0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #380 -: Ноември 06, 2010, 19:57:23 pm »
New Love, супер, много се радвам, че има раздвижване и че си по-спокойна!
Bobi78, как мина прегледа днес?
Бина, ти как си миличка?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #381 -: Ноември 06, 2010, 20:40:05 pm »
New Love дано вече има раздвижване при теб.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #382 -: Ноември 06, 2010, 20:50:57 pm »
Благодаря,че попита cream за сега съм добре малко се притеснявам за теста и какво ще следва след това,но и да се притеснявам едва ли си помагам.Преди да ти прочета поста към New Love,също си мислех да я посъветвам за другите ни също много добри доктори в Тутракан.Искам всички да сме добре и всички да си имаме по едно или няколко бебета и дано на всички ни се случи по скоро :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #383 -: Ноември 06, 2010, 21:14:15 pm »
Здравейте !
Търся , търся и не откривам , а скоро четох някъде в сайта за едно хотелче близо до кл.Малинов , което правеше отстъпки за пациенти на клиниката ... не е Аква , а някакво друго , което помня , че и безплатен WI-FI имаше , но сега не откривам нищо ... би ли ме насочил някой.
Два пъти прерових двете теми за квартири/хотели около клиниката , но не е там , явно в някоя тема е ставало на въпрос за този хотел ...
Благодаря предварително!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #384 -: Ноември 06, 2010, 21:18:20 pm »
х.Тайти е на близо и има нет.,а другия е хостел който е още по близо до клиниката и пак има нет.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #385 -: Ноември 06, 2010, 21:29:48 pm »
х.Тайти е на близо и има нет.,а другия е хостел който е още по близо до клиниката и пак има нет.
Благодаря ти за бързото инфо , а каква е разликата м-у двата?Ще потърся инфо за този "Таити" ...и ако може име на хостелът за който пишеш ,моля!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #386 -: Ноември 06, 2010, 22:06:31 pm »
х.Тайти е на близо и има нет.,а другия е хостел който е още по близо до клиниката и пак има нет.
Моля за инфо за хостела- как се казва,координати,отзиви.
Благодаря!

За "Таити" научих от форума, благодарение на милата stoeka71.Намира се на 15 минути пеш от последната спирка на трамвай номер 5 по бул."Цар Борис трети"(район Княжево,посока Перник). Ако сте с кола е удобно,има паркинг.Цената на двойна стая за пациенти на "Малинов" е 30лв.(достатъчно е да кажеш,че си пациент). Имат и пакетни цени.Нас ни устройва.Не съм ползвала нет.Няма да е много приятно, ако си до късно вечер в клиниката и разчиташ на такси или пеш от спирката до хостела.
И аз се интересувам за място, което да е по-близо до клиниката.

evita1717,за това ли става въпрос:

Цитат на: lemon в Октомври 14, 2010, 19:41:25 pm
Сещам се за два евтини хоТели (не хостели) в София - Easy и Симона. Мисля, че Симона е с по-добри цени: http://www.hotelsimona.com/nastanyavane но няма пряк транспорт до клиниката.
А този ми излиза като евтин също, а и е близо, на 15 минути пеша от клиниката: http://sofia.hoteliinfo.com/zora-sofia

« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 22:16:53 pm от godgift »


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #387 -: Ноември 06, 2010, 22:24:01 pm »
х.Тайти е на близо и има нет.,а другия е хостел който е още по близо до клиниката и пак има нет.
Моля за инфо за хостела- как се казва,координати,отзиви.
Благодаря!

За "Таити" научих от форума, благодарение на милата stoeka71.Намира се на 15 минути пеш от последната спирка на трамвай номер 5 по бул."Цар Борис трети"(район Княжево,посока Перник). Ако сте с кола е удобно,има паркинг.Цената на двойна стая за пациенти на "Малинов" е 30лв.(достатъчно е да кажеш,че си пациент). Имат и пакетни цени.Нас ни устройва.Не съм ползвала нет.Няма да е много приятно, ако си до късно вечер в клиниката и разчиташ на такси или пеш от спирката до хостела.
И аз се интересувам за място, което да е по-близо до клиниката.

evita1717,за това ли става въпрос:

