0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #780 -: Май 17, 2012, 16:44:43 pm »
Здравейте, момичета,да споделя - днес направих тест и резултата е 4182 8O, направо не можах да повярвам. Последно време в тази темичка има много хубави новини. Пожелавам на всички в най-скоро време да се зарадват с положителен резултат и поне едно сладко бебче :babyflips:
П.С.Още не мога да повярвам
Честито Дидони!Лека и безпроблемна бременност и живи и здрави бебчета!
Момичета днес на 14 ден след трансфера и аз си направих кръвен тест, току що видях резултата 336,56!След два дни отивам до клиниката за втори тест.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #781 -: Май 17, 2012, 16:48:36 pm »
Ауууууу, тая тема стана от хубава по-хубава.Още една бременост, момичета да държите така само хубави новини до септември, че тогава се хвърлям аз на ринга :)

<Много се радвам за хубавите новини.Пълните ми душата.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #782 -: Май 17, 2012, 16:48:47 pm »
 :dance2:
Браво, браво!!! Направо ми пълните душата! Лека бременност, kotich !
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #783 -: Май 17, 2012, 17:43:43 pm »
Още една мама в отбора :DЕх,че хубави новини.Аз утре съм на първия преглед.Стискайте палци за хубави новини.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #784 -: Май 17, 2012, 20:38:34 pm »
Момичета днес на 14 ден след трансфера и аз си направих кръвен тест, току що видях резултата 336,56!След два дни отивам до клиниката за втори тест.
Браво :bighug:много се радвам, на това му се викат добри новини
Perlichka, успех утре :)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #785 -: Май 18, 2012, 00:18:34 am »
Страхотно е всеки ден като вляза в темичката и да видя, че има още една бъдеща мама :) Честито, Kotich и лека и безпроблемна бремнност :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #786 -: Май 18, 2012, 00:44:52 am »
Браво и на още една бременна мама Котич. Лека и безпроблемна. Тези страхотни ЧХГ, следващи едно след друго, ни окуражават още повече. Все така да продължаваме момичета. Успех на всички  :bighug: :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #787 -: Май 18, 2012, 07:36:41 am »
Благодаря за хубавите пожелания! :bighug: :bighug: :bighug: На всички момичета, които четат и са в процедура им пожелавам да продължат да пишат в тази тема само за положителни тестове,защото явно тя е късметлииска  :D.
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #788 -: Май 18, 2012, 08:09:17 am »
 :good_post: :cool: :balk_46: :balk_47: :thankyousign: osi_5
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #789 -: Май 18, 2012, 09:36:08 am »
Радвам се на новите положителни тестчета. Стискам палци за още много такива!
Аз утре съм на преглед по обяд да видим дали всичко е наред.
Стискайте палци и за нас!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #790 -: Май 18, 2012, 10:35:12 am »
Затишие. И след затишието хубави новини. Браво момичета. Още е дна крачка по близо до най съкровенното. Много стиснати палци и на теб Боги.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #791 -: Май 18, 2012, 12:17:06 pm »
Честито на момичетата с положителни тестове!

Аз ще си позволя да се обърна към всички, които имат по няколко неуспешни опита в ЦРЗ Надежда.
Момичета, направете си цветни снимки в други болници/клиники!
Вижте дали нямате хидросалпингси или др. подобни проблеми, защото за рнтгеновите снимки на ЦРЗ Надежда е малко да се каже, че са подвеждащи!
След 2 цветни снимки, 4 хистероскопии и 1 неуспешно ИКСИ, се оказва, че имам дясна тръба с огромен хидросалпингс.

Друг е въпросът, че имам епикриза , на която пише, че са ми отстранени двустранно тръбите. Тя е след лапарото ми при доц. Славчо Томов(клиниката на проф. Горчев в Плевен). Малко е да ви споделя, че съм шокирана. Това са две клиники с реноме и претенции, лекарите най.... Не знам какво да мисля...Опитвам се да проумея как доц. Томов ясно ми каза след операцията - "Изрязах двете тръби, бяха силно нагънати, увлечени от кистата и с хидросалпингси." Не мога да проумея как д-р Шефкетова ми каза, че на първата ми цв. снимка се виждат добре изрязаните чуканчета на тръбите. Не мога да проумея как д-р Персенска ми каза след втората цв. снимка, че всичко е наред, няма видими проблеми...

Знам със сигурност, че вчера си гледах 3-тата снимка и както се изрази лекарят "черно на бяло" си светеха дясната тръба и огромният хидросалпингс до яйчника.

Проверявайте, момичета, не се доверявайте!

Няма нужда да се караме и коментираме, моля ви! Нека да се стремим към най-доброто, а то не  е винаги там където е най-дългата опашка!

Съжалявам, че се предоверих на екипа на проф. Горчев и на екипа на ЦРЗ Надежда! Загубих 3 ценни години!
Ей така, загубих и 20 преди това и сега съм на години,с автоимунни заболявания, на прага на диабета, с разбити нерви, сред стари мебели, с рушаща се къща....и т.н.

Символично си вземам довиждане с темата, от вчера съм пациент на болница Селена - Пловдив. Желая на всички ви и на себе си да сме живи и здрави, да родим своите деца и един ден да не си спомняме за всичката болка, мъка и унижения! Целувам ви!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #792 -: Май 18, 2012, 12:32:08 pm »
честита радост на момичетата с положителни тестове.
НЮ ЛОВ това е нелепо, но по-добре, че сте открили проблема и си намерила своя лекар. аз минах по същия път и не съжелявам нито за миг, че смених клиниката навреме, защото чакането там ме убиваше, а не са единствени. пожелавам ти от сърце да прегърнеш в скоро време своята мечта, успех и кураж.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 12:34:25 pm от *слонче* »
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #793 -: Май 18, 2012, 12:50:04 pm »
New Love ,вчера те засекох в другия форум и бях изумена.Нямам обяснение защо се случва, но историята познава и други такива случаи.
Точно на Vali и беше "прорастнала" тръба след операция във Варна и установиха това в "Надежда".
За всичко си има документи, снимки, важно е да се знае истината, но не най-важното. Ако това е сега положението, колкото и да е неприятно е добра новина, знаеш с какво се бориш и ще отстраните и тази пречка.
Съжалявам за загубените години, но гледай напред!
От сърце ти пожелавам успех на новото място!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #794 -: Май 18, 2012, 13:06:07 pm »
Ню лове, каквото и да се е случило, ти пожелавам в най - скоро да прегърнеш твоето тъй дълго чакано детенце!
Не си единствената която се е разочаровала от нашата клиника!Случва се, никой не е застрахован и безгрешни няма!Успех ти пожелавам от цялото си сърце!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #795 -: Май 18, 2012, 13:19:11 pm »
Ню лав, от цялото си сърце ти пожелавам много късмет!

Момичета, тъй като и аз съм с една тръба, изрично попитах дали е махната цялата. Отговорът беше НЕ, защото така ще се наруши кръвснабдяването на яйчника и той ще спре да работи (или поне няма да работи така, както преди). И аз съм се чудела дали така няма да се образува нов хидросалпингс. Явно е възможно.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #796 -: Май 18, 2012, 13:25:14 pm »
New Love, дано там където отиваш имаш повече късмет!
Винаги има неща, които ни разочароват по един или друг начин, по една или друга причина. Важно е да имаш доверие на лекаря, с който работите за постигане на Чудото!
Дано новия екип оправдае доверието ти и успеете! Пловдив е хубав град! Нека те зареди с положителни емоции!

За себе си знам, че д-р Стаменов и д-р Шефкетова са моите лекари!
Вярвах им, въпреки поредицата неуспехи, вярвам им и сега, когато най-сетно Чудото се случи!
Както се казва, "Совите не са това, което са". Затова и винаги се опитвам да съм логична и разсъдлива, въпреки женската ми склонност да мисля със сърцето :lol:
« Последна редакция: Май 18, 2012, 13:30:01 pm от Bogi »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #797 -: Май 18, 2012, 13:28:30 pm »
New Love, наистина нелепа история :( Разбирам какво е да се чустваш загубен и в постоянен омагьосан кръг. Не знам и аз вече какво да правя, на моменти съм много объркана. От първите ни хистероскопии, когато с теб се запознахме, имам вече безброй неуспешни опити, понякога не ми се иска да се сещам колко точно са и даже пропускам по 1-2. Все пак аз себе си съм решила да опитам пак с д-р Стаменов, поне още веднъж, пък после ще видим. Стискам ти палци от цялото си сърце следващия ти опит да е последен и успешен!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #798 -: Май 18, 2012, 13:52:36 pm »
Освен тръби и яй4ник "поникнал" си имах. :wink:
По епикриза бях с една клампирана,една махната тръба , с пар4енце яй4ник /десен ,колкото грах според лекаря/ и един цял яй4ник.
На снимката в "Надежда" д-р Сигридов засне два перфекни яй4ника,две дълги ,тънки и нагънати  с хидросалпингс тръби.
Последва хистеро и 3 бебета :lol:
New Love,много съжалявам за ситуацията с теб.
Пожелавам ти най-искренно успех в  новата клиника.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #799 -: Май 18, 2012, 13:54:58 pm »
New Love,можеш да бъдеш само щастлива ,че си намерила проблема и спокойно да продължиш напред.Но твоят случай не е единственият,за който съм чувала и това наистина ме кара да се раздвоявам.Доста сме тези,които сме с хидросалпингси и с няколко поредни неуспешни опити.Всички ли да подлагаме на съмнение лечението,което провеждаме толкова години,доверието,което имаме към лекарите в "Надежда"?Просто не знам?!Аз съм от 5г.в тази клиника,имам 3 опита,правени са ми и лапаро и хистеро за отстраняване на тръби и подобно на Боги и аз вътрешно усещам,че д-р Стаменов е моят лекар.Аз самата съм от Пловдив и така и не намерих своя лекар тук,макар и да обиколих всички ,които се пишат за репродуктивни гинеколози.Не знам какво да мисля....наистина!
Желая успех и на теб и на нас,дано всички ние сме намерили верния път!
И не на последно място.... :)ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ БРЕМЕННИ МОМИЧЕТА!ПЪЛНИТЕ МИ ДУШАТА!
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!