0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #840 -: Май 20, 2012, 10:14:28 am »
Цеци 75, почини си. Имаме нужда от време на време да се отпуснем и после пак с нови сили.
Аз на 2-ри ден имах ФСХ 17  8O, но др. Персенска реши, че може да започнем стимулация и ми назначиха Клостилбегит за 5 дни. Утре съм на преглед. Дано са се образували поне 3-4 фуликула и вървят що-годе съразмерно  :?, стискайте палци.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #841 -: Май 20, 2012, 12:15:14 pm »
Момичета, някоя от вас пие ли Медрол? Интересува мен по колко и докога ще го пиете? Мерси!

Медрола се спира постепенно. Обикновено го изписват 2*1, при спиране - една седмица по 1 на ден, после една седмица - през ден по 1, през три дни по 1/4 хапче и т.н.....според каквото ти кажат докторите.
Важното е да не се спира изведнъж.


Боги, притеснението остава, но всичко ще бъде наред!

Tara,  а кога се започва? ОТ колко мг е медрола? Мерси!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #842 -: Май 20, 2012, 13:33:51 pm »
Почва се след трансфера.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #843 -: Май 20, 2012, 14:02:02 pm »
papa2011 ,силно стискам палци ти да си следващата с положителен резултат.Така като гледам сме останали 2-3 момичета в тази тема,които все още се борим.
Аз следващия месец съм пак на старта,докторите да решат каквоще ме правят,но отказване няма!
bril ,ти докъде си,след трансфер ли си,да стискам ли палци и за теб?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #844 -: Май 20, 2012, 14:33:53 pm »
Така като гледам сме останали 2-3 момичета в тази тема,които все още се борим.

Ааа,Цеци,не така osi_1,и аз съм тук :)и аз все още се боря!Докладвам до къде съм стигнала:Биха ми блокиращата инжекция,чакам да ми дойде и започвам  :cheerleader: Само ме притеснява,че като изследвания ми искат ПКК,Време на кървене и време на съсирване, СПИН,Васерман и хепатитите.Нито хормони,нито цитонамазка и влагалищен секрет...Защо така? :ask: При вас как е било?После ли ще ми пуснат другите?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #845 -: Май 20, 2012, 14:52:01 pm »
Така като гледам сме останали 2-3 момичета в тази тема,които все още се борим.

Има и много момичета, които четат, но не пишат. Иначе клиниката щеше да е празна ;)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #846 -: Май 20, 2012, 15:15:16 pm »
Да,така е,прави сте.Имах предвид от сегашната групичка.Пожелавам успех на всички борбени момичета.
sole,ПКК,СПИН и Всерман са задължителните изследвания,които ти трябва да приготвиш.За влагалищен секрет не съм сигурна,но хормони ще пускаш в клиниката по време на стимулацията.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #847 -: Май 20, 2012, 17:31:51 pm »
Хайде и аз да се включа,в новоформиращата се група. Във вторник ,започваме втори опит по къс протокол  :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #848 -: Май 20, 2012, 17:35:24 pm »
Валерия, много ще ти стискам палци.Време е и на вашата улица да изгрее слънце.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #849 -: Май 20, 2012, 18:19:08 pm »
Здравейте! Трябва ми актуална цена на лапароскопия в Малинов. Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #850 -: Май 20, 2012, 18:40:08 pm »
Валерия, много ще ти стискам палци.Време е и на вашата улица да изгрее слънце.
Много ти благодаря  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #851 -: Май 20, 2012, 20:40:08 pm »
Момичета,получих си екстрите и съм много разтревожена-от 2 дни съм с тъпи болки,а сега вече имам и кафеникаво зацапване.Звъннах на спешния и д-р Персенска ми каза да спра клексана,докато има зацапване,да пия утрогестана през устата и да си продължавам другите лекарства.Чак на 30-ти съм пак на преглед,не знам как ще издържа дотогава.Четох,че често се случвало,но все пак е много притеснително.Дано премине,изплашена съм.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #852 -: Май 20, 2012, 20:59:41 pm »
И аз да се присъединя към темата,иначе ви прочитам всяка вечер и се радвам за всяка бременна,честито на всички момичета.Аз щях да започвам втория си опит юни месец,но Др.Персенска иска да направим една биопсия преди това(на мен хич не ми се иска)и се надявам юли месец да се включа с дълъг портокол и да завърша този път на финалната права с едно или две бебчета :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #853 -: Май 20, 2012, 21:59:26 pm »
Здравейте момичета, днес е 7-я ми ден от същинската ми стимулация по дълъг протокол. Сутринта нивата на хормоните ми бяха Е2-1340 и Prog-1.60. Д-р Персенска каза, че добре вървят нещата. Но сега като се зачетох назад във форума и чета, че прогестеронът не трябвало да е повече от 1 до деня на пункцията, защото по-големите стойности показвали преждевременно узряла лигавица. Моля ви да споделите вашето мнение и вашите стойности на този хормон по време на стимулация по дълъг протокол. Блаодаря ви и успех на всички!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #854 -: Май 20, 2012, 23:08:31 pm »
lulu2, бягай за спиш спокойно.
Тези стари теми от едно време, могат да те докарат сън да не те лови :)
Сподели притесненията си с д-р Перси.

