0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #980 -: Май 29, 2012, 13:32:17 pm »
Но след малко съм на преглед при д-р Стаменов и ако разбера нещо, ще пиша.

Не ако разбереш - направо попитай, моля те  :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #981 -: Май 29, 2012, 13:41:54 pm »
В неделя бях на преглед при д-р Стаменов, като ми каза да си запиша час за него след 4 юни, което според мен си означава, че ако е щял да отсъства след това, щеше да ми каже да си запиша час за други дати.

Ива17, дано докторът да е готов със стратегията! Стискам палци!
« Последна редакция: Май 29, 2012, 13:45:40 pm от Bogi »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #982 -: Май 29, 2012, 14:33:15 pm »
Здравейте, аз има час за 06.06 при д-р.Персенска и това което разбрах е , че от 09.06
няма да я има.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #983 -: Май 29, 2012, 14:35:07 pm »
от бг-мама : докторите ще отсъстват от 30 май - 13 юни  :(

Миналата година, последните дни на май и първите на юни, също имаше десетдневка, когато отсъстваха

 
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #984 -: Май 29, 2012, 15:34:46 pm »
Ами като знам, колко е претоварен доктор Стаменов, има право да отдъхне.
А също и от още доктори, които да му помагат поне при прегледите. Моята работа не е натоварваща и често си давам сметка, че по същото време в клиниката са постоянни пункции, прегледи ...  :balk_132: от сутрин до вечер без почивен ден. :balk_91:
« Последна редакция: Май 29, 2012, 16:14:05 pm от mammita2012 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #985 -: Май 29, 2012, 17:05:15 pm »
от бг-мама : докторите ще отсъстват от 30 май - 13 юни  :(
Това може ли да е сигурно?

Днес бях на преглед и д-р Стаменов ми каза, че от утре /30.05./ до 03.06. го няма, не съм сигурна дали на 03.06. ще е там или след трети имаше предвид - т.е. на 04.06. , но със сигурност не е до 13.06. Друг е въпросът, че може би после ще отсъства друг лекар от клиниката.
« Последна редакция: Май 29, 2012, 17:08:53 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #986 -: Май 29, 2012, 17:11:46 pm »
Евита,а пита ли доки за неразположението което изпитваш?Какво ти каза?Аз питах акушерката дето бие инжекциите,тя ми каза,че е нормално 8O
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #987 -: Май 29, 2012, 17:37:31 pm »
Момичета,
Д-р Стаменов няма да го има от утре до неделя. Дали после ще пътува пак някъде,не зная. За д-р Персенска и д-р Шефкетова няма представа, но няма вариант клиниката да остане без нито един лекар.

