:
Втория път уж коремът ми беше паднал от 36 седмица. Да, бе, да. Накрая акушерката колко пъти ми прави акупунктура и ми каза да съм зарадвала мъжа ми. Щяло да помогне. Казах й, че е изпробвано и неработещо при мен. Да боде там с иглите и да не ме занимава повече.
« Последна редакция: Януари 04, 2014, 00:07:33 am от blue_sky »

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #466 -: Януари 04, 2014, 13:02:05 pm »
ЧНГ , нека през новата година темичката прелива от бременни мами и здрави бебчета!
Стоека много ме зарадва новината!Честито
Аз не знам какво е да ти е най-тежко накрая че моите се родиха 35 и 37 седмица , но предполагам е много тегаво , не можеш да спиш , всеки ти звъни да те пита кога ще раждаш  :lol:
Лека бременност на всички!

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #467 -: Януари 05, 2014, 00:02:57 am »
Здравейте момичета, и за много години!
Ще се присламча и аз към вашата задружна компания - бременна след второ ин-витро, още не знам истина ли е!
В 18 г.с.+ 4 дни съм, пациентка на Надежда, първа бременност и мноооого неориентирана  :D
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #468 -: Януари 05, 2014, 09:49:30 am »
Moma като усетиш първото ритниче ще се убедиш,че е истина ;) Добре дошли на всички нови бременни мами  :D

Старшаин,как си ти?Какво стана с контракциите?Аз да не остана по назад и аз снощи ги имах през 20 мин.Днес съм по добре,но ако пак се появат отивам директно към болницата.
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #469 -: Януари 05, 2014, 10:53:41 am »
здравейте момичета.днес докато си слагах утрогестана видях,че имам кафяво зацапване.Трансфера ми беше на 10.12  а на 2.01 бях на преглед и всичко беше ок. от къде се появи сега това зацапване и на какво ли се дължи.Много ме е страх.Утре сутринта ще отида на лекар,но до тогава сърцето ми се е свило. :balk_146: :balk_146: :balk_146:
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #470 -: Януари 05, 2014, 10:55:23 am »
Привет и от мен!
Мома, добре дошла! Лека и спокойна бременност и раждане на термин!
Асенце, аз съм добре. Пия си но-шпа с магнерича. Мисля, че всичко е добре. Днес или утре трябва да се чуя с лекарката за да доуточним часа за ЖК. Стискам палци да не се появяват контракции при теб и бебчовците да стоят още малко на топличко!  :)
Деси, стискам палци всичко да е добре и при теб!




Quiet people have the loudest minds.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #471 -: Януари 05, 2014, 11:25:14 am »
здравейте момичета.днес докато си слагах утрогестана видях,че имам кафяво зацапване.Трансфера ми беше на 10.12  а на 2.01 бях на преглед и всичко беше ок. от къде се появи сега това зацапване и на какво ли се дължи.Много ме е страх.Утре сутринта ще отида на лекар,но до тогава сърцето ми се е свило. :balk_146: :balk_146: :balk_146:
Аз два пъти имах зацапване в началните седмици, мисля 7-ма и 9-та. Успокой се, доста често се случва след ин витро. :wink: Иди на лекар, разбира се, но недей веднага да си мислиш лоши работи и да се отчайваш. Няма ли кой да те прегледа още днес? :ask:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #472 -: Януари 05, 2014, 11:30:18 am »
нямам представа дали днес болницата работи и дали доктора ще може да ме прегледа
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #473 -: Януари 05, 2014, 11:49:41 am »
Здравейте момичета  :)
Starshine,Асе радвам се,че сте добре и двете, Асе дръж  още малко  :D
Мома добре дошла  :welcome_1:
desism  не бързай да се отчайваш ,случва се ,по-дбре се чуй с лекаря си докато отидеш утре на преглед  :crossfingers:

При мен всичко е наред ,нямам оплаквания  yahoo_33

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #474 -: Януари 05, 2014, 12:09:43 pm »
Деси,не се отчайвай,запази спокойствие доколкото можеш,знам че е много трудно,аз в 10 г.с. имах не зацапване,а обилно кървене,много повече отколкото е цикъла ми,после се повтори пак в 14г.с.,първия път беше овладяно за 4-5 дена,втория продължи по-дълго,ако можеш поне по телефона се чуй с твоя д-р,стискам палци всичко да е наред
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #475 -: Януари 05, 2014, 12:25:28 pm »
Деси мога да те посъветвам да лежиш и ако можеш да се свържеш с лекаря си.В началото на бременноста тези зацапваня са много срещани.Стискам ти палци  :crossfingers:

Аз стискам краката силно,силно,но май няма да мине тоя номер  :lol: Вече съм с болки ниско долу.Говорих с лекарката и сигурно до довечера или утре ще ме приемат.От там нататък как точно ще се развият нещата незнам.Сигурна ъм,че всичко ще е наред ;)

Момичета вие мерите ли си обиколката на корема???
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #476 -: Януари 05, 2014, 13:19:39 pm »
Деси,запази спокойствие....аз бях с толкова зацапване и кървене,че им загубих броя.Обади се на доктора(без да се притесняваш,че е неделя)
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #477 -: Януари 05, 2014, 13:20:39 pm »
Asenceto и аз съм сигурна ,че всичко ще е наред, ще стискам палци да мине бързичко  :crossfingers:

Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #478 -: Януари 05, 2014, 14:16:36 pm »
Деси запази спокойствие до колкото можеш и не се отчайвай.И аз имах зацапване около 8г.с..Ако можеш веднага се свържи с лекаря или с клиниката (аз така направих защото нямах телефона на лекарката ми), обясни какво се е случило и помоли да отидеш на преглед колкото е възможно по-скоро и гледай да си лежиш повече и да не се натоварваш...Успех и стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Тема на бременните N 89
« Отговор #479 -: Януари 05, 2014, 14:30:50 pm »
Благодаря за гостоприемността :)
desism, и аз бях със зацапване в 12 г.с., много често срещано е при момичетата, които са на фраксипарин. Като отидох на преглед, не се видя нищо обезпокоително - и бебе, и плодно сакче бяха добре. Казаха ми да спра фраксито за няколко дни.
Обиколка на корем не меря, стигат ми многото качени кила  :oops: