0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #740 -: Май 13, 2012, 23:14:25 pm »
Благодаря ти iva17,опитвам  да не се отчайвам,но не ми се получава много,често ходя  до тоалетнага да се проверявам дали ми протича,пиппам си и гърдите дали все още ме болят ,направо луда работа.Този път от суеверие реших да не си купувам и превръзки,но  днес примирено пратих мъжа ми да ми купи.  
ikar,много случаи като този за който пишеш,радвам се ,че изхода при твоята братовчедка е бил такъв.Знам,че трябва да мисля позитивно,но след горчив опит е много по-трудно.Но пък е страхотно,че винаги  има хора,които дават  надежда.
« Последна редакция: Май 13, 2012, 23:27:01 pm от venifear »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #741 -: Май 14, 2012, 00:02:39 am »
Венифеър, не се отчайвай, а вярвай! На първия ми преглед след положителния тест, имаше още едно момиче, което сподели че има дори кървене. Въпреки това си имаше и две плодни сакчета и то където трябва.
Моя служителка също е била с кървене, а не зацапване, и то до третия месец, а сега се  радва на прекрасна дъщеричка.
А това за гърдите хич не го мисли. Моите нито са подути, нито ме болят, пък си чухме предната седмица сърдечния ритъм. Стискам ти палци и се успокой - резултатът ти е прекрасен!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тем
« Отговор #742 -: Май 14, 2012, 09:44:55 am »
venifear ,аз също имах кървене-съвсем слабо и продължи няколко дни.Много се бях притеснила и хубавото беше ,че съвпадна с прегледа ми при д-р Персенска.Разбрах ,че ембриончетата ми са прекрасни,а кървенето било от образуването на плацентата.Единствено трябваше да пия но-шпа като ме заболи корема и кървя и да лежа повечко.Да чукам на дърво,но повече не се е появявало.Не се притеснявай и вярвай ,че всичко ще е наред  :goodluck:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #743 -: Май 14, 2012, 11:05:10 am »
Момичета, знаете ли дали в клиниката имат Прегнил? До скоро нямаше и всички търсиха от друго място.

venifear не се притеснявай мила, докторите си знаят работата, а ти си във възможно най-добрите ръце. Имай вяра, всичко ще е наред.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #744 -: Май 14, 2012, 11:16:26 am »
Момичета, знаете ли дали в клиниката имат Прегнил? До скоро нямаше и всички търсиха от друго място.

venifear не се притеснявай мила, докторите си знаят работата, а ти си във възможно най-добрите ръце. Имай вяра, всичко ще е наред.

Papa 2011 има прегнил в клиниката-6 лв. Зная сьс сигурност защото сьм 2 ден след трансфер.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #745 -: Май 14, 2012, 14:31:40 pm »
Bogi,mimata_79,papa2011,много сте мили,думите ви наистина ми действат окуражаващо и обещавам,че ще дам път на по-ведри мисли.От вчера не ми е зацапало,но пък корема и кръста ме наболяват доста,въпреки  приема на нош па.Тези дни, ако се задържат нещата, мисля да повторя кръвния.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #746 -: Май 14, 2012, 15:13:26 pm »
venifear, аз болки си имах като на силен мензис, също и първо розово зацапване около твоите дни, после ръждиво и не съвсем чисто, но в крайна сметка всичко беше ок. Тогава ни изписваха аспирин протект по едно на ден и го спрях след ръждивото зацапване.
ЧХГ то ти е категорично и дава основание да вярваш в добрия изход! Почивай си, пий но-шпа, тилкотил и Бог да е с вас до деня на прегледа, в който ще броите точките :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #747 -: Май 14, 2012, 19:47:05 pm »
Моят резултат от биопсията излезе-д-р Стаменов ми каза,че има какво да се прави по моята биопсия,да запиша час са 10-ти ден от МЦ за впръскване на някакво лекарство.След това пак биопсия.    Моля ви кажете какви парички да си наглася за това лекарство?   Писах и във темата биопсии,промивки...но понеже много се притесних,с тези не добри новини,ви моля за съвет-пък и знам,че е за нашата клиника въпросчето ми.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #748 -: Май 14, 2012, 22:08:52 pm »
Здравейте момичета,
днес ми е 17-ти ден след ЗЕТ на два ембриона. В петък правих кръвен тест и резулттата показа 2760, направо неможех да повярвам, защото до сега при минали опити не съм имала такъв резултат,стигала съм до 500 и всичко е приключвало.Четейки тук за всички полсжителни тестове -на Bogi и на другите момичета, а и след резултата от кръвния някакси  се обнадеждих и повярвах, че този път всичко ще е наред,но не било.Днес след обяд получих ръждиво зацапване.Все още е слабо и е само по хартията след като пишкам,но откакто го получих имам и болки в коремаРазбира се  обадих се  на спешния и д-р Стаменов ми каза,че се случвало, да не се притеснявам,да пия утрогестана и да спра за сега клексана.Знам ,че има много подобни случаи и след кървене всичко е наред с бремеността,но аз нали съм със злополучен опит предходни два пъти и изобщо не се надявам на чудо,Дано не съм подействала негативно.Имах нужда да го споделя тук,защото мисля ,че това е  мястото където ще бъда най -добре разбрана.
Успех на всички!

venifear, не мога да не ти пиша и аз , като ти видях коментара.
След няколко дни ще прегърна най -сетне дъщеря  си,но още помня как след положителния тест бях изпаднала в пълен ужас ,когато започна и при мен кървенето. Цяла вечер не спах и плаках . На другия ден веднага отидох да ме видят и тогава се видяха три плодни сака . Е , сега чакам едно бебче , но и на това съм щастлива . Аз също съм на клексан и до сега и тогава  д-р Стаменов ми каза да го спра. Близо седмица продължи кървенето с всичките му екстри , все едно ми идва цикъла . Пиех нош-па и почивах и всичко беше наред .