Моят прогестерон на 10-ти ден от стимулация беше скочил на 1,81 - опищях света. Извикаха ме на преглед, веднага на следващия ден + хормони, коригираха дозите,  беше паднал на 1,31 и така завърших преди прегнил.

Аз пък съм чела, че до 2 преди прегнил няма страшно. Високите нива намаляват шанса в проценти, а не категорично.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #855 -: Май 20, 2012, 23:09:11 pm »
Момичета,получих си екстрите и съм много разтревожена-от 2 дни съм с тъпи болки,а сега вече имам и кафеникаво зацапване.Звъннах на спешния и д-р Персенска ми каза да спра клексана,докато има зацапване,да пия утрогестана през устата и да си продължавам другите лекарства.Чак на 30-ти съм пак на преглед,не знам как ще издържа дотогава.Четох,че често се случвало,но все пак е много притеснително.Дано премине,изплашена съм.
Перличка, само спокойно. Притеснения постоянно ще има за какво. Спомням си, че върнахте само сладоледчета, тъй като Я не се беше оплодила, пък виж как хубаво си се получи. Следвай съветите на лекарите. Стискам ти палци!
Не че и аз постоянно не се кося за щяло и нещяло :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #856 -: Май 21, 2012, 00:46:52 am »
bril ,ти докъде си,след трансфер ли си,да стискам ли палци и за теб?
Пробваме да замразяваме ембриони на ЕЦ (когато/ако успеем да извадим читаво изглеждаща яйцеклетка).

Перличка, доколкото съм чела, по-притеснителна е ярката кръв, а не кафеникавите течения. Почивай повечко. Притесненията край нямат.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #857 -: Май 21, 2012, 09:16:15 am »
Момичета,получих си екстрите и съм много разтревожена-от 2 дни съм с тъпи болки,а сега вече имам и кафеникаво зацапване.Звъннах на спешния и д-р Персенска ми каза да спра клексана,докато има зацапване,да пия утрогестана през устата и да си продължавам другите лекарства.Чак на 30-ти съм пак на преглед,не знам как ще издържа дотогава.Четох,че често се случвало,но все пак е много притеснително.Дано премине,изплашена съм.

Здравейте момичета,да споделя с вас, пък дано някой да ми даде съвет.И аз като Перличка вчера видях кафеникаво зацапване,няма да ви обяснявам колко се притесних.  :(След положителен тест съм и вчера ми беше 17 ден след трансфера,до теста не съм имала грам зацапване или дискомфорт.Звъннах на спешния,но толкова бях притеснена, че дори не казах какво пия,незнам с кой говорих/дали беше д-р Персенска - дори не попитах,всъщност вие как разбирате?/Казаха ми да пия но-шпа 3х2,но за спиране на Клексана не ми споменаха. :(.Сега се чудя какво да правя да звъня ли пак и по-спокойно да обясня или да пратя смс на д-р Персенска с молба за съвет?На преглед съм чак на 28 май.

P.S.Моля някой да ми напише на лични мобилния номер на д-р Персенска за всеки случай
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #858 -: Май 21, 2012, 09:21:20 am »
Момичета,получих си екстрите и съм много разтревожена-от 2 дни съм с тъпи болки,а сега вече имам и кафеникаво зацапване.Звъннах на спешния и д-р Персенска ми каза да спра клексана,докато има зацапване,да пия утрогестана през устата и да си продължавам другите лекарства.Чак на 30-ти съм пак на преглед,не знам как ще издържа дотогава.Четох,че често се случвало,но все пак е много притеснително.Дано премине,изплашена съм.

Здравейте момичета,да споделя с вас, пък дано някой да ми даде съвет.И аз като Перличка вчера видях кафеникаво зацапване,няма да ви обяснявам колко се притесних.  :(След положителен тест съм и вчера ми беше 17 ден след трансфера,до теста не съм имала грам зацапване или дискомфорт.Звъннах на спешния,но толкова бях притеснена, че дори не казах какво пия,незнам с кой говорих/дали беше д-р Персенска - дори не попитах,всъщност вие как разбирате?/Казаха ми да пия но-шпа 3х2,но за спиране на Клексана не ми споменаха. :(.Сега се чудя какво да правя да звъня ли пак и по-спокойно да обясня или да пратя смс на д-р Персенска с молба за съвет?На преглед съм чак на 28 май.

P.S.Моля някой да ми напише на лични мобилния номер на д-р Персенска за всеки случай
Звъниш :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #859 -: Май 21, 2012, 09:51:34 am »
Събери си акъла, ако трябва си напиши на лист всичко и се обади пак. Ако не си казала, че взимаш клексан, как да се сети докторката? На мене такова нещо никога не ми е изписвано.