Иначе за мен д-р Стаменов каза, че е измислил нова тактика, не навлезе в детайли, но каза, че проблемът е в лигавицата и имплантацията и ще ми сложи някакво друго лекарство. Но за целта трябва пак да правя биопсия :( Като се сетя за последните две и ми призлява... Аз си мислех да почивам до септември, ще видя, д-р Стаменов каза, като ми се занимава с него да му се обадя  :lol: И че когато реша, почваме с биопсиите :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #988 -: Май 29, 2012, 18:14:40 pm »
Здравейте момичета моля ви за пореден път за подкрепа. Днес ми се обадиха към 12.30ч.ембриолозите и ми казаха че 4 ембриончета се делят били се разделили на 2-3 клетки, веднага ми просвета, че съм чела че 40-48ч. след оплождането вече трябва да са 4 деления. Плюс това това от 3 клетки хич не ми хареса.не трябва ;и да се делят равномерно -2, 4, 8, 16? Уплашена съм че нещата не вървят добре. Моля ви кажете опита си, има ли успешно забременели, които са им върнали на 3 ден ембриони по- малко от 8 деления на 3 ден, или пък с нечетно число деления? Предполагам утре ще ми е трансфера и мисля че ембриончетата не се развиват добре.
Още веднъж ме извинете, че постоянно ви занимавам с моите притеснения, но след първия опит, където ембрионите спряха да се развиват преди трансфера, сега съм в паника!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #989 -: Май 29, 2012, 18:37:56 pm »
Явно отменят само започващите стимулация.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #990 -: Май 29, 2012, 18:40:06 pm »
Здравейте момичета моля ви за пореден път за подкрепа. Днес ми се обадиха към 12.30ч.ембриолозите и ми казаха че 4 ембриончета се делят били се разделили на 2-3 клетки, веднага ми просвета, че съм чела че 40-48ч. след оплождането вече трябва да са 4 деления. Плюс това това от 3 клетки хич не ми хареса.не трябва ;и да се делят равномерно -2, 4, 8, 16? Уплашена съм че нещата не вървят добре. Моля ви кажете опита си, има ли успешно забременели, които са им върнали на 3 ден ембриони по- малко от 8 деления на 3 ден, или пък с нечетно число деления? Предполагам утре ще ми е трансфера и мисля че ембриончетата не се развиват добре.
Още веднъж ме извинете, че постоянно ви занимавам с моите притеснения, но след първия опит, където ембрионите спряха да се развиват преди трансфера, сега съм в паника!
Меги, нормално е да се шашкаш, аз съм същата паника.При двата ми трансфера са ми връщали ембриони разделени на четен брой.Първият път не помня на колко бяха разделени, само знам, че ми ги върнаха на втори ден.Вторият път беше разделен на 10 и ми го върнаха на 4-ти ден. Според ембриоложката и д-р Стаменов, ембрионите макар и достааа малко, поради причини в мен, са качествени, НО резултат до момента няма. Чела съм за бременни момичета от нехубави ембриони и/или с фрагментации и обраното-перфектни ембриони, и без положителен резултат. След трансфера всичко е в Божиите ръце! Вярвай и нещата ще се получат!Успех!!!
« Последна редакция: Май 29, 2012, 18:50:10 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #991 -: Май 29, 2012, 20:13:52 pm »
Меги, смятам, че излишно се притесняваш. Отпусни се. Докторите си знаят работата. На мен също днес ми се обадиха и ми казаха, че моите 2 ембриончета се делят много добре, разделени са на ТРИ /като твоите/, което само може да означава, че всичко е супер. Случва се понякога да изостават при деленето, но все пак са активни - това е важното. Бъди спокойна.

По повод отсъствието на лекарите от клиниката искам да отбележа, че др. Стаменов може действително да отсъства за определен период, но останалите ще бъдат там. Имам плануван час за биопсия на 01.06 и днес потвърдихме часа.

Успех на всички!  :flower:

P.S. Като гледам май-май ще си имаме нова темичка. Коя щастлиша бъдеща мама ще е пусне? Дай Боже да е с лека ръка!
« Последна редакция: Май 29, 2012, 20:16:23 pm от papa2011 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #992 -: Май 29, 2012, 20:21:30 pm »
Мила Меги, на мен ми се струва че прекалено много ги мислиш нещата.Недей така подробно да се задълбочаваш и да :bighug: четеш какво ли не.Довери се на ембриолозите и на лекарите,сигурна съм че те си разбират от работата и не биха направили трансфер докато не е настъпил най-подходящия момент за ембриончетата ти и за теб.Те са екип и обсъждат и премислят заедно всеки един случай.Имай вяра.
Ти как разбра че утре ще ти е трансфера?Кой ти каза?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #993 -: Май 29, 2012, 20:36:55 pm »
P.S. Като гледам май-май ще си имаме нова темичка. Коя щастлиша бъдеща мама ще е пусне? Дай Боже да е с лека ръка!


Хайде Боги, вярвам че си с лека ръка и ще разпръснеш бременен прашец над всички ни:)
« Последна редакция: Май 29, 2012, 20:42:10 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #994 -: Май 29, 2012, 20:41:30 pm »
Хайде Боги, вярвам че си с лека ръка и ще разпръснеш бременен прашец над всички ни:)
И аз тайничко се надявам на това  osi_9
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #995 -: Май 29, 2012, 20:53:32 pm »
Добре, заключвам тази. Чакаме смелчага с късмет да пусне новата.