0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #820 -: Май 18, 2012, 17:38:42 pm »
Perlichka, аз, аз  :wink:

Снеже, много се радвам за резултата, че такива угризения имах, че те уплаших.

Моят резултат не е положителен, но не се отказваме. Другия месец ЗЕТ.

Успех на всички!!! И лека бременност на видялите 2те чертички!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #821 -: Май 18, 2012, 17:55:48 pm »
Снежи,на 23 април ми беше трансфера,значи днес е 25-ти ден.
МОляте сподели ми какви симтоми имаш 4е с тялото ми се слу4ват странни неща !!!защото трансфера ни е бил по едно и също време и ми е интересно какво се слу4ва с теб !!!!! 8O :lol:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #822 -: Май 18, 2012, 18:00:05 pm »
Perlichka, аз, аз  :wink:

Снеже, много се радвам за резултата, че такива угризения имах, че те уплаших.

Моят резултат не е положителен, но не се отказваме. Другия месец ЗЕТ.

Успех на всички!!! И лека бременност на видялите 2те чертички!
да уплаши вси4ки ни !!!!може би и това ти се отрази теста да не положителен!!!!!пожелавам ти  при следващия опит вси4ко да е наред!!!! :) 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #823 -: Май 18, 2012, 18:28:31 pm »
БРАВО, момичета!  :balk_47:
Всеки път, когато вляза във форума, хоп изскача нова бременелка! Невероятно добре ми действат такива новини. Зареждате ме с вяра и надежда, че нещата и при нас скоро ще се получат! Магията на пролетта наистина действа!
Честито на новите кандидат - мами, лека и безпроблемнна бременност, а на финала - здрави, пухкави, ревливи бебчета!  :bori_007: :bori_004:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #824 -: Май 18, 2012, 19:34:30 pm »
Вили, сега те прочетох. От сърце ти желая късмет с новата клиника. Ако имаш нужда от нещо - обади се, сега ще си ми на територия.

По повод цветните снимки, моята е от 5 години, доста неща се случиха от тогава, ще правя нова сега, но ще бъде в Пловдив, тук ми беше и първата, беше с перфектно качество - апаратурата тук  е нова, това за мен също е от значение.

Вали я помня от едно време с друг ник, където много отчаяна, беше главен участник в една тема за една баба и нейните билки...но както се казва - неведоми са пътищата  Господни....мина време и се оказа , че утрото е по-мъдро :D

Боги, честита лентичка :) Но хайде, без заблуждения моля :lol: - щъркела носи само едно :lol:

Честито на всички с положителни тестове!


Еви,  :) доре дошла, мислих те  :bighug:
 
« Последна редакция: Май 18, 2012, 19:41:09 pm от Тара »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #825 -: Май 18, 2012, 19:54:20 pm »

Вали я помня от едно време с друг ник, където много отчаяна, беше главен участник в една тема за една баба и нейните билки...но както се казва - неведоми са пътищата  Господни....мина време и се оказа , че утрото е по-мъдро :D


Еви,  :) доре дошла, мислих те  :bighug:
 
Кака Валя беше полудяла по баба ... ха сега забравих я:)))
От село Марково /Пловдивско/ :lol: Май Дора се казваше.
Но,факт е ,4е  другите две моми4ета ,които бяха с мен забременяха нормално  след време.Не бяха пили изцяло "програмата" на баба Дора ,но си имат по едно мъжле у дома ве4е


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #826 -: Май 19, 2012, 12:50:34 pm »
Момичета, днес повторих теста, по препоръка на д-р Пенкова-имуноложката.
ЧХГ -14706. Много ми се струва, четох, че се удвоява на всеки 48-72 часа, а при мен излиза, че се удвоява на 40 часа osi_10 Някоя от вас повтаряла ли е теста, как стоят нещата при вас?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #827 -: Май 19, 2012, 12:54:35 pm »
Момичета, днес повторих теста, по препоръка на д-р Пенкова-имуноложката.
ЧХГ -14706. Много ми се струва, четох, че се удвоява на всеки 48-72 часа, а при мен излиза, че се удвоява на 40 часа osi_10 Някоя от вас повтаряла ли е теста, как стоят нещата при вас?

Добре си се удвоява. Изчакай прегледа и не го мисли - всичко ще е наред  :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #828 -: Май 19, 2012, 13:16:37 pm »
Здравейте и от мен  :D
Честито на всички бременелки.
Искам да попитам колко стува кръвния тест в клиниката.  И още нещо ако може :oops:
На 10-ти ми биха Прегнил и от отгава непрекъснато ме болят яйчниците.
Д-р Персенска каза че единя фоликул се е спукал и е имало овулация ,а другият не е дали да се надявам за :bfp:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #829 -: Май 19, 2012, 13:54:12 pm »
Кръвният тест е колкото останалите хормони - 18 лв. На теб не ти ли е рано за тест? Изчакай още няколко дни. Иначе звучи възможно да си бременна. Пожелавам ти го!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #830 -: Май 19, 2012, 14:49:06 pm »
Благодаря lemon  :D рано е на 25 трябва да го правя , но не ме свърта :oops: Дано да не ми дойде дотогава ако не пак отначало и така.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #831 -: Май 19, 2012, 16:14:07 pm »
Да се отчета. Още сме 3 в 1. Чухме ги и двете днес. Според докторът, всичко е както трябва. Продължавам с лекарствата и другата неделя пак при д-р Стаменов на преглед.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #832 -: Май 19, 2012, 16:29:58 pm »
Момичета,аз този месец,почивам,защото се поуморих.Няколко поредни цикъла пункций на ЕЦ и лоши яйцеклетки.Днес,3-ти ден,реших да си пусна ФСХ в Писанец-19.00   mlU/ml-   Ж(фолик.:3,5- 12;5 лутеална:1,7 - 7,7; менопауза:25,8 -134,8), М(1,5 - 12)
Може би трябва да започна лекарства?!Мисля,че док е забравил,но аз съм имала и по-високи стойности.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #833 -: Май 19, 2012, 16:31:15 pm »
Bogi,много хубаво,че всичко е наред!Продължавайте все в тази кобинация!
Моя първи преглед наближава и едни вълнения ме тресат от сега.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #834 -: Май 19, 2012, 16:33:22 pm »
Момичета, някоя от вас пие ли Медрол? Интересува мен по колко и докога ще го пиете? Мерси!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #835 -: Май 19, 2012, 17:16:02 pm »
Да се отчета. Още сме 3 в 1. Чухме ги и двете днес. Според докторът, всичко е както трябва. Продължавам с лекарствата и другата неделя пак при д-р Стаменов на преглед.

???
Ама разбира се, че ще сте 3 в 1, нима очакваше друго?
Ако е така, бой те чака на лични!

Дидони, с тоя резултат определено точката не е една. Или ти ще си с най-екстремното ЧХГ.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #836 -: Май 19, 2012, 17:31:43 pm »
Момичета, някоя от вас пие ли Медрол? Интересува мен по колко и докога ще го пиете? Мерси!

Медрола се спира постепенно. Обикновено го изписват 2*1, при спиране - една седмица по 1 на ден, после една седмица - през ден по 1, през три дни по 1/4 хапче и т.н.....според каквото ти кажат докторите.
Важното е да не се спира изведнъж.


Боги, притеснението остава, но всичко ще бъде наред!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #837 -: Май 19, 2012, 18:33:37 pm »
Оле какви страхотни чхг-та виждам тук, а преди година и половина на моето 1600 се учудиха в болницата а сега виждам и пет цифрени. Браво Момичета продължавайте все така, и Дано след година две ( като порасне дребосъчка) и аз видя един такъв резултат. Успех на всички.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #838 -: Май 19, 2012, 18:38:39 pm »
Didoni2109, и на мен на двечки ми мирише! Тъкмо на късмет! Да се надявам, че си ме поръсила с твоя късмет, когато се погрижи за мен, и този път и ние да имаме повод за радост!
Bogi, радвам се и че при Вас нещата вървят добре, но не съм се и съмнявала! Би ли писала, след като при последния ти опит приема Аримидекс, същият за стимулиран ли се брои или за ЕЦ?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #839 -: Май 19, 2012, 23:35:01 pm »
Момичета,аз този месец,почивам,защото се поуморих.Няколко поредни цикъла пункций на ЕЦ и лоши яйцеклетки.Днес,3-ти ден,реших да си пусна ФСХ в Писанец-19.00   mlU/ml-   Ж(фолик.:3,5- 12;5 лутеална:1,7 - 7,7; менопауза:25,8 -134,8), М(1,5 - 12)
Може би трябва да започна лекарства?!Мисля,че док е забравил,но аз съм имала и по-високи стойности.
Моите стойности на FSH са доста по-високи и не са ми изписвали медикаменти за свалянето им. Правим непрекъснато опити на ЕЦ. Пия само прогестеронов препарат във втората половина на цикъла. Обсъди резултата с докторите на следващия преглед.