Успокой се , знам колко е трудно и вярвай , че този път и при теб чудото ще стане !

Успех ти желая !
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #749 -: Май 14, 2012, 23:58:47 pm »
vera,благодаря ти много за подкрепага,Дидомира, на теб също.Доколкото разбрах ти предстои дългоочакания момент.Желая ти късмет и леко раждане!Вичко да мине безпроблемно!И аз голям рев му дръпнах вчера и в резултат бях  с главоболие и не спах цяла вечер,но сега определено съм по-спокойна.
При първия ми опит,но в друга клиника в деня на теста направо си ми дойде цикъла,въпреки това се оказа положителен и така около седмица се покачваше чхг-то заедно с обилен цикъл, но тогава приключи неуспешно малко след като спря и кървенето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #750 -: Май 15, 2012, 19:07:12 pm »
Момичета, завърнах се от преглед на 2-ри ден от цикъла. Имам задържан фуликул 21мм. Накараха ме да пусна FSH и E2, по-късно разбрах, че FSH-то ми е високо 17 8O. Въпреки това, д-р Персенска е на мнение, че яйчниците били спокойни и от утре започвам стимулация с Клостилбегит 3х1 табл.  osi_14
Нещо съм скептично настроена, незнам какво ще се получи от тази стимулация. Стах ме е.

Споделете, имало ли е друго момиче с високо FSH и какво сте предприемали в този случай? Малко съм притеснена. Викокото FSH говори за изчерпване на яйчниковия резерв.
Боже...., дали ще имам шанс  osi_16
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #751 -: Май 15, 2012, 20:11:05 pm »
Папа, аз също съм имала задържан фоликул, от преден цикъл не помня колко мм беше, при мен не започнахме стимулацията с Клостила тогава, но ме накараха да си прегледам след 5 дни, за да се види дали се е пукнал фоликула и да ти кажа, беше се пукнал и бяха тръгнали други фоликулчета, така че не се притеснявай, най- вероятно ще се пукне този фоликул и ще си тръгнат други!FSH не го мисли толкова щом д-р Персенска ти е казала, че не е проблем, значи няма нужда сега да се притесняваш и да се тормозиш!Успех ти хожелавам и дано да имате яйчица!!! :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #752 -: Май 15, 2012, 22:15:41 pm »
здравейте,момичета, искам да попитам след като ми бият блокиращата инжекция,ще ми дойде ли цикъл?досега не съм била по дълъг протокол и затова не знам, а и забравих да попитам?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #753 -: Май 15, 2012, 23:27:23 pm »
здравейте,момичета, искам да попитам след като ми бият блокиращата инжекция,ще ми дойде ли цикъл?досега не съм била по дълъг протокол и затова не знам, а и забравих да попитам?

Ако ти бият депопрепарат, който е с удължено освобождаване, ще ти дойде цикъл около или малко след очакваната дата. Може да има удължено кървене като дни, както и да е по-тъмно. Това е нормално.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #754 -: Май 16, 2012, 07:50:02 am »
papa2011 аз на един от поредните си опити на ЕЦ започнах с ФСХ около 25, резултат три фоликула, две яйцеклетки, една снежинка. Перси си разбира от работата. И аз бях с клостил и после с меногон. Успех.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #755 -: Май 16, 2012, 12:00:51 pm »
papa2011 пробваѝ малко коремни преси, на мен ми помогнаха за спукването на фоликула :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #756 -: Май 16, 2012, 12:54:46 pm »
здравейте,момичета, искам да попитам след като ми бият блокиращата инжекция,ще ми дойде ли цикъл?досега не съм била по дълъг протокол и затова не знам, а и забравих да попитам?
Ще ти дойде - или на деня или с малко закъснение както писа и deniii. На мен ми беше маалко по оскъден цикъла след блокажа.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #757 -: Май 16, 2012, 14:13:07 pm »
Моят резултат от биопсията излезе-д-р Стаменов ми каза,че има какво да се прави по моята биопсия,да запиша час са 10-ти ден от МЦ за впръскване на някакво лекарство.След това пак биопсия.    Моля ви кажете какви парички да си наглася за това лекарство?   Писах и във темата биопсии,промивки...но понеже много се притесних,с тези не добри новини,ви моля за съвет-пък и знам,че е за нашата клиника въпросчето ми.

*лекарство /помпа/ - 2 дни след доказана О - не се заплаща, само се отива с пълен пикочен мехур
 *промивките преди О се заплащат - според зависи лекарството, от порядъка на 20-30 лв.
*РВМС - 250 лв.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #758 -: Май 16, 2012, 19:05:10 pm »
Здравейте, момичета,да споделя - днес направих тест и резултата е 4182 8O, направо не можах да повярвам. Последно време в тази темичка има много хубави новини. Пожелавам на всички в най-скоро време да се зарадват с положителен резултат и поне едно сладко бебче :babyflips:
П.С.Още не мога да повярвам
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #759 -: Май 16, 2012, 19:56:30 pm »
БРАВОООООООО, didoni2109! :balk_46:
Много се радвам за теб и ти желая една прекрасна, безпроблемна, изпълнена с вълнуващи моменти бременност! А на финала сладко, много жизнено, ревящо чудо :bori_002: А може и две!?! Колкото си пожелаеш! :lol: