0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #880 -: Май 22, 2012, 10:56:02 am »
Момичета за старт по къс протокол се изследваха ФСХ и Е2, нали ?
Имам късен час и ми се иска преди него, да са ми готови резултатите, за да може доктора да реши, а не тепърва да чакам ...

Не бяха ли ЛХ и Е2?
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #881 -: Май 22, 2012, 12:54:45 pm »
Момичета,следя ви редовно и на всички ви стискам палци да успеете!!!На бременните всичко да се развива добре и спокойна бременност,а на всички в процедура- да видите своя + резултат!!! :)
На коментара след неуспешния ни опит д-р Стаменов изрази мнение,че за нас предвид възрастта ми(43г) и ген. проблем при мъжа ми най-голям шанс за успех би имал опит с донорски яйцеклетки.Та сега го обмисляме и понеже той каза,че в случая не е от значение времето- дали ще го направим сега,есента или догодина(защото матката ми е ок,пък и при мен няма да има сериозни манипулации освен трансфер)се надявам да измислим и вариант за финансиране и да го реализираме.Бях решила ,че опитите ще са 3 и каквото стане,но....то е като наркотик не можеш да се откажеш докато знаеш,че все още има шанс.
Хубав ден на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #882 -: Май 22, 2012, 13:58:25 pm »
И аз отчет :) На 25-тия ден след трансфер, видяхме едно ембрионче и чухме сърдечи тонове.Преглед след две седмици.Надявам се всичко да е наред,пожелавам го и на другите бременни!
На започналите процедура успех и само положителни резултати!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #883 -: Май 22, 2012, 14:01:29 pm »
И аз отчет :) На 25-тия ден след трансфер, видяхме едно ембрионче и чухме сърдечи тонове.Преглед след две седмици.Надявам се всичко да е наред,пожелавам го и на другите бременни!
На започналите процедура успех и само положителни резултати!

Видя ли, че всичко е наред! Браво на вас!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #884 -: Май 22, 2012, 14:14:23 pm »
Да,Bogi и сякаш не се случва на мен.
От вчера ме мъчи настинка, нищо не пия,защото незнам какво.Не съм сигурна дали не е по-лошо,да не се усложни,за сега нямам температура.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #885 -: Май 22, 2012, 14:26:25 pm »
Да,Bogi и сякаш не се случва на мен.
От вчера ме мъчи настинка, нищо не пия,защото незнам какво.Не съм сигурна дали не е по-лошо,да не се усложни,за сега нямам температура.
Ако си хремава, да знаеш че и аз имах хрема съвсем в началото. Казаха ми, че си била съвсем "бременна" хрема  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #886 -: Май 22, 2012, 15:54:12 pm »
Момичета за старт по къс протокол се изследваха ФСХ и Е2, нали ?
Имам късен час и ми се иска преди него, да са ми готови резултатите, за да може доктора да реши, а не тепърва да чакам ...
Не бързай да пускаш нищо предварително, може да се окаже безмислено.
При мен при започването на стимулация не пуснаха хормони. Пуснаха ми след 4 дни като ме викаха за следващ преглед.
И аз като теб един път бързах да пусна, за да не чакам и като влязох при Шефкетова ми се скара, да не слушам другите, а само лекарите.
Пожелавам ти успешен финал :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #887 -: Май 22, 2012, 20:35:26 pm »
Момичета кажете ми след колко дни излизат резултатите от биопсия и дали някой ще звънне да ме информира. Благодаря Ви предварително! :)

На мен д-р Персенска ми каза да й изпратя SMS 3-4 дни след биопсията и на следващия ден получих отговор. Ако искаш, за по-сигурно, изпрати и ти съобщение! УСПЕХ!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #888 -: Май 23, 2012, 12:05:23 pm »
Момичета,следя ви редовно и на всички ви стискам палци да успеете!!!На бременните всичко да се развива добре и спокойна бременност,а на всички в процедура- да видите своя + резултат!!! :)
На коментара след неуспешния ни опит д-р Стаменов изрази мнение,че за нас предвид възрастта ми(43г) и ген. проблем при мъжа ми най-голям шанс за успех би имал опит с донорски яйцеклетки.Та сега го обмисляме и понеже той каза,че в случая не е от значение времето- дали ще го направим сега,есента или догодина(защото матката ми е ок,пък и при мен няма да има сериозни манипулации освен трансфер)се надявам да измислим и вариант за финансиране и да го реализираме.Бях решила ,че опитите ще са 3 и каквото стане,но....то е като наркотик не можеш да се откажеш докато знаеш,че все още има шанс.
Хубав ден на всички!
Сара , няма отказване ,ще се борим докрай .Ще го измислите някакси и мн. късмет ти пожелавам при следнащия опит !
« Последна редакция: Май 23, 2012, 15:53:37 pm от lemon »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #889 -: Май 23, 2012, 17:22:44 pm »
lulu2, бягай за спиш спокойно.
Тези стари теми от едно време, могат да те докарат сън да не те лови :)
Сподели притесненията си с д-р Перси.

Моят прогестерон на 10-ти ден от стимулация беше скочил на 1,81 - опищях света. Извикаха ме на преглед, веднага на следващия ден + хормони, коригираха дозите,  беше паднал на 1,31 и така завърших преди прегнил.

Аз пък съм чела, че до 2 преди прегнил няма страшно. Високите нива намаляват шанса в проценти, а не категорично.


Благодаря ти, Тара! Наистина ме поуспокои тогава :)И за другото си права -  вчера се беше покачил прогестеронът още до 1.97, но днес вече е 1.24. Не че разбирам много, но съм по-спокойна. В петък - на пункция :)Успех и много късмет на всички борбени момичета!!!!
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #890 -: Май 23, 2012, 20:40:37 pm »
При мен нещата стоят така:
9-ти ден стимулация, около 7 Фолик -15мм, 1-16мм и няколко по-малки
лигавица 9мм.- М размер,
прогестерон 1.52,
Е2 - 1058.
Д-р Персенска беше доволна и каза че всичко е супер  :D.
Продължаваме днес и утре със стимулация, петък преглед!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #891 -: Май 23, 2012, 20:51:06 pm »
При мен нещата стоят така:
9-ти ден стимулация, около 7 Фолик -15мм, 1-16мм и няколко по-малки
лигавица 9мм.- М размер,
прогестерон 1.52,
Е2 - 1058.
Д-р Персенска беше доволна и каза че всичко е супер  :D.
Продължаваме днес и утре със стимулация, петък преглед!
Браво,megi79!Желая ти всичко да върви по мед и масло :D и скоро да се вкл.в редиците на очакващите бебета! :bfp:
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #892 -: Май 23, 2012, 20:59:08 pm »
Ох дано, толкова много го желая, искам да стана майка, искам да гушна моето бебче или още по-добре бебчета  :D, искам да се чувствам пълноценна жена и да мога с останалите майки да споделям и да хваля моите съкровища, искам да направя майка си баба и на нея да не и е тажко и да се радва на чуждите деца........дано БОГ се смели над нас! Късмет и успех на всички!
Ще се боря до край, за да те имам!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #893 -: Май 23, 2012, 21:20:01 pm »
Дано Меги79,дано Господ чуе молитвите ни.Просълзи ме и аз се чувствам по същия начин като теб.И аз искам да се радвам на своите деца,да споделям радостите си  с другите майки и да бъда наистина щастлива.Успех ти пожелавам ,а на всички момичета,които са бременни повлечете крачетата си и ние да се закачим във вашите редици.
« Последна редакция: Май 23, 2012, 21:24:06 pm от emilia_k »
*

    megi79

  • ***
  • 231
  • Маргаритка
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #894 -: Май 23, 2012, 21:33:45 pm »
emilia_k  :bighug: ще станеме майки, вярвам го!!!
Ще се боря до край, за да те имам!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #895 -: Май 23, 2012, 22:30:44 pm »
Megi79, emilia_k, и аз се чуствам точно по същия начин. Но вярвам, че усилията, молбите и надеждата ни ще бъдат възнаградени скоро. Дай Боже момичета и ви стискам палци от цялото си сърце :)
« Последна редакция: Май 23, 2012, 22:33:49 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #896 -: Май 23, 2012, 22:35:20 pm »
Момичета,следя ви редовно и на всички ви стискам палци да успеете!!!На бременните всичко да се развива добре и спокойна бременност,а на всички в процедура- да видите своя + резултат!!! :)
На коментара след неуспешния ни опит д-р Стаменов изрази мнение,че за нас предвид възрастта ми(43г) и ген. проблем при мъжа ми най-голям шанс за успех би имал опит с донорски яйцеклетки.Та сега го обмисляме и понеже той каза,че в случая не е от значение времето- дали ще го направим сега,есента или догодина(защото матката ми е ок,пък и при мен няма да има сериозни манипулации освен трансфер)се надявам да измислим и вариант за финансиране и да го реализираме.Бях решила ,че опитите ще са 3 и каквото стане,но....то е като наркотик не можеш да се откажеш докато знаеш,че все още има шанс.
Хубав ден на всички!
Сара , няма отказване ,ще се борим докрай .Ще го измислите някакси и мн. късмет ти пожелавам при следнащия опит !

Аз също се пресъединявам към Мимише, и ти казвам Сара, няма отказване ще доведем тази битка до успешен финал! :bori_011: :bori_002:Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #897 -: Май 24, 2012, 10:41:56 am »
Момичета, някоя от вас била ли е стимулирана с Армидекс и други хормони и какъв и беше отговора от такава стимулация? Нещо съм се сдухала май ... Започнах опит във Вторник по къс протокол и за първи път док.ми изписва това лекарство.Утре съм на преглед отново и ме е страх какви съм ги скалъпила този път .../четящите ме от преди знаят, че съм особен случай  :(/
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #898 -: Май 24, 2012, 15:07:22 pm »
evita1717 , последната ми стимулация беше с аримидекс и с меногон. По спомен меногона от 3 ден го включихме, а аримидекса пих 5 дена. Тръгнаха няколко фоликула, два се развиха най-добре и на финала имах две яйцеклетки. Ополодиха се и двете, имах перфектни ембриони според док и ембриолозите, но за съжеление завърших отново с отрицателен резултат. Вярвам, че при теб резултът ще е радостен :) Иначе се чуствах добре по време на стимулацията, нямах никакви проблеми.

Аз също се оказах труден случай, вече минах 6 опита, но явно ще трябва да почакам повече. Ше се виждам с док във вторник, каза ми, че един месец си е носил моят файл всеки ден у тях и че има нова стратегия. Според него проблемът е в имплантацията, но не може да разбере какъв е точно, защото последният път биопсията ми беше отлична, пак ми слагаха РВМС, но имплантация пак нямаше. Така че стискайте ми палци док да е намерил решение и за мен:)
« Последна редакция: Май 24, 2012, 15:10:18 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 13
« Отговор #899 -: Май 25, 2012, 07:59:45 am »
Миличка Ива, разбира се, че ще стискаме палци за теб доктора да намери вашето решение.  :crossfingers: По всичко личи, че действително твоя случай го е заинтригувал и се вълнува с вас, притеснява се за поредния неуспех. Сигурна съм, че ще намери изход. Ще се радвам ако това стане възможно най-скоро.  osi_9
Моя случай е аналитичен на твоя, така че с интерес ще следя развитието на процедурите и ще чакам да се похвалиш.  yahoo_17