Цитат на: lemon в Октомври 14, 2010, 19:41:25 pm
Сещам се за два евтини хоТели (не хостели) в София - Easy и Симона. Мисля, че Симона е с по-добри цени: http://www.hotelsimona.com/nastanyavane но няма пряк транспорт до клиниката.
А този ми излиза като евтин също, а и е близо, на 15 минути пеша от клиниката: http://sofia.hoteliinfo.com/zora-sofia


За колко време стигате с кола от този хотел Таити до клиниката?Тъй като София не ми е позната освен пътя от Търново до клиниката се притеснявам,че ще го намерим...Много ти благодаря за инфото !
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #388 -: Ноември 06, 2010, 22:51:07 pm »
За да не е отклонение по темата ,отговарям на лични


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #389 -: Ноември 07, 2010, 00:21:14 am »
New love, дано всичко се разреши. Но ако има проблем и аз още веднъж ти казвам, че в Тутракан докторите са страхотни. Както е писала и кремчето всичко сме правили там. Писах и преди, че даже стимулациите си започваме там. Успех.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #390 -: Ноември 07, 2010, 08:31:43 am »
Добро утро,момичета!Danielska_81,благодаря за пожеланията!Cream,мисля,че ЧХГ-то ти е супер и всичко ще е наред!А сега малко отчет за мен:вчера(06.11)бях на преглед и някои от фоликулите са станали по 18мм.Лигавицата е 10мм М.На преглед съм на 08.11.Стискам палци на всички момичета за късмет!
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 08:38:27 am от Bobi78 »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #391 -: Ноември 07, 2010, 09:40:01 am »
бина, боби, успех! Само най-хубавата развръзка ви пожелавам.
Момичета, има ли нещо вярно в това, че от клиниката връщали, защото фонда не плащал? Така пише едно непознато момиче в темата за прекъсване на плащанията от фонда. Там са коментирали, че това е лъжа и вероятно провокация, но все пак да попитам тези, които ходите в момента или ви предстои да ходите. Зная, че спират да работят от 3.12. заради празниците.
Имам и още един въпрос. Към края на ноември имам ходене до София. Мога да използвам момента и да отида да дам кръв за имунологични. Разбрах, че се провеждал и някакъв разговор с доцентка, имунолог с много въпроси. Този разговор преди даването на кръв ли става или като излязат резултатите? И дали трябва да записвам час или направо мога да отида?
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 09:50:37 am от maya_the_bee »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #392 -: Ноември 07, 2010, 10:01:23 am »
maya_the_bee консултацията е преди даването на кръв.Тя е точно за това- да преценят какво трябва да ти пуснат.Моите резултати станаха за 10 дни и за да не се разкарваш до клиниката можеш да звънеш по телефона и да ти кажат дали имаш нужда от терапия.Час не трябва да записваш-отиваш и чакаш.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #393 -: Ноември 07, 2010, 10:18:54 am »
maya час не се записва за имунологични.А както казва tanj74 на въпросите отговаряш преди да дадеш кръв.Успех от мен.Аз преди два месеца някъде правих имунология.Сега си пия ОКСИБОР и ОМЕГА 3,че съм имала леки отклонения в някой показатели. :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #394 -: Ноември 07, 2010, 10:41:39 am »
момичета има ли активна тема "след трансфер"че нищо не намирам :oops:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #395 -: Ноември 07, 2010, 10:49:00 am »
 Имаш предвид текущите процедури, предполагам. Ето тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44026.0
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #396 -: Ноември 07, 2010, 12:10:08 pm »
Благодаря ви за отговорите. Предполагам, че тази имуноложка е всеки ден там.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #397 -: Ноември 07, 2010, 13:29:35 pm »
maya_the_bee- да, много момичета ми писаха на ЛС и леля ми от Русе и тя ми каза хубави неща. Определено ми просветна за какво става въпрос. Ако има нужда ще ги търся докторите. То не , че и Тутракан ми е близо, далече ми е , но ако има нужда ще знам вече, пък и на някой друг може да помогна с информация. Благоаря ти! Целувам те! Желая ти късмет!

Бина ,момичеа, които сте в процедура - желая ви от цялото си сърце успех и много късмет!!! Вие сте моята надежда, че нещата, все пак, въпреки всичко, се случват и магията става...става възможна и за мен...Дай Боже! Целувам вм!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #398 -: Ноември 07, 2010, 13:58:09 pm »
New Love - ти нали беше оперирана в Плевен??? Защо не помислиш и за този вариант - отново да се насочищ към екипа на д-р Горчев! (дано не греша, че при него беше оперирана).
Аз имам коремна операция заради външни миоми, направена от доц. Тюфекчиева. За съжаление 2 години след операцията отново имам чисто нова външна миома. И непрекъснато при прегледите в Малинов питам за нея. За сега не се налага операция, но ако се наложи - въобще няма да се блъскам в Малинов. Ще си търся д-р Тюфекчиева - та да върви по-бързо процеса.
Между другото, като станах пациент на Малинов и д-р Персенска като видя епикризата и мащаба на операцията - веднага поиска диагностична хистероскопия, заключението на която беше брилянтно извършена операция.
Има варианти - само не влагай толкова отрицателни емоции - че тези нерви нямат плащане.
Никой няма да ти се разсърди, ако направиш операцията на друго място - даже ще ги облекчиш. Важното е да го направи добър лекар. А тук има достатъчно инфо и достатъчно добри хора (Слава Богу), които да те насочат и подкрепят!!!
Късмет и споко - всичко ще стане както си трябва!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #399 -: Ноември 07, 2010, 14:40:41 pm »
mira_m66 - Никой, никога не ми е казвал, че мога да направя хистерото на друго място. Мислех, че каквото предписват трябва да се направи при тях! От къде мога да имам идея, че всичко е толкова..."свободно"...както и да е.

Питаш защо не отида при Горчев... защото те не видяха миомите?!?

През януари бях на контролен, ходих и при Бързашки (не ми идваше и не можех да направя изследванията за фонда, а Томов каза, че не се ангажира с лекарства, които касаят репродуктивни проблеми) - никой не ги видя...
Такава ли им е техниката ,толкова ли виждат, идея нямам!
Когато Стаменов ме прегледа на първичния преглед в началото на май ми каза, че миомата е на минимум година. А аз, както правилно помниш, само преди 8 месеца бях правила лапаро. Може и веднага след лапарото да се е появила, кой я знае...
Много мислих да направя една консултация при Томов лятото, но ...щях да похарча пари, които така или иначе не ми стигат и за какво ...да ми каже, че - да има миома, или не, не виждам миома....
Реших, че в Надежда си знаят работата и по-добре да не влизам във филми. Интересното е, че през май и малко по-късно при проследяването на първата миома, втората миома не се виждаше. Шефкетова ме гледа и на онзи многоизмерния(3 ли, 4 ли) и тя не я видя втората. Видяха я малко преди хистерото и на самото хистеро. Сега е нараснала, явно е агресивна. Персенска в понеделник ми каза , че сега е ясно видима.
Нямам навика да вземам нещата в свои ръце, доверявам се и разчитам на лекари и хората въобще...
Страхувам се, изпадам в паника...с годините ставам същата параноичка като майка си  :? , кво да се прави...а имайте предвид, че съм най-пробивната и оправна в родата :) Останалите са по-зле и от мен...
Живота на село ограничава мисленето ,знам го , давам си сметка... Не се сърдете ,че си изказвам тревогите, просто няма с кой...
Вие сте на практика единствените ми събеседници. Около мен няма приятелки, няма комшийки...Кой в чужбина ,кой по София, останали са няколко стари баби.
На работа няма време за лични разговори, а и съм преценила, че е по-добре да огранича споделянето, че само ми коментират глупости зад гърба.
Паникьосвам се ,защото от 2008 есента ,когато тръгнах целенасочено за ин витро в КИРМ до днес похарчих около...10 000лв и на практика ин витро опит няма. Спестяванията ни своршиха , вече го караме само на заплатата ми, няма кой да ни помага със сериозните суми, от които се нуждаем...Търпение не ми остана вече...просто искам да мине този първи опит...и да става каквото ще...ще приема всякакъв резултат, просто искам вече да опитам...на 41г съм ...Усещам , че и тялото ми не реагира така бързо и адекватно....просто остарявам и то много по-бързо от майка си дори. На нея миомите и се появиха след 50г
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306