0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #960 -: Май 28, 2012, 12:23:22 pm »
Здравейте момичета,моят проблем е следния.След последния преглед при др.Стаменов се разбрахме на 2,3 ден от цикъла да му се обадя или да му напиша СМС за да може да ме планува за хистероскопия.Е направих го,звънях но никой не вдига затова писах СМС коя съм и за какво съм както ми беше казал,но уви,вече 10 дни никой не ми се обажда и не знам какво да правя.Имал ли е някой моя проблем?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #961 -: Май 28, 2012, 12:31:07 pm »
Не съм имала подобен проблем, но ако все още имаш възможност да се вместиш този цикъл за хистеро /незнам до кой ден са ти казали, че може да се направи/, звънни на секретарките - не за записване на часове, а в администрацията и им обясни за уговорката ти с дкотори и че не ти отговаря на обажданията. Помоли ги да му предат, че го търсиш и за какво - ако се съгласят и стигнат до него, може са се задействат нещата и да ги се уреди въпроса. Иначе незнам - когато ми се налагало да звъня на личния на д-р Персенска, съм успявала да се свържа, макари никога от първия път. Трябва упорито звънене. Ей от сега до към 13-13.30 мисля, че нямат прегледи, а обсъждат досиетата и май е най-удобно да говорят по телефона. Успех.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #962 -: Май 28, 2012, 12:43:54 pm »
На 8-ми май, когато си се обадих за да си запиша час при д-р Стаменов (за коментар след неуспешно икси)ме записаха чак за 11.06. - никак не ми се искаше да чакам толкова.  Обяснението беше, че д-р Стаменов дълго време ще отсъства.   
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #963 -: Май 28, 2012, 12:53:40 pm »
Avallon, Доктор Стаменов ще отсъства от 30.05. до 03.06., преди ден-два докато си записвах час за следващ преглед, чух едната от жените, които записват часове, да обеснява по телефона, че графикът на Доктора е много препълнен и им се кара на тях, и няма начин да и запише час сега за него, а щом държи да е той, да се обади по натам...

Venag,относно хистероскопията, и записването за час, някога и аз имах подобни проблеми, защото Доктора ми каза, като ми дойде да звънна и да си запиша час, ама не знаех, че не става така лесно, защото часовете са заети от доста рано ... Както и да е, пропуснах първият месец, после пак не искаха да запишат час.Звъннах на д-р Шевкетова, обясних, че и заповедта ми от ФАР, скоро ще изтече и тя обеща да провери и да ми се обади.На другият ден действително го направи /аз вече не очаквах честно казано, защото не съм им само аз на главата/ и имах дата за хистеро.
Моят съвет е да се чуеш със секретарките, които записват часове и да опиташ да си запишеш.Може да имаш късмет и около твоите дати да е свободно.Успех!

Момичета, имам една молба.Цяла сутрин търся, но не откривам, защото не помня точно коя беше мацката, която имаше много ранна пункция, последвал трансфер и беше бременна точно от този си опит.Помня, че някои се опитаха да обрекат всичко на провал, но положителният резултат доказа противното  :D Та не питам за себе си, защото аз съм бавна и няма такъв проблем, но наистина ми трябва.Ако някой се сеща или пък самото момиче може да се познае ... Помня само, че беше писала това в някоя от предните теми "Пациентки на клиника Малинов/Надежда ".Благодаря.
« Последна редакция: Май 28, 2012, 13:38:41 pm от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #964 -: Май 28, 2012, 12:55:26 pm »
Благодаря ви много за отговорите.Мина ми през ум че може и да го няма,но най добре ще е да се обадя в администрация за да ми кажат какво да правя.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #965 -: Май 28, 2012, 14:34:24 pm »
Здравейте момичета.
Искам да пожелая успех на тези,които са в процедури и много кураж на тези с отрицателни тестове. Не се отказвайте от мечтата си. Аз чаках 10 години докато прегърна своето слънчице.
Искам да ви попитам как успявате да си запишете час? Никой не вдига телефоните.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #966 -: Май 28, 2012, 14:40:23 pm »
Така ми се искаше и на мен тази темичка да ми е късметлийска, но уви-16 ден след ЕТ и резултат 0.10.
За жалост моя път е от най-трънливите. :rain:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #967 -: Май 28, 2012, 14:48:36 pm »
Така ми се искаше и на мен тази темичка да ми е късметлийска, но уви-16 ден след ЕТ и резултат 0.10.
За жалост моя път е от най-трънливите. :rain:

Съжалявам за неуспехът ти  :bighug: :bighug: :bighug:
Знам, че думите няма да ти помогнат, знам, че болката от поредното разочарование е голяма, но единственото, което трябва да ни крепи в такива моменти е вярата, че следващият път ще успеем! Поплачи си, излей негативните емоции и смело напред! Рано или късно нещата ще се случат, просто при някои от нас трябва повечко време, за съжаление !
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #968 -: Май 28, 2012, 15:15:57 pm »
Impuls - след всеки неуспех си мислим че нямаме сила да продължим, но още на следващия ден сме с нов план и борбата продължава и сме още по-въоръжени, още по-борбени и силни, няма как накрая ще победим!Сълзи ще има за да ни олекне!
Прочетох историята ти и ние сме идентични с вашия случай с около 50% фрагментации - лош мъжки фактор, а и нямаме много извадени Я. Днес са се оплодили 4 от 5, но не зная дали да смея да се надявам дори. Исками се да не възлагам големи надежди, но не мога трябва да вярвам че това ще е нашия опит! Трябва да вярвам в успеха, защото иначе няма да дойде!
Стискайте палци момичета нашите 4 ембриончета да продължат да живеят и да се борят заедно с нас!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #969 -: Май 28, 2012, 15:28:31 pm »
Impuls - след всеки неуспех си мислим че нямаме сила да продължим, но още на следващия ден сме с нов план и борбата продължава и сме още по-въоръжени, още по-борбени и силни, няма как накрая ще победим!Сълзи ще има за да ни олекне!
Прочетох историята ти и ние сме идентични с вашия случай с около 50% фрагментации - лош мъжки фактор, а и нямаме много извадени Я. Днес са се оплодили 4 от 5, но не зная дали да смея да се надявам дори. Исками се да не възлагам големи надежди, но не мога трябва да вярвам че това ще е нашия опит! Трябва да вярвам в успеха, защото иначе няма да дойде!
Стискайте палци момичета нашите 4 ембриончета да продължат да живеят и да се борят заедно с нас!
Благодаря ви за окуражителните думи, момичета!
Именно вашите успехи ми дават надежда, че и ние ще успеем.Чета историята на Боги и на останалите момичета, стискам им палци и се усмихвам. Зная, че трябва да продължим да се борим, но днес дори неможах да се разплача... та поне да тук мога да излея мъката си.
Благодаря за подкрепата ви... :(
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тем
« Отговор #970 -: Май 28, 2012, 16:43:56 pm »
Impuls - след всеки неуспех си мислим че нямаме сила да продължим, но още на следващия ден сме с нов план и борбата продължава и сме още по-въоръжени, още по-борбени и силни, няма как накрая ще победим!Сълзи ще има за да ни олекне!
Прочетох историята ти и ние сме идентични с вашия случай с около 50% фрагментации - лош мъжки фактор, а и нямаме много извадени Я. Днес са се оплодили 4 от 5, но не зная дали да смея да се надявам дори. Исками се да не възлагам големи надежди, но не мога трябва да вярвам че това ще е нашия опит! Трябва да вярвам в успеха, защото иначе няма да дойде!
Стискайте палци момичета нашите 4 ембриончета да продължат да живеят и да се борят заедно с нас!
Стискаме, стискаме....
Следваш моя ход на историята на стимулацията, а дано и продължението е същото /5 - 4 -3/=2.. :bighug:

impuls123,mravi, съжалявам момичета. Каквото и да кажа, няма да ви даде отговор и да ви утеши. Това ще стане с времето, когато усетите у себе си силата да продължите. От сърце ви пожелавам скорошен успех!
« Последна редакция: Май 28, 2012, 16:45:50 pm от *vera »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #971 -: Май 28, 2012, 17:33:22 pm »
Офффф дали от стоенето днес цял ден вкъщи, но имам постоянно ПМС - боцкат ме яйчниците, кръста ме боли, едно напрежение имам странно, абе все едно всеки момент ще ми дойде ... На някоя от вас случвало ли се е по време на стимулация - днес ми е 7-ми ден да се появи? Боли ме и главата, а при мен тя е предвестник на лелката ...
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #972 -: Май 28, 2012, 18:15:45 pm »
Офффф дали от стоенето днес цял ден вкъщи, но имам постоянно ПМС - боцкат ме яйчниците, кръста ме боли, едно напрежение имам странно, абе все едно всеки момент ще ми дойде ... На някоя от вас случвало ли се е по време на стимулация - днес ми е 7-ми ден да се появи? Боли ме и главата, а при мен тя е предвестник на лелката ...


Здравей, Евита .
Сигурно имаш предвид мен в по -горния си пост . Поне познах себе си  :)!

И да ПМС болки си ги имах до третия , че даже и четвъртия месец .
« Последна редакция: Май 28, 2012, 18:43:50 pm от Дидомира »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #973 -: Май 28, 2012, 18:30:39 pm »
Браво,Меги,аз ти казах!Цели 4 са се оплодили което е супеер.Имай вяра, при най-добрите доктори,ембриолози,сестри сме :D.Стискам палци.Сигурна съм,че всичко ще е наред.Само положително мислене! :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 28, 2012, 18:32:11 pm от kotich »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #974 -: Май 28, 2012, 18:41:59 pm »
Офффф дали от стоенето днес цял ден вкъщи, но имам постоянно ПМС - боцкат ме яйчниците, кръста ме боли, едно напрежение имам странно, абе все едно всеки момент ще ми дойде ... На някоя от вас случвало ли се е по време на стимулация - днес ми е 7-ми ден да се появи? Боли ме и главата, а при мен тя е предвестник на лелката ...


Здравей, Евита .
Сигурно имаш предвид мен в по -горния си пост . Поне познах себе си  :)!
Мдаааа Мира, точно ти беше!!!Еееее как забравих. Една приятелка на 6-ти ден и хвръкнаха фол. и понеже се беше притеснила и дадох пример с твоя случай и твоя прекрасен финал.Ти имаше ли дневник или да търся по постовете ти :wink:
Извинете ме за спама!
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тем
« Отговор #975 -: Май 28, 2012, 19:34:56 pm »

Прочетох историята ти и ние сме идентични с вашия случай с около 50% фрагментации - лош мъжки фактор, а и нямаме много извадени Я. Днес са се оплодили 4 от 5, но не зная дали да смея да се надявам дори. Иска ми се да не възлагам големи надежди, но не мога трябва да вярвам че това ще е нашия опит! Трябва да вярвам в успеха, защото иначе няма да дойде!
Стискайте палци момичета нашите 4 ембриончета да продължат да живеят и да се борят заедно с нас!
Стискаме, стискаме....
Следваш моя ход на историята на стимулацията, а дано и продължението е същото /5 - 4 -3/=2.. :bighug:


vera не знаеш колко добре ми стана след поста ти. Прочетох и твоята история и като се има в предвид вие с какъв мъжки фактор сте успели.......от все сърце си пожелавам вашето развитие на събитията  :D

Браво,Меги,аз ти казах!Цели 4 са се оплодили което е супеер.Имай вяра, при най-добрите доктори,ембриолози,сестри сме :D.Стискам палци.Сигурна съм,че всичко ще е наред.Само положително мислене! :bighug: :bighug: :bighug:

 :bighug: :thankyousign: Kotich  :D
Ще се боря до край, за да те имам!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #976 -: Май 29, 2012, 09:57:33 am »
Офффф дали от стоенето днес цял ден вкъщи, но имам постоянно ПМС - боцкат ме яйчниците, кръста ме боли, едно напрежение имам странно, абе все едно всеки момент ще ми дойде ... На някоя от вас случвало ли се е по време на стимулация - днес ми е 7-ми ден да се появи? Боли ме и главата, а при мен тя е предвестник на лелката ...
evita1717 ,на мен вчера ми беше първата инжекция от стимулацията и след като се прибрах в къщи започнаха да ме боцкат яйчниците, усещах някакво напрежение и тежест в корема.Притесних се,тъй като при първото ин витро не съм имала никакви  болки  .Днес като отида за втората инжекция ще попитам нормално ли е или не.Д-р Персенска вчера след като ме прегледа ми каза,че ще се наложи да доплащам (аз съм по Фонда),тъй като яйчниците са ми слаби :( и ще трябва по сериозна стимулация...Направо ме срина...Никой доктор до сега не беше ми казвал,че яйчниците са ми слаби...При първото ин витро извадихме 9 яйцеклетки,без допълнителна стимулация!Сега какво стана- не знам   :( Е,направо ми омразна вече,тъкмо се зарадвам,че всичко е наред и  както трябва,и пак нещо лошо ще се случи! :(
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #977 -: Май 29, 2012, 11:56:38 am »
от бг-мама : докторите ще отсъстват от 30 май - 13 юни  :(

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #978 -: Май 29, 2012, 12:22:12 pm »
от бг-мама : докторите ще отсъстват от 30 май - 13 юни  :(
Това може ли да е сигурно?
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #979 -: Май 29, 2012, 13:13:56 pm »
от бг-мама : докторите ще отсъстват от 30 май - 13 юни  :(
Това може ли да е сигурно?

Съмнявам се всички лекари да остъстват за две седмици, дори ми звучи абсурдно. Но след малко съм на преглед при д-р Стаменов и ако разбера нещо, ще пиша.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)