0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #320 -: Ноември 02, 2010, 21:47:15 pm »
Гарантирам ,4е тук 4ете вътрешен 4овек от клиниката и ще има развитие на казуса.
Но,не нападайте секретарки,телефонистки и др.
На тях някой им е казал да действат /работят/ така и те го правят.
С добра дума всяка врата се отвяря.
Вили ,пиши СМС на д-р Стаменов подробен и съм убедена ,4е ще ти отговори.Пиши му за срокове,откази и др.
Успех .


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #321 -: Ноември 02, 2010, 22:29:43 pm »
Къди - не ме разбирай погрешно, последното , което искам е да провалям плановете на друго момиче в моето положение...не съм допускала и в най-лошите си кошмари , че ще стигна до 2-ра хистеро, точно защото знам какъв ужас е с часовете и не съм такъв човек да мачкам хората, за да си постигна моето...Все търся справедливостта...и световното добруване...вятър и мъгла.

Моля ви дайте ми тел. на докторите и ми кажете с какви букви пишете СМС-ите.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #322 -: Ноември 02, 2010, 22:33:15 pm »
СМС съм пращала и на латиница ,не е проблем ..Но,на БГ ще е по -бърз според мен с отговора.Тел на ли4ни пускам :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #323 -: Ноември 02, 2010, 22:35:57 pm »
Моля ви дайте ми тел. на докторите и ми кажете с какви букви пишете СМС-ите.
Д-р Стаменов - 0888/26 98 39


Смс-ът последният път го написах на бг., но после защото не разбрах дали е разчетен го изпратих и на латиница!Успех!
Въпреки , че честно казано никой не ми звънна , а аз си звънях настоятелно докато някой реши да говори с мен!Дано ти имаш повече късмет от мен!
« Последна редакция: Ноември 03, 2010, 09:02:36 am от Елфи »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #324 -: Ноември 02, 2010, 22:49:22 pm »
evita1717, това са лични телефони, не е редно да се публикуват  :?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #325 -: Ноември 02, 2010, 23:24:14 pm »
evita1717, това са лични телефони, не е редно да се публикуват  :?
След като някой смята така - нека да бъдат изтрити !
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #326 -: Ноември 02, 2010, 23:42:18 pm »
evita1717, това са лични телефони, не е редно да се публикуват  :?
Специално мобилния телефон на доктор Стаменов го има и в страницата на Зачатие, така че не знам до колко е личен телефон.
New Love, успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #327 -: Ноември 02, 2010, 23:48:16 pm »
Момичета недейте така с лошо...много е лесно ,когато вече сме пациентки на клиниката и да искаме вече да не се приемат нови такива.Доктор Стаменов е човека който решава това и досега незнам да е върнал някой.И на мен не ми харесва че трябва да чакам толкова но това е положението.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #328 -: Ноември 03, 2010, 07:22:40 am »
Евита, телефонът на д-р Стаменов го има публикуван на сайта на Зачатие, но на останалите лекари - не. Това са лични телефони и не се публикуват. Ако някой потребител на форума ти ги поиска - прати му ги на лично съобщение. И за да не съм голословна, прочети правилата на форума, специално т.16:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20273.0

Ама момичета, какво е това чудо, какво толкова се възмущавате. В клиниката винаги е било трудно записването на часове, това е ясно на всички. Когато точно преди 3 години на тази дата стана ясно, че трябва да правя нова лапароскопия при д-р Стаменов и когато се разбра че трябва да чакам за нея 6 месеца, аз не влязох да се вайкам на всички ами се взех в ръце, отидох в Шейново и направих лапароскопията при д-р Попов. Изход винаги има, стига да се успокоите и да го видите.

А я си задайте въпроса, ако в клиниката се извършваше само АРТ без да се правят хистероскопии и лапароскопии , нима нямаше да ги направите при друг лекар?

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #329 -: Ноември 03, 2010, 09:57:05 am »
Добро утро,момичета!Да дам малко отчет за себе си: вчера бях на преглед(02.11/5ден от началото на стимулацията)д.я.-1*10мм;1*6мм; л.я-1*10мм;1*6мм;2*3,5мм.Лигавицата е 6мм М.Увеличиха ми дозите на инжекцийте.Док.каза,че за сега вървиме добре,но имало още какво да се желае.Преглед на 04.11.На всички хубав и усмихнат ден!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #330 -: Ноември 03, 2010, 10:18:50 am »
и аз като Мецани бих посъветвала New Love да потърси и вариант за хистероскопия в друга болница, за да не губи време. не е нужно да се ходи чак в Тутракан, ако не искаш - в София има достатъчно места, където може да се направи това изследване, момичетата ще те посъветват.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #331 -: Ноември 03, 2010, 10:37:59 am »
да, специалисти има, а и разстоянията не са толкова големи, не живеем в голяма страна. Важен е резултата  :bori_003: :bori_010:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #332 -: Ноември 03, 2010, 11:52:24 am »
Дайте съвет за специалисти в София за оперативна хистероскопия за отстраняване на полип, защото и аз съм в същата позиция на изчакване.


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #333 -: Ноември 03, 2010, 12:16:01 pm »
Най-добре е да питаш нашите лекари на кого имат доверие да я направи.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #334 -: Ноември 03, 2010, 13:14:52 pm »
Леле като ви чета и се отчайвам,даже започнах да се оглеждам в другите клиники как е.Моят час е края на ноември,така като гледам нещата, отивам директно за догодина.
Едно време доктора ни познаваше по именно всички,чак съм се чудела как ни помни.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #335 -: Ноември 03, 2010, 14:51:14 pm »
Вили наистина опитай в Тутракан , аз също посещавам клиниката там и съм много доволна ,особено от Богомил Бойчев. А иначе за това кой какво търпение трябва да има , и как все разбиране да прояваваме....не съм много съгласна , защото когато наближаваш 40 години всеки ден е от значение . Казвам това ,защото и при мен 2007г всичко бе наред с хормоните (да не ги изброявам сега) , но само след 6 месеца всичко се обърна на 360 градуса....Пациент съм на клиниката от 2007г. и мога да ви уверя , че нещата от месец на месец при мен стават все по-сложни. Наближавам вече 39г. и май се оказва , че съм в предменопауза. Така , че времето за някои е от съществено значение ,защото какво се получава на практика: търпиш...проявяваш разбиране...отлагат те , докато в един момент се оказва , че си ужасно закъснял ....
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #336 -: Ноември 03, 2010, 22:07:55 pm »
doniss - Аз да опитам, пообмислих го, да , защо пък не...Ама като никой лекар на "Надежда" не ме е препращал там...аз как да предприема нещо на своя глава. Да знаех в понеделник за тази опция да бях попитала Персенска, ама не знаех...сега как да се уредя с час и да се върна в София за питане.
Когато си направих лапароскопията в Плевен, малко преди да ме изведат, в стаята настаниха момиче изпратено от Стаменов при Еленчев, точно заради претоварен график. Тя ми го каза, а после чух Еленчев като се хихикаше , че "Гошо не успява и си изпраща пациетките"...Тия думи ми се видяха мн. гадни, но това си е проблем на Еленчев, на мен ми се е запаметил факта ,че Стаменов е препратил пациентката....Аз как на своя глава да се обаждам на Бойчеви и да се моля...нямам в себе си и никакви изследвания и снимки. Страхувам се , честно казано да предприема такава стъпка без изричното напарвление то Стаменов.
Изписвам мислите си такива каквито са , за да споделите каквото знаете, в този смисъл, всичко ще взема предвид.
Друго да ви се оплача, че не смея да кажа на домашните, от нервите ли, от реването ли, но от снощи ми се вие свят почти постоянно. Днес качвайки се по стълбите към втори етаж загубих равновесие съвсем и стоях обесена на парапета докато ми поразмина. В едното си ухо в този момент чувам звук като от шуртене на чешма....дали е от кръвно...нямах възможност да ида на лекар, претоварена съм със служебни ангажименти....не смея и да пия нищо на сама глава, че взимам еутирокс и дуфастон....Като не ми е добре и не успявам и да разсъждавам трезво, само ми се плаче. Момичета не знам какъв е този мой непрокопсан късмет все да се вкарвам в невъзможни ситуации...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #337 -: Ноември 03, 2010, 22:29:23 pm »
Nwe Love, хайде мила стегни се, разрови виж какви клиники с какви специалисти има, отивай и я махай тази миома, инфото тук е повече от изчерпателно и ще ти даде насоки. Колкото до това да питаш док той ще ти даде карт бланш, ако изобщо успееш да стигнеш до него. Както сама каза няма време, така че екшън! И се успокой, наистина от страни съвети се дават лесно, но разбиваш си нервната система.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #338 -: Ноември 04, 2010, 08:14:50 am »
Ох , помогнете ми че нямам време да препрочитам темата за биопсиите.
На колко дни се проследяваше ? И като запиша на 10 ден чак колко пъти ще ходя на прегледи после.
Почвам нова работа и се чудя как ще ги съчетавам ..
Извинявайте ,ако се повтаря въпроса ми !
Мира , а през колко дни се ходи?
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 08:33:00 am от Дидомира »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #339 -: Ноември 04, 2010, 08:23:53 am »
Ако не задържиш Ф 3 прегледа, при задържан ф се наложи да ходя 4-5 пъти преди